Szybka ankieta "Jak tani jesteś" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za ile kasy usunęlibyście swoje konto na Wykopie?

(Tylko dla tych którzy mają konto więcej niż 3 lata,
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy jestem w sklepie i stoję już przy kasie a przede mną jest klient który płaci kartą, to jak pin wpisuje staram się nie patrzeć jakie liczby wbija. Też tak macie czy ze mną coś nie tak? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pytaniezdupy #karty #sklep #pin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, mam pytanie do tych co to lubią ostre rzeczy, papryczki, te klimaty...
pastaoostrymjedzeniu.txt
Ostatnio mam fazę na ostre. W--------m jak dziki habanero do każdej potrawy, a jak mi mało to jeszcze sobie tabasco leję. Jest fajnie, ale wiadomo ma to swoje plusy dodatnie i plusy ujemne. Te ujemne jak do tej pory wiązały się u mnie głównie z defekacją - często na rzadko, burzliwie i zazwyczaj na ostro. Ale zauważyłem jeszcze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Maciek5000: Wiesz co, podejrzewam te papryki, raz ze oprocz nich nic sie u mnie nie zmienilo, a przed nie j-----m. Dwa, kiedys ktos na Mirko pisal #buldupy o Hindusow, ze smierdza i argumentiwal to ich dieta bogata w dziwne przyprawy i ostre rzeczy. Tak wiec mi sie skojarzylo...
  • Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś po co istnieją "bojówki" typu #bojowkamiriamshaded i inne? Bo rozumiem być fanem danej osoby ale to mi wygląda na wręcz fanbojstwo, nie zezwalające na jakąkolwiek krytykę... nie chce jednak nikogo obrażać więc jak to jest? ツ #kiciochpyta #pytaniezdupy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaitek666: Akcja dzieje się w szkole, główni bohaterowie to typowe archetypy z anime i postacie drugoplanowe służące jedynie jako plot device. Powyżej piszą, że dobry charakter developent, ale postacie są zbyt jednowymiarowe, więc jest to proste przejście z punktu A do punktu B. Dla dopełnienia trochę forced dramy i mamy Toradorę. Poza tym moją opinią się nie przejmuj - romans musi być naprawdę wybitny żebym go mógł polecić. Dla mnie
  • Odpowiedz
@szmaciarzjan: O jakim ubezpieczeniu tu mowa? :) OC akurat dla nowych aut jest przeważnie tańsze niż dla starszych. Oczywiście AC będzie znacznie droższe, bo i wartość auta jest wyższa, brak amortyzacji części, ASO etc.
  • Odpowiedz
Mircy, coś dziwnego się wczoraj stało. Wczesnym popołudniem wypuszczałam psa na balkon i widzę, że coś leży. Patrzę co to jest, a to jakiś portfel, cały rozłożony. Skórzany, widać, że wiekowy, bo poprzecierany w wielu miejscach. Sprawdziłam zawartość, w środku żadnych dokumentów i pieniędzy, jedyne co znalazłam to paragon z końca sierpnia, 10 tureckich kuruszy i zdjęcie starszej kobiety. O, jest coś jeszcze. Naklejka z nazwiskiem i adresem, ale wioska z adresu
dziewczynaszamana - Mircy, coś dziwnego się wczoraj stało. Wczesnym popołudniem wypus...

źródło: comment_x4I2dIoEBN8l3LyDvSU7FiUe2yojfJki.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach