Elo Mireczki i ewentualnie również Mirabelki ( ͡º ͜ʖ͡º) Znajdzie się parę ogarniętych osób chętnych do gry w #gtaonline na #ps3 w oczekiwaniu na #theheist? I oczywiście późniejszej grze z dodatkiem The Heist? Komunikacja głosowa TeamSpeak lub Skype.
Wołam Cię cumplu mój @MattheV ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gtav #ps3 #playstation
borysszyc - Elo Mireczki i ewentualnie również Mirabelki ( ͡º ͜ʖ͡º) Znajdzie się parę...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matiyarosz: Pamiętam, jak kiedyś EA zrobiło przy BFie hybrydę serwerów konsola/PC. Konsolowcy tak dostawali w dupę... Dlatego też lepszy właśnie jest podział na platformy. (òˇ)
  • Odpowiedz
Mirki konsolowe, w PSN dla plusowiczów jest teraz promocja na FEZ i Hotline Miami, po 16.80zł sztuka.
Właśnie się zaopatrzyłem i powiem Wam, że jest to jedne z najlepiej wydanych 30zł w ostatnim czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obie gry są Cross-Buy, czyli kupujesz raz i grasz na PS3/PS4/Vita.

Polecam, sam nie mogłem uwierzyć w miodność tych tytułów dopóki nie odpaliłem ;)

#ps4 #ps3
Barth - Mirki konsolowe, w PSN dla plusowiczów jest teraz promocja na FEZ i Hotline M...

źródło: comment_xMZFriPiiOeQeiflIYH7u1NELGmOrJs4.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gooby: Kojima to temat na całą osobną dyskusję (co nie, @Liquid_Snake?) ;p
On od zawsze mówił że zazdrościł i inspirował się dokonaniami Rockstar z GTA IV/V, stąd też decyzja o otwartym świecie i paru innych nowościach w Phantom Pain.

Ale mimo tego że leci na hajs straszliwie (odcięcie Peace Walkera od HD Collection na PS Vita, robienie kolejnych "Legacy Collection", no i przede wszystkim nieszczęsna próba robienia z
  • Odpowiedz
  • 1
Mirki, pytanie jest. Gram bardzo sporadycznie, mam bardzo duże zaległości w nowościach. Jednak ostatnio coraz bardziej zastanawiam się nad jakimś sprzętem do grania. Jak myślicie ps3 wystarczy czy szarpać się na 4?
#pytanie #konsole #ps3 #ps4
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski, czy jak wytrzymam pobieranie gry i wyłączę konsolę, to po włączeniu będę mógł wznowić pobieranie?
#ps3
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Musze przeczytac sporo jakiegos gowna na jutrzejsze seminarki i mam pytanie, co dobrego na #ps3 polecacie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bsch93: red dead swietne, ale jakos nie skonczylem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rouxinol: fps'ow zazwyczaj omijam bo can't into sterowanie, ale te little big planet to chyba faktycznie sie zainteresuje dwojeczka
  • Odpowiedz
Za ile można teraz pchnąć #ps3 ? Czarna Super Slim z dyskiem 500 GB (ostatni model)? Prawie nieużywana (przeszedłem GTA5, chwilę pograłem w Gran turismo i stwierdziłem że pad to zło). Mogę dorzucić 3 gry - GTA5, BF3 i Gran Turismo 5 Academy Edition.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, poleci ktoś jakiś dobry symulator samolotów typu Ace Combat na PS3? Ostatnio grałem właśnie w jakiegoś AC na PS2 jeszcze.

#ps3 #gry #symulatory
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach