Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
@takelbery: 2x dysk wymieniałem i od samego początku był problem z Avastem
@slaszka: Ja Ci tylko piszę z czym spotykam się na co dzień :) Klient do mnie Panie ten Avast to nie działa, albo strasznie muli itp. A okazuje się że komp zainfekowany jakimś gównem jeszcze przed instalacją Avasta. Nie ma żadnego 100% antywirusa i to, że czasami avast przepuszcza albo nie widzi zagrożeń zwłaszcza jak się zgadza na każde UAC przy instalacji to można mu wybaczyć zwłaszcza w wersji free.
- 6
Co ten #windows8 to ja nie. Oto jak Microsoft szanuje moje wyżebrane 128 GB SSD:
- hiberfil.sys - 12 GB, podejrzewam że przez to, że mam 16 GB RAMu. Ale do cholery, na co dzień używam 2-3 GB!
- plik indeksu dysku - kolejne 12 GB po to, żeby Windows mógł sobie szybciej wyszukiwać. Co o indeksuje?! pojedyncze bajty w jpeg-ach?
Przy
- hiberfil.sys - 12 GB, podejrzewam że przez to, że mam 16 GB RAMu. Ale do cholery, na co dzień używam 2-3 GB!
- plik indeksu dysku - kolejne 12 GB po to, żeby Windows mógł sobie szybciej wyszukiwać. Co o indeksuje?! pojedyncze bajty w jpeg-ach?
Przy
źródło: comment_6uF2rzu2syOkfYdz5qcVD80et0mhPQrf.jpg
Pobierz- 1
@michalkosecki: tak zakombinuję, postaram się dodać do indeksu tylko katalog Users.
tak czy inaczej program fajny, bo przypomniałem sobie, że ze 4 GB pożerają mi pliki od tych wszystkich starych LiteCoinów, DogeCoinów i innych
tak czy inaczej program fajny, bo przypomniałem sobie, że ze 4 GB pożerają mi pliki od tych wszystkich starych LiteCoinów, DogeCoinów i innych
- 1
- 4
@tyskieponadwszystkie: microsoft essential
- 0
@tyskieponadwszystkie: Spróbuj Panda Cloud. Ja przesiadłem się z Aviry i jest dzień do nocy. Avira zamulała tragicznie - najbardziej w------ł długi czas uruchamiania. A ta Panda to tak jakby jej na kompie nie było. Ale o pobranego cracka potrafi krzyczeć więc działa.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 7
Imieniny, biorytm, fazy księżyca i wiele innych mało przydatnych funkcji - ale był to niezbędny program na moim PC!
#komputery #programy #gimbynieznajo
#komputery #programy #gimbynieznajo
źródło: comment_hFDwchW32idDPLHRrlr9zkFNOaQoxzdP.jpg
PobierzMireczki, gdy włączam laptopa wyskakuje mi okno z napisem BOOTMGR IS MISSING (i zeby na cisnac alt + ctrl + delete). Nagrałem sobie windowsowskie recovery CD (Windows 7) i przeprowadziłem naprawę, wpisywałem też do wiersza poleceń komendy "naprawcze", niestety nic nie pomogło.
Wczoraj nagrałem na pendrive'a ubuntu i je odpaliłem. W zakładce devices mam coś co nazywa się DATA (i jest to partycja D ze wszystkimi plikami, które na niej miałem) oraz
Wczoraj nagrałem na pendrive'a ubuntu i je odpaliłem. W zakładce devices mam coś co nazywa się DATA (i jest to partycja D ze wszystkimi plikami, które na niej miałem) oraz
@xyronexus: może być problem. Generalnie kiedyś dostępne były konta ssh za free, ale teraz to już nie takie proste. Ale możesz przeskanować, czy port 22 jest otwarty: TU
- 0
@jurny_juhas: no generalnie gdyby to działało to bym się nie trudził, ale nie mogę w ten sposób skanować adresu, bo mi pokazuje że żaden nie odpowiada
- 2
Dawno nie używałam Skajpa (a jak już to starej wersji, nie chciałam żadnych nowych), no i właśnie odpaliłam, i zonk - czyżby teraz wiadomości dochodziły również kiedy nasz rozmówca nie jest zalogowany?
#pytanie #skype #komunikator #programy
#pytanie #skype #komunikator #programy
- 1
- 2
Mirki, jest taki dobry programik (bezinstalacyjny) do modyfikacji rejestru systemu. Bardzo intuicyjny i prosty - pokazuje obok klucza nazwę programu i nazwę wydawcy. Niestety zapomniałem nazwy, a windowsowe narzędzie nie jest w stanie mi pomóc. Kojarzy ktoś może coś takiego dobrego?
#windows #programy #rejestrsystemu
#windows #programy #rejestrsystemu
- 1
- 2
@marek_antoniusz: Dziękuję za cynk ;D
12
Historia programu Adobe Illustrator

Krótki dokument, w którym streszczona jest historia programu Adobe Illustrator od czasów jego powstania w 1987 roku
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#wideo #programy #pomocy #informatyka
Ej mirki, potrzebuje pomocy. Poszukuje programu, najlepiej darmowego do edycji wideo. Moja kamerka nagrywa w formacie .MOV i np. taki movie maker nie obsługuje dzwięku przy edycji (wgl go nie wyświetla). Wypróbowałem już kilka ale żaden mnie nie "zadowolił". tym bardziej zaawansowane opcje tym lepiej. I sony vegas też odpada bo piracka wersja nie ma kodeków do tego formatu. I
Ej mirki, potrzebuje pomocy. Poszukuje programu, najlepiej darmowego do edycji wideo. Moja kamerka nagrywa w formacie .MOV i np. taki movie maker nie obsługuje dzwięku przy edycji (wgl go nie wyświetla). Wypróbowałem już kilka ale żaden mnie nie "zadowolił". tym bardziej zaawansowane opcje tym lepiej. I sony vegas też odpada bo piracka wersja nie ma kodeków do tego formatu. I
- 2
@Wirtuoz: Chrome
- 1
@Edwards: moviemaker ,powaznie.
http://forum.videohelp.com/threads/330784-MP4-Plugin-For-Virtualdub podobno wspiera, tylko trzeba plugin ściągnąć.
- 4
konto usunięte via Android
- 12
@trebeter: za to się płaci?
- 17
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Miraski, polecam coś dla wszystkich zabieganych ludzi, którzy mają od groma spraw na głowie i chcieliby to wszytko łatwo uporządkować.
trello.
Np. mając studia i pracę albo dwiem, możemy łatwo poukładać wszelkie sprawy do załatwienia łącząc to w różne kategorie, dzielić dowolnie na np. do zrobienia, w trakcie, zrobione i dawać przypomnienia. Widziałem parę takich organizatorów, ale ten wydaje się naprawdę przyjazny i intuicyjny.
Myślę,
trello.
Np. mając studia i pracę albo dwiem, możemy łatwo poukładać wszelkie sprawy do załatwienia łącząc to w różne kategorie, dzielić dowolnie na np. do zrobienia, w trakcie, zrobione i dawać przypomnienia. Widziałem parę takich organizatorów, ale ten wydaje się naprawdę przyjazny i intuicyjny.
Myślę,
praca z 3ds max wymaga stalowych nerwów. Czemu kiedy edytuję obiekt już oteksturowany (siatka rozłożona wcześniej) i zaznacze przy edycji preserve uvs to i tak rozpiernicza mi cały układ w drobny mak, tak że jak później edytuję siatkę to wygląda jakby ktoś losowo ją porozrzucał poza obszarem tekstury. Czy inne programy też mają tak spieprzone teksturowanie?
#3ds #grafika #programy #buldupy
#3ds #grafika #programy #buldupy
@wietnam67: sram się z tym samym, więc łączę się w bólu!






























Jaki jest najlepszy program typu screen capture do nagrywania filmów? :F
@NiebieskiPrzepychaczDoUszu: