Rozmawia Chińczyk z urzędnikiem ichniejszego biura paszportowego:

Urzędnik: Czy jesteś niezadowolony ze swojego kraju?
Chińczyk: Skądże! Jestem bardzo zadowolony!
U: A może jesteś niezadowolony ze swojego rządu?
C: Nie, jestem z nich bardzo zadowolony!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MPTW: już dawno temu pospadały tematy i szybko usuwają wpisy z jej osoba. Zresztą popularny tutaj mem też z Karaczana przyszedł
  • Odpowiedz
@Praemislia: I ma rację. Trudno by krytykowała kraj w którym mieszka z własnej woli. Nie wszystkim muszą odpowiadać wartości zachodnie.
Bezpieczne wypowiadanie się o Chinach musi być, ponieważ rząd ma wgląd w opinie ludzi z Zachodu. Nawet na Reddicie. Ponoć na Wykopie też z tego co pamiętam.
  • Odpowiedz