Czy ktoś wie jak w tej p-----------j grze wyłączyć skrypty w singlu?
Gram ML i mam mnostwo raz sytuację gdzie komputer po prostu musi strzelić gola. Wtedy to moi obrońcy albo się odsuwają od strzelca, alebo źle wykopuja piłkę jakimś kiksem, albo sami się wywalaja. Świetna gra, ale nie da się przez te skrypty grać normalnie
#pes #proevolutionsoccer #pc
Gram ML i mam mnostwo raz sytuację gdzie komputer po prostu musi strzelić gola. Wtedy to moi obrońcy albo się odsuwają od strzelca, alebo źle wykopuja piłkę jakimś kiksem, albo sami się wywalaja. Świetna gra, ale nie da się przez te skrypty grać normalnie
#pes #proevolutionsoccer #pc


























W ogóle nie będę grał w tryb sieciowy od razu to mówię. Skupiam się tylko na trybach tego typu jak wcześniej wspomniane ewentualnie jakimś nowym równie ciekawym. Taka giereczka po prostu na nudne wieczory. Interesują