Wpis z mikrobloga

Poszukuję jakiegoś godnego następcy PES 2010 na PC. To jest ostatnia gra w piłeczkę, na której się zatrzymałem i bardzo przyjemnie mi się w nią grało. Podobał mi się tryb zawodnika(Zostań legendą) jak i całej drużyny(tryb kariery).
W ogóle nie będę grał w tryb sieciowy od razu to mówię. Skupiam się tylko na trybach tego typu jak wcześniej wspomniane ewentualnie jakimś nowym równie ciekawym. Taka giereczka po prostu na nudne wieczory. Interesują mnie gry nowsze od PES 2010.
Co jeszcze powinna zawierać to na pewno edytowanie istniejących i tworzenie nowych zawodników i klubów tak jak w pes 2010. Głównym mankamentem w PES 10 był brak wielu zawodników z lat 2000-2008 także i legend typu Zidane a nie ukrywam chce mieć ich wszystkich. Wszystkie znane ligi w tym Bundesliga, Ekstraklasa i polskie kluby z innych lig.
W pes 10 był patch mod dodający to wszystko więc znalazły się tam nawet takie drużyny jak Zagłębie Lublin czy GKS Katowice. Im mniej kombinowania przy ustawieniach i taktykach drużyny tym lepiej.
#fifa #pes #pes2010 #mecz #proevolutionsoccer #ekstraklasa #pilkanozna #gry #pc
  • 7