Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Graliście w Alfreda? Jedna z pierwszych gier w które grałem na PlayStation i jedna z niewielu do których jeszcze nie wróciłem po latach i myślę czy by właśnie teraz tego nie zrobić :) #gry #staregry #retrogaming #psx #playstation #gimbynieznajo
źródło: comment_oddyA2OPTCahINk0OUhASge3ufx6MLZ8.jpg
Pobierz@SiemkaKtoPeeL: ja grałem tylko w wersję Amigowską i MegaDrive i obie niestety jak dla mnie ostro ssą
- 0
@Sulikczek: Wersja na playstation dużo lepsza :)
Mówcie co chcecie, ale intro do japońskiej wersji Gran Turismo to jedno z najbardziej epickich intr (?) ever. Do dziś ciary na plecach.
Drugie w kolejności to intro z GTA2.
Nawet z tym nie handlujcie.
#sony #psx #playstation #granturismo #konsole #gry #muzyka #nostalgia
Drugie w kolejności to intro z GTA2.
Nawet z tym nie handlujcie.
#sony #psx #playstation #granturismo #konsole #gry #muzyka #nostalgia


@Zelazko_MPM: SC2 miał najlepsze intro ze wszystkich Caliburów
- 1
Szukam tytułu gry na PSX grało się takim aztekiem z dwoma ostrzami. Gra taka trochę platformówka, trochę gra akcji.
#grykomputerowe #kiciochpyta #gry #psx
#grykomputerowe #kiciochpyta #gry #psx
- 2
@CoronerV13: @Przykra:
Dobra mam, zaczałem czytać listę tytułów na PSX na literę A:P
Akuji the Heartless
Dobra mam, zaczałem czytać listę tytułów na PSX na literę A:P
Akuji the Heartless
konto usunięte via Android
- 0
@Juzbrig O stary dzięki wielkie zaraz emulator idzie w ruch :)
447
Playstation Classic używa open source'owego emulatora PCSX

Sony idzie na łatwizne i na PS Classic używa emulatora. A przecież emulatory to takie zło! Artykuł po angielsku.
z- 142
- #
- #
- #
- #
Od tak dawna nie mam konsoli, tak dawno nie słyszałem tego głosu że jak dzisiaj go usłyszałem to aż w sercu coś dziwnego poczułem xD kocham pierwsze playstation i drugie też troszkę ale mniej :x https://www.youtube.com/watch?v=oAhvQoLpvsM #playstation #gry #nostalgia #psx
źródło: comment_IgoZI45oLHi18pFsW5Dn8uB1ZVNHfefm.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MisPluszowyZWadaWymowy: ZNALAZŁ JEDEN PROSTY SPOSÓB NA LEPSZE PLAYSTATION CLASSIC! SONY GO NIENAWIDZI [ZOBACZ JAK]
- 4
- 8
- 12
Ujawniono pełną listę zainstalowanych gier:
- Battle Arena Toshinden™
- Cool Boarders 2
- Destruction Derby
- Final Fantasy VII
- Grand Theft Auto
- Battle Arena Toshinden™
- Cool Boarders 2
- Destruction Derby
- Final Fantasy VII
- Grand Theft Auto

@janushek: wyjątkowo dobra lista
- 4
@przemaszielony: Syphon Filter był bardzo fajny :v
I Abe
I Abe
4
PlayStation Classic - pełna lista tytułów!

20 gier w zestawie
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 15
W Halloween będzie trailer rimejka Medievil. Tal oficjalnie, premiera ponoć niedługo a rimejk bazuje na wersji z PS1.
Co było chyba oczywiste ale nie wiem, nie grałem, nie znam się.
#ps4 #psx #playstation
Co było chyba oczywiste ale nie wiem, nie grałem, nie znam się.
#ps4 #psx #playstation
źródło: comment_eNwUCD4AEYSZ1qVRzZNcyuVwBKaUWb8N.jpg
Pobierz@janushek: Medevil to jedna z pierwszych gier w jakie zagralem na psx i z bardzo oryginalna fabula, a w tamtych czasach.
esli gra bedzie posiadala ten sam klimat co 1, czy 2 to biere w ciemno
esli gra bedzie posiadala ten sam klimat co 1, czy 2 to biere w ciemno
Który Mirun grał i pamięta? Lecę dalej nakutaszać.
#psx #gry #retrogaming #kiedystobylo #gimbynieznajo
#psx #gry #retrogaming #kiedystobylo #gimbynieznajo
źródło: comment_2CzyYYD5I0BIBz4PcuMz7TurHK9jTdAU.jpg
Pobierz@Prokariusz_Mariusz: Suikoden :* nie grałem dziesiątki lat
@Prokariusz_Mariusz myślałem że to Final Fantasy
@SoHonestOpLazyEnigmaticRear: dziwne ze nie widać na nim charakterystycznego pływania tekstur.
Potrzebuje pomocy albo porady w walce z Cybil, walka składa sie dwóch faz: w pierwszej strzela do Harrego aż do wyczerpania amunicji natomiast w drugiej ma tylko melee więc można do niej łoić. Ile w nią trzeba władować ołowiu zanim padnie? Bo albo ja mam glitcha albo ona na normalu jest niezniszczalna. Mam 20 szt. rifle i 15 szt. pistol i nie robi to na niej wrażenia. ZDU
#psx #
#psx #
źródło: comment_PXfeRNHvdybAcobOdaFY6MgdeNDwLY3G.jpg
Pobierz@PeterPolska: Gratuluje Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) A może moja karta pamięci od szaraka z tym zapisem gdzieś leży w domu...
- 1
@ntniwk: koniecznie, to co się później dzieje jest trudne do opisania. Gra mimo lat ma tak psychodeliczny klimat, doskonały ambient i niezłe jumpscary. Odśwież ją sobie!
Poszukuje gry w którą grałem ostatnio z dobre 10 lat temu lub więcej. Była to gra podzielona na areny (takie kwadraciki) z każdej strony pojawiało się mnóstwo wrogów, gdy ich się zabiło przechodziło się do kolejnej areny aż dotarło się do bossa. Gra miała widok z góry i była możliwość gry we dwóch. Grałem w nią chyba na playstation 1 ale mogła to być gra z poprzednich generacji konsol no i kiedyś
źródło: comment_ed0qxr5hgUxH7NI344cf7aW19oAYnpXh.jpg
Pobierz@SiemkaKtoPeeL: Może Smash TV?

- 1
@Onii-chan-san_Senpai: To jest to ale całkowicie inaczej zapamiętałem tą grę :D dzięki wielkie
- 6
Medal of Honor (1999) OST #3 - "Taking Out the Railgun" by Michael Giacchino
#muzykazgier #psx #muzyka
#muzykazgier #psx #muzyka

- 13
W końcu, po siedemnastu latach, dołączyła do sióstr. Jestem mega szczęśliwy z tego powodu. No i że wydałem na nią relatywnie niewielki piniondz.
źródło: comment_rZFgp55zxWoUyOn5NhogOSwWR8ocmb6F.jpg
Pobierz- 1
@Kryspin013: zamówiliśmy z aliexpress 101 w jednym xD i chcieliśmy sprawdzić ale ogólnie mam oryginał tak samo 7 innych gier
- 1
@MajaGraja: granie w łóżeczku najlepsze, polecam i pozdrawiam
źródło: comment_1m4Y8kwpZmAMjSOC1xlH8CtUQRba3Y50.jpg
Pobierz- 10
#mgs #psp #psx #ps2 #ps3
Zainspirowany wpisem @belzebubek6 o MGS na PSP wrzucam swój komplecik jaki mi się niedawno udało ulepić.
W zasadzie nie grałem wcześniej w MGSy oprócz Ghost Babel. Postanowiłem kupić wszystko co się da, pomijając edycje rozszerzone itp. brakuje mi tylko Ghost Babela na GBC, na którego też się czaję, oraz komiksu na PSP. Jeszcze jest MGS 5
Zainspirowany wpisem @belzebubek6 o MGS na PSP wrzucam swój komplecik jaki mi się niedawno udało ulepić.
W zasadzie nie grałem wcześniej w MGSy oprócz Ghost Babel. Postanowiłem kupić wszystko co się da, pomijając edycje rozszerzone itp. brakuje mi tylko Ghost Babela na GBC, na którego też się czaję, oraz komiksu na PSP. Jeszcze jest MGS 5
źródło: comment_cm9l8HaWkOiikw0T7eAuup91AZydIBHv.jpg
Pobierz- 2
@patoologiaa: ale jeszcze wieczory nie takie długie jak bym chciał xD
@jos: te z nesa MGS to tak sobie zalukaj na emulatorze czy coś, zwykła arcadowa strzelanka w stylu "idź do góry i zabij wszystkich" ale ten na ps1, to bardzo fajna gra
"It's on the back of the CD case." - numer do Meryl był z tyłu na pudełku
"Put your controller on the floor." - prrzekładanie pada z portu 1 do 2
"Don't even think about using auto-fire, or
"It's on the back of the CD case." - numer do Meryl był z tyłu na pudełku
"Put your controller on the floor." - prrzekładanie pada z portu 1 do 2
"Don't even think about using auto-fire, or
Pierwszy MediEvil obchodzi dzisiaj 20 urodziny! Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych gier na PSX i miejmy nadzieję jej remaster lub lepiej remake na PlayStation 4 przypomni postać Dana Fortesque na tyle, że przyjdzie nam zagrać jeszcze kiedyś w nową odsłonę jego przygód. Z okazji urodzin, jeden z twórców gry oraz jej główny grafik przygotował specjalny, okolicznościowy plakat, który możecie zobaczyć poniżej. Po więcej informacji zapraszam do siebie: https://strefapsx.pl/dan-fortesque-medievil-20-urodziny/ #psx
źródło: comment_2wfLktQuPLwX3VwV7P1HfCNXN2pYF9sI.jpg
Pobierz- 4
@Croudflup: Na pewno jedna z bardziej charakterystycznych postaci z gier z tamtych czasów. Poniżej wrzucam nigdy nie wydaną reklamę gry w Europie, z racji jej hasła. #heheszki #humorobrazkowy
źródło: comment_YdBDNjhC1ueDENsDMudYas64cJUTewLc.jpg
Pobierz@strefaPSX ooo panie, grało się w młodości



























#kiciochpyta #playstation #psx #ps1
ale ręki sobie nie dam uciąć