Ujawniono pełną listę zainstalowanych gier:
- Battle Arena Toshinden™
- Cool Boarders 2
- Destruction Derby
- Final Fantasy VII
- Grand Theft Auto
janushek - Ujawniono pełną listę zainstalowanych gier:
- Battle Arena Toshinden™
- ...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuje pomocy albo porady w walce z Cybil, walka składa sie dwóch faz: w pierwszej strzela do Harrego aż do wyczerpania amunicji natomiast w drugiej ma tylko melee więc można do niej łoić. Ile w nią trzeba władować ołowiu zanim padnie? Bo albo ja mam glitcha albo ona na normalu jest niezniszczalna. Mam 20 szt. rifle i 15 szt. pistol i nie robi to na niej wrażenia. ZDU
#psx #
PeterPolska - Potrzebuje pomocy albo porady w walce z Cybil, walka składa sie dwóch f...

źródło: comment_PXfeRNHvdybAcobOdaFY6MgdeNDwLY3G.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ntniwk: koniecznie, to co się później dzieje jest trudne do opisania. Gra mimo lat ma tak psychodeliczny klimat, doskonały ambient i niezłe jumpscary. Odśwież ją sobie!
  • Odpowiedz
Poszukuje gry w którą grałem ostatnio z dobre 10 lat temu lub więcej. Była to gra podzielona na areny (takie kwadraciki) z każdej strony pojawiało się mnóstwo wrogów, gdy ich się zabiło przechodziło się do kolejnej areny aż dotarło się do bossa. Gra miała widok z góry i była możliwość gry we dwóch. Grałem w nią chyba na playstation 1 ale mogła to być gra z poprzednich generacji konsol no i kiedyś
SiemkaKtoPeeL - Poszukuje gry w którą grałem ostatnio z dobre 10 lat temu lub więcej....

źródło: comment_ed0qxr5hgUxH7NI344cf7aW19oAYnpXh.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mgs #psp #psx #ps2 #ps3
Zainspirowany wpisem @belzebubek6 o MGS na PSP wrzucam swój komplecik jaki mi się niedawno udało ulepić.
W zasadzie nie grałem wcześniej w MGSy oprócz Ghost Babel. Postanowiłem kupić wszystko co się da, pomijając edycje rozszerzone itp. brakuje mi tylko Ghost Babela na GBC, na którego też się czaję, oraz komiksu na PSP. Jeszcze jest MGS 5
jos - #mgs #psp #psx #ps2 #ps3 
Zainspirowany wpisem @belzebubek6 o MGS na PSP wrzuc...

źródło: comment_cm9l8HaWkOiikw0T7eAuup91AZydIBHv.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jos: te z nesa MGS to tak sobie zalukaj na emulatorze czy coś, zwykła arcadowa strzelanka w stylu "idź do góry i zabij wszystkich" ale ten na ps1, to bardzo fajna gra
"It's on the back of the CD case." - numer do Meryl był z tyłu na pudełku
"Put your controller on the floor." - prrzekładanie pada z portu 1 do 2
"Don't even think about using auto-fire, or
  • Odpowiedz
Pierwszy MediEvil obchodzi dzisiaj 20 urodziny! Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych gier na PSX i miejmy nadzieję jej remaster lub lepiej remake na PlayStation 4 przypomni postać Dana Fortesque na tyle, że przyjdzie nam zagrać jeszcze kiedyś w nową odsłonę jego przygód. Z okazji urodzin, jeden z twórców gry oraz jej główny grafik przygotował specjalny, okolicznościowy plakat, który możecie zobaczyć poniżej. Po więcej informacji zapraszam do siebie: https://strefapsx.pl/dan-fortesque-medievil-20-urodziny/ #psx
s.....X - Pierwszy MediEvil obchodzi dzisiaj 20 urodziny! Bez wątpienia jest to jedna...

źródło: comment_2wfLktQuPLwX3VwV7P1HfCNXN2pYF9sI.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach