#ps3 chce sie ktos wymienic za dragon age: inkwizycja?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Przegrywens
via Android- 1

Przegrywens
- 0
@koters: najlepiej far cry4
konto usunięte
- 1
@Przegrywens: Nooooobody expects spanish inquisition !
#pcmasterrace to jest jednak bieda umysłowa. Co wam do tego na czym gram? Lubię grać na #ps3 i nic wam do tego.
@Krono: to graj, ale nie rob #gownoburza
@Krono: Po każdej ze stron występuje bieda umysłowa i nie ogarniam jak można toczyć kłótnie co jest lepsze. Ewentualnie kłócić się to jest podludziem bo gra w GTA V z dwuletnim opóźnieniem lub gorszą grafiką.
- 46
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
- 2
- 1
- 3
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Nigdy nie mialem doczynienia z konsolami czy to xboxa czy ps. Chcialbym kupic uzywane ps3 glownie do fify12 -zadnych innych gier. Na co zwracac uwage przy zakupie? Gdzie szukac? Jakie sa wersje ps3, jakie ceny? Jakis czas temu znajomy przed wyjazdem na emigracja sprzedal za 300zl ale nie bralem wtedy konsoli pod uwage.
#ps3 #konsole
#ps3 #konsole
- 1
Mirki bo jak tak sobie gram teraz w #gtavpc a w sumie wcześniej grałem też na #ps3 ale tam nie miałem tego problemu. No sprawa tak wygląda że nie mam żadnych misji przeszedłem tą misję gdzie ten łepek sprzedaje czy coś tam ten jacht, ale później tylko zostaje mi dziwak zaraz przy domu Franka i nie mogę go nigdzie zobaczyć :/ co to się stało się ?
- 0
@cherryq: jedynke przy franku
@dredunio: hmm, nie mam zielonego pojęcia, powinna być ta misja http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1376&PART=1070
może musisz poczekać, ale to by było bez sensu
Po pewnym czasie przy domu Franklina
może musisz poczekać, ale to by było bez sensu
- 2
Jak szukać na allegro kabelka zasilającego konsolę? #ps3
@davidoff_OB: ok
- 0
@Liquid_Snake: ja aktualnie gram jak coś
- 3
Mirki od #ps3 mam zagwozdkę... Potrzebuję jakiegoś dobrego odstresowywacza w postaci strzelnaki - dobrej, długiej strzelanki.
Borderlands 1 i 2 przeszedłem.
#kiciochpyta
Borderlands 1 i 2 przeszedłem.
#kiciochpyta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 12
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#ps3
Chlopaki mam problem. Jak podlaczam ps3 do tv to nie mam obrazu, dzwiek jest a obraz czorny. O co chodzi? Nie chodzu tu raczej o kabel HDMI bo sprawdzalem na dwóch innych
Chlopaki mam problem. Jak podlaczam ps3 do tv to nie mam obrazu, dzwiek jest a obraz czorny. O co chodzi? Nie chodzu tu raczej o kabel HDMI bo sprawdzalem na dwóch innych
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Matyson: P---------e. Zmiana adresu IP nic nie da, ponieważ, jeśli bana dostałeś, to na adres MAC konsoli, nie na adres IP. Możesz sobie ustawić w konsoli dynamiczne IP i zobaczysz, że się nie połączysz.
- 0
@Zielony34: ja z komputera nie mogę nawet wejść do ps store czy na stronę z ekranem logowania/rejestracji PSN. Rzecz jasna z tego samego komputera w innej sieci, z innego adresu IP już mogę. To samo z konsolą PS Vita.
Jak zrobisz sobie komendę tracert account.sonyentertainmentnetwork.com to zobaczysz, że przechodzi to przez unknown.prolexic.com z tym że u mnie na tym się kończy, bo mi zczarnolistowali IP jak mniemam.
Jak zrobisz sobie komendę tracert account.sonyentertainmentnetwork.com to zobaczysz, że przechodzi to przez unknown.prolexic.com z tym że u mnie na tym się kończy, bo mi zczarnolistowali IP jak mniemam.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@looklikelance: i ja zdaję sobie z tego sprawę, bo właśnie po to kupiłem konsolę - by grać, a nie zachwycać się detalami grafiki. Aczkolwiek tego typu filmy nie oddają pełni stanu rzeczywistego, dlatego zapytałem się o sytuację :) A nuż ktoś ma doświadczenie i gra w GTA V na PC i PS4 :)
@jurny_juhas: jeśli o mnie chodzi, to pochodzę z czasów, gdzie liczył się gameplay, nie fapanie do 60 fpsów.
Posiadam PS3 - GTA V mogę mieć od 30zł używaną, pudełkową, jak dorwę okazję, a takowe się zdarzają. Cena regularna za używkę, to 40-50zł.
PS4 - 200zł
Posiadam PS3 - GTA V mogę mieć od 30zł używaną, pudełkową, jak dorwę okazję, a takowe się zdarzają. Cena regularna za używkę, to 40-50zł.
PS4 - 200zł
@Gabishi: Jest transfer postaci GTA Online z konsol na PC
5
Przegląd gier wyścigowych na 2015 rok

Rok 2015 prezentuje bardzo ciekawą ofertę dla fanów gier wyścigowych, którzy zadomowili się już na PlayStation 4. Zanim zacznę prezentować tytuły warte uwagi,
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
























