Poszukuję jakiegoś godnego następcy PES 2010 na PC. To jest ostatnia gra w piłeczkę, na której się zatrzymałem i bardzo przyjemnie mi się w nią grało. Podobał mi się tryb zawodnika(Zostań legendą) jak i całej drużyny(tryb kariery).
W ogóle nie będę grał w tryb sieciowy od razu to mówię. Skupiam się tylko na trybach tego typu jak wcześniej wspomniane ewentualnie jakimś nowym równie ciekawym. Taka giereczka po prostu na nudne wieczory. Interesują
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś wie jak w tej p-----------j grze wyłączyć skrypty w singlu?

Gram ML i mam mnostwo raz sytuację gdzie komputer po prostu musi strzelić gola. Wtedy to moi obrońcy albo się odsuwają od strzelca, alebo źle wykopuja piłkę jakimś kiksem, albo sami się wywalaja. Świetna gra, ale nie da się przez te skrypty grać normalnie

#pes #proevolutionsoccer #pc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, ktoś z was nadal gra w #pes5 #pes6 i poratuje patchem kolejno na sezon 05/06, 06/07? Zależy mi głównie na licencji wszystkich dostępnych zespołów i nic więcej, wszystko co znajduje to albo część zespołów jest na licencji bądź linki są powygasane ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pes #proevolutionsoccer
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@a__o: nie wiem co bardziej czy to ze ja jestem bardziej pijany niz to smieszne czy to smieszne bardziej niz ja pijany ale to było smieszne xD
  • Odpowiedz
Ma ktoś problemy z gameplayem w pes2021. Od kilku dni piłkarze zachowują się dziwnie. Śmieszne kolizje, przesuwanie się bez powodu. Podanie nie w tym kierunku co wskazuje pad. Do tego strzały na bramkę to jakiś dramat.
Normalnie jak bym grał w Fifę.
#pes #proevolutionsoccer
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@navaare gorsza jest niż 20? Największy problem ze z drugiej strony mamy fife, która poza oprawa i trybami sam gameplay jest jeszcze bardziej gówniany a jako fan piłki w jakaś wirtualna bym pogral, więc już chyba wolę tego PES-a z dwojga złego.
  • Odpowiedz
To jest ten sam syf Jak dla mnie ta gra nie ma sensu jeśli to czy wygrasz z kimś zależy od tego jak Ci skrypcik "wylosuje" downgrade/upgrade zawodników Twoich /przeciwnika

W pewnym momencie to zmagasz się z ch@ AI a nie czy lepiej czy gorzej coś tam ustawisz zagrasz

I FIFA i PES najnowsze to syf ale FIFA większy, w każdym razie jedno i drugie jest za słabe by grać w to
  • Odpowiedz
Jako, że to moja pierwsza styczność z grą online w #pes2021 od czasu PES6, mam kilka pytań ogólnych:
-jest jakiś discord dla graczy #xbox?
-jak najlepiej się pozbyć niepotrzebnych zawodnikówz drużyny: release czy wymiana na exp?
-jakie macie porady dot. gry z własniego doświadczenia (do. gamepayu, rozgrywek itp.)?
#pes #pes21 #proevolutionsoccer
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Discord https://discord.gg/75U3Zk3b72
Niepotrzebnych możesz przerobić na expa jest to najlepszy sposób na pozbycie się ich. Możesz też zbudować skład do meczy sim, zagrać nimi 10 spotkań i dopiero przerobić na expa, wtedy zarobisz też sporo coinsów. Poradniki jak grać fajnie opisuje FunDlaLam, znajdziesz jego kanał na youtube.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@p3sman: myclub zacznij od grania offline, zrob sobie w miare ogarnięty sklad z team spirit wysokim powyzej 85 i wtedy ewentualnie zacznij od online. druga rzecz to trener i ustawienia - taktyka ma bardzo duze znaczenie w rozgrywce. musisz styl dobrac pod siebie tak samo w ataku jak i obronie.
  • Odpowiedz