@Tuff: bardzo dużo dobrej muzyki, która gra nieprzerwanie, fajni ludzie. W zasadzie przyjechałem sam i cały festival spędziłem w grupie 10 osób. Pogoda była piękna i gorąca. Wszystko na miejscu wydawało się w miarę dobrze zorganizowane i Ci wszechobecni ludzie na haju wszelakiej maści tworzy niesamowity klimat. No i co dla mnie najważniejsze to wreszcie znalazłem miejsce na chillout gdzie po 9 dniach czuje się jakby odmieniony. Psychodelików nie brałem
  • Odpowiedz
@Mdx91: byłem 3 razy, za każdym razem było super ale tym razem to naprawdę było kozak, hippie flip tam to czyste złoto, byle żeby nie przesadzić z m
  • Odpowiedz