Wpis z mikrobloga

#uncharted #ps3
Grałem w trzecią część, trochę dwójkę i wersję na vite.
I mam wrażenie, że jeśli ktoś planował z tego zrobić grę przygodową to na koniec dorywał się do tego jakiś mianiak quake i #!$%@?ł każdą część (dlatego imho tr jest lepszy. Jeśli w U4 zrobią ten sam motyw to TR2 wygra).
Pomijając już karanie nas za błędy programistyczne to bardzo, ale bardzo #!$%@? #!$%@? zastępów wrogów, którzy potrafią przyjąć nawet dwie rakiety na klatę.
Więc o co chodzi z fenomenem tej serii?
  • 16
Super grafa, zagadki, grywalnosc, gra cud miod malinki, tr bardziej ponura gra i skupiona na ukazaniu psychiki lary i jej zachowania w okresie zagrozenia. Obydwie gry sa bardzo dobre ale calkiem inne i nie porownywalbym ich do siebie tak bo sa dla mnie inne w srodku
@Liquid_Snake: mam mocniejszy.
Uncharted ssie.
- zróbmy grę przygodową
- zasypmy gracza niebotyczną ilością wrogów (im bliżej końca tym więcej)
- a najlepiej niech #!$%@?ą w Ciebie jak jesteś w miejscu, gdzie trudno się schronić
- a jeszcze lepiej niech #!$%@?ą w Twojego towarzysza, który lata jak z iguanem w gaciach. Oczywiście towarzysz umiera, a Ty przegrywasz ;D
@Paputka: grałem w trójkę (i początek dwójki). I tak jak wyżej, wszystko fajnie, ale tym strzelaniem to już rzygam. Gram na najwyższym poziomie trudności i ciągłe pady wynikające z braku szybkiego headshotowania podczas zwisania na linie lub uwalania dwóch grubasów opancerzonych rakietami jest trochę frustrujące. Imho na siłę przedłużają w ten sposób czas gry.
@Liquid_Snake: grałem w trójkę i dwójkę. Po prostu zapomniałem jak bardzo irytująca pod koniec potrafi się.
Co najlepsze w the last of us takiego zagrania nie odczułem. Serio, wolałbym skomplikowane zagadki niż strzelanie rakietami ;)