#psc #paysafecard #prepaid siemka mam karte psc na 25 CHF ze szwajcarii, ale nie moge nia doaldowac konta psc w polsce ani nawet steamam czy innych gierek bo pisze ze nie zostaje uzyta w kraju w ktorym jest kupiona, jest jais sposob zeby ja uzyc w pl?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
Czy klikanie w tego typu zamaskowane linki do prawdopodobnie pliku #pdf jest bezpieczne? #plus #cyberbezpieczenstwo #internetmobilny #telefoniakomorkowa #nakarte #prepaid
źródło: Plus
Pobierz@Oktavisp: Nigdy nie masz pewności. Najlepiej zainstalować jakąś apkę w komputerze, by mieć wgląd w SMSy, a następnie skopiować link i otworzyć go w przeglądarce w sandbox i tam przejrzeć źródła.
Czy jest jakiś sposób na wydłużenie ważności internetu w ofercie Orange free na kartę poza kupowaniem paketu za 31 zł miesiąc w miesiąc?
Zastanawiam się nad przejściem do nju ale jednak szkoda mi trochę tych uzbieranych GB.
#orange #prepaid #nakarte #telefoniakomorkowa #njumobile
Zastanawiam się nad przejściem do nju ale jednak szkoda mi trochę tych uzbieranych GB.
#orange #prepaid #nakarte #telefoniakomorkowa #njumobile
- 0
źródło: 1000008797
Pobierz@Skowyrny_Johnny: dobre pytanie też się nad tym zastanawiałem ostatnio
- 1
Hej potrzebuję kupić kartę SIM do tabletu, myślałem, że pójdę do jakiegoś operatora kupię starter, doładuję 100-150zł na rok i będzie działać.
Niestety jak się okazało nie ma już takich ofert i np w play muszę doładować minimum 30zł na miesiąc... u innych operatorów wygląda to podobnie.
Czy ktoś z Was zna jakąś ofertę i patent aby to w miarę tanio ogarnąć?
Chciałbym aby ta karta również działała w roamingu UE
Niestety jak się okazało nie ma już takich ofert i np w play muszę doładować minimum 30zł na miesiąc... u innych operatorów wygląda to podobnie.
Czy ktoś z Was zna jakąś ofertę i patent aby to w miarę tanio ogarnąć?
Chciałbym aby ta karta również działała w roamingu UE
@STRawny: to nie mozessz kupic karty sim w zabce a 5z i kolejnego dnia jej przeniesc?
@STRawny: nie ma lepszej opcji jak kupic nowy starter i zaraz przeniesc do orange na karte.
Nowy starter mozesz zamowic do paczkomatu - Heyah 01 za 1zl przez pierwszy mc. Do orange przenosisz w salonie albo online kurierem.
Nowy starter mozesz zamowic do paczkomatu - Heyah 01 za 1zl przez pierwszy mc. Do orange przenosisz w salonie albo online kurierem.
Ktoś z was orientuje się czy Pakiet Mini9 ma dodatkowe GB za staż?
#siecikomorkowe #gsm #telekomunikacja #prepaid #virginmobile #play
#siecikomorkowe #gsm #telekomunikacja #prepaid #virginmobile #play
- 0
Mircy, mam takie pytanie. Potrzebuję podpiąć sobie pod portfel Google jakąś kartę prepaid, na której miałbym powiedzmy limit czterech stów. Nie powiem, czasem po prostu potrzebuję zapłacić za coś szybko, ale niekoniecznie chciałbym płacić za to bezpośrednio ze swojego konta. Chciałem paysafecard, ale oni za pełną wirtualną kartę gotową do podpięcia pod portfel Google, chcą ode mnie pełnię moich danych. Jest może jakaś dobra alternatywa, która nie wymuszałaby aż takich fikołków? I
@Drill90 nikt ci nie da karty płatniczej bez twoich danych, takie jest prawo bankowe
która nie wymuszałaby aż takich fikołków?
@Drill90: żadna. Prawo przeciw praniu pieniedzy wymaga przez banki i instytucje bankowe na dokladne weryfikacje klientów (weryfikacja tożsamości np. poprzez wideoweryfikacje).
- 0
W ostatnim czasie Orange najpierw postanowił mocno zredukować GB/msc (z ok 120 na 15GB) w ofercie, z której korzystałem, a później jeszcze podnieśli cenę z 25 na 31 pln. Do tego wysyłają spam nie zważając, że nie mają zgody, a żądania aby wykazali, że mają zgodę są ignorowane zarówno przez BOK jak i ich IOD.
Także szukam jakiejś oferty nolimit z dużą ilością GB w korzystnej cenie.
Korzystnie wygląda Subskrypcja 80/120 od
Także szukam jakiejś oferty nolimit z dużą ilością GB w korzystnej cenie.
Korzystnie wygląda Subskrypcja 80/120 od
- 1
#przeniesienienumeru #telefony #gsm #operatorzykomorkowi #prepaid #tmobile #plus #play #orange
Siema. Mam taka sytuacje, że chcę uciec z plusha bo zasięg plusa w okolicy w której często ostatnio bywam mnie dobija. Robiąc krótki research zobaczyłem, że Nju ma fajna ofertę w momencie, gdy weźmie się więcej niż jeden numer. Co w sytuacji jakbym chciał przenieść
Siema. Mam taka sytuacje, że chcę uciec z plusha bo zasięg plusa w okolicy w której często ostatnio bywam mnie dobija. Robiąc krótki research zobaczyłem, że Nju ma fajna ofertę w momencie, gdy weźmie się więcej niż jeden numer. Co w sytuacji jakbym chciał przenieść
@Lekh1: tak ale oba numry muszą być na ciebie, czyli najpierw cesja w tmobile, pewnie płatna. W nju na kartę za jeden numer 19zł masz nolimit i 20gb. taniej nie znajdziesz.
@prawdziwek: @Lekh1
W nju na kartę (NIE subskrypcja) masz 220GB/mc za 19zł przez rok. Potem 20GB/mc. Na zasięgu Play masz jeszcze abo z miesięcznym okresem wypowiedzenia w Vectrze. też niezła oferta bo za 20zł masz 30GB ale po wykorzystaniu nie zostaniesz bez połączenia. Jest wówczas nieograniczony z prędkością do 1Mbit/s czyli całkiem używalny. Dużo bo aż 14GB w roamingu UE.
Na zasięgu T mobile Heyah 01. 20GB/mc za 20zł
W nju na kartę (NIE subskrypcja) masz 220GB/mc za 19zł przez rok. Potem 20GB/mc. Na zasięgu Play masz jeszcze abo z miesięcznym okresem wypowiedzenia w Vectrze. też niezła oferta bo za 20zł masz 30GB ale po wykorzystaniu nie zostaniesz bez połączenia. Jest wówczas nieograniczony z prędkością do 1Mbit/s czyli całkiem używalny. Dużo bo aż 14GB w roamingu UE.
Na zasięgu T mobile Heyah 01. 20GB/mc za 20zł
Ostatnio miałem problem z światłowodem i musiałem kupić starter Orange, z którym dostałem 400 GB na start. Rozumiem, że nie ma możliwości ich przedłużenia i jest ok, ale bardziej w tym momencie interesuje mnie zachowanie tego numeru. Jak długo bez doładowywania konta numer zostanie utrzymany? W sensie same połączenia przychodzące. Chce posiadać drugi numer na wszelki wypadek.
#orange #siecikomorkowe #telekomunikacja #prepaid
#orange #siecikomorkowe #telekomunikacja #prepaid
@kpv15: przedłużenie konta nadal jest dostępne. https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte
źródło: aza
Pobierz@lew_grizzly: nie wiem po jakim czasie usuwają numer. Ale usuwają na 100% bo mi kilka leżaków wyłączyli
- 0
Jako że ostatnio #orange zaczął co raz bardziej dokręcać śrubę kosztami w Orange Free, więc przydałoby się rozejrzeć za czym innym. Idealnie byłoby gdybym miał warunki jak kiedyś* w Orange Free ale wątpię że jakiś operator jeszcze to ma.
Szukam czegoś co by miało rok ważności konta (może być za niewielką roczną opłatę). Pakiety internetu po doladowani które się sumują i mają ważność co najmniej kilka miesięcy. Brak przymusu regularnego doładowania
Szukam czegoś co by miało rok ważności konta (może być za niewielką roczną opłatę). Pakiety internetu po doladowani które się sumują i mają ważność co najmniej kilka miesięcy. Brak przymusu regularnego doładowania
- 0
@Logan00 35zl/mc to i tak dużo więcej niż ja wydaje w ciągu roku na telefon. Nie wiem czy mi wyjdzie 100zł xD
Przez większość czasu jestem połączony z wifi, kontakty mam z ludźmi przez Whatsapp/Messenger, jak już mam potrzebę zadzwonić to za złotówkę jest 24h bez limitu do komórkowych, doładowuje jak mam potrzebę, ale trochę irytuje że GB po doładowaniu szybko przepadają.
Kiedyś było tak, że jak miałeś rok ważności konta,
Przez większość czasu jestem połączony z wifi, kontakty mam z ludźmi przez Whatsapp/Messenger, jak już mam potrzebę zadzwonić to za złotówkę jest 24h bez limitu do komórkowych, doładowuje jak mam potrzebę, ale trochę irytuje że GB po doładowaniu szybko przepadają.
Kiedyś było tak, że jak miałeś rok ważności konta,
@0caffe: kup starter z innej sieci i przenies do orange, daja 1000gb wazne rok. Nie musisz nawet doladowywac
Bandyci z Orange zabrali pakiety za 1 zl, wiec chce gdzies uciec. Mam 600 GB ktorych nigdy nie zuzyje i nie potrzebuje.
Bylem w Mobile Vikings i placenie 30 zl za miesiac to za duzo.
Najlepiej jakbym placil 15-20 miesiecznie za nielimitowane rozmowy, internet moze byc 10-20 GB i cos w UE.
Mozecie
Bylem w Mobile Vikings i placenie 30 zl za miesiac to za duzo.
Najlepiej jakbym placil 15-20 miesiecznie za nielimitowane rozmowy, internet moze byc 10-20 GB i cos w UE.
Mozecie
- 0
Bandyci z orange podwyzszyli opłaty z 25 na 31 złotych miesięcznie i szukam dobrej alternatywy.
Najlepiej rozmowy, sms, mms bez limitu, internet spokojnie do 10-15 giga wystarczy ale bardzo zależy mi, zeby bylo kilka giga na wykorzystanie w krajach unii
#siecikomorkowe #prepaid #gsm
Najlepiej rozmowy, sms, mms bez limitu, internet spokojnie do 10-15 giga wystarczy ale bardzo zależy mi, zeby bylo kilka giga na wykorzystanie w krajach unii
#siecikomorkowe #prepaid #gsm
Który operator oferuje obecnie startety pre-paid z najdłuższa data ważności bez kolejnych doładowywań?
#prepaid #telefony #gsm #kiciochpyta #mobile
#prepaid #telefony #gsm #kiciochpyta #mobile
- 2
#siecikomorkowe #prepaid #gsm
Cześć, obecnie jestem w Orange free na kartę. Orange zmienia warunki i pakiet bez limitu zamiast 25 będzie kosztował 31 zł. Zaproponujcie jakąś dobrą alternatywę na połączenia telefoniczne i smsy bez limitu z pakietem danych co miesiąc. W Orange było o tyle dobrze, że pakiet danych się co miesiąc kumulowal i na dzień dzisiejszy mam ponad 4500 GB...
Jest jakaś alternatywa?
Cześć, obecnie jestem w Orange free na kartę. Orange zmienia warunki i pakiet bez limitu zamiast 25 będzie kosztował 31 zł. Zaproponujcie jakąś dobrą alternatywę na połączenia telefoniczne i smsy bez limitu z pakietem danych co miesiąc. W Orange było o tyle dobrze, że pakiet danych się co miesiąc kumulowal i na dzień dzisiejszy mam ponad 4500 GB...
Jest jakaś alternatywa?
Chciałbym przenieść pod koniec stycznia numer z Orange na kartę do Nju Mobile na kartę, interesuje mnie ten pakiet za 19 zł miesięcznie.
I teraz pytanie - czy mogę sobie jakoś w aplikacji mobilnej podpiąć kartę debetową, żeby mi co miesiąc automatycznie ściągało to 19 złotych, czy musze kupować normalne doładowania, jak 15 lat temu?
#gsm #prepaid #abonament #telefony #njumobile #orange
I teraz pytanie - czy mogę sobie jakoś w aplikacji mobilnej podpiąć kartę debetową, żeby mi co miesiąc automatycznie ściągało to 19 złotych, czy musze kupować normalne doładowania, jak 15 lat temu?
#gsm #prepaid #abonament #telefony #njumobile #orange
konto usunięte via Wykop
- 1
@Snowflake_: na stronie też nie ma takiej opcji, nie w tym pakiecie za 19zł, mają subskrypcje w innych taryfach, nie na karte
@Snowflake_: w nju na kartę nie ma takiej opcji. Jedynie w subskrypcji. Z tego co wiem PayU ma opcję cyklicznych zasileń albo sprawdź w swoim banku. W PEKAO z tego co wiem jest.
- 0
- 0
@ruum no i rozwiales wszelkie wątpliwości, dzięki
- 0
We flexie bez zadnych umow masz za 50zl za dwa numery - w tym 70gb do podziału. Ewentualnie plush/nju - tam masz pakiety dla par ze wzrostem GB za staż. We flexie masz za to kumulacje gb + mozliwosc wziecia dodatkowego sim (np. do internetu).
@murarz13: nju subskrypcja
19+19
60gb na numer, po 6mc 120, po roku 150, po dwóch 180
Oferta aplikacyjna, podpinasz kartę i zapominasz.
Extra kosztów nie ma, oferta idiotoodporna bo każda aktywność ponad to co zawarte w pakiecie jest zablokowana (premium, teleaudio, 801, data poza UE, SMS stacjonarne, poł. międzynarodowe)
Do tego można dobrać ftth.
Z ofert subskrypcyjnych orangutan zrobił to najlepiej ze wszystkich, prosto, wygodnie.
19+19
60gb na numer, po 6mc 120, po roku 150, po dwóch 180
Oferta aplikacyjna, podpinasz kartę i zapominasz.
Extra kosztów nie ma, oferta idiotoodporna bo każda aktywność ponad to co zawarte w pakiecie jest zablokowana (premium, teleaudio, 801, data poza UE, SMS stacjonarne, poł. międzynarodowe)
Do tego można dobrać ftth.
Z ofert subskrypcyjnych orangutan zrobił to najlepiej ze wszystkich, prosto, wygodnie.
Numer na kartę #prepaid z długą ważnością konta/środków z pakietem internetowym który też ma rozsądnej długości czas ważności (Więcej jak miesiąc). Znacie taki?
#telefony #operatorzykomorkowi
#telefony #operatorzykomorkowi
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Sprawa wygląda tak. Wczoraj 28.12.24 dostałem sms-a "Twój PIN: XXXX. Wpisz PIN jeśli chcesz skorzystać z usługi PLAY ALL GAMES....." - mam obecnie zgody marketingowe na "tak "więc przyjąłem że stąd ten SMSes. Natomiast na drugi dzień rano dostaje "Otrzymaliśmy Twoją zgodę na doliczanie opłat za usługi innych dostawców....". Jakimś sposobem na moim numerze w orange aktywowano w sposób nieautoryzowany przeze mnie usługę. Radzę nie ignrowować SMSów, zalecam
Sprawa wygląda tak. Wczoraj 28.12.24 dostałem sms-a "Twój PIN: XXXX. Wpisz PIN jeśli chcesz skorzystać z usługi PLAY ALL GAMES....." - mam obecnie zgody marketingowe na "tak "więc przyjąłem że stąd ten SMSes. Natomiast na drugi dzień rano dostaje "Otrzymaliśmy Twoją zgodę na doliczanie opłat za usługi innych dostawców....". Jakimś sposobem na moim numerze w orange aktywowano w sposób nieautoryzowany przeze mnie usługę. Radzę nie ignrowować SMSów, zalecam
źródło: 1
Pobierz@mirko_anonim: no masz jakąś aplikację, która ma dostęp do smsów i jest scamerska. Kiedyś jeszcze była opcja ataku na karty w routerach.
@mirko_anonim a nie jest to fake sms na sms premium?





























Potrzebuję przenieść gdzieś numer, szukam podobnej oferty.
Mam 20gb internetu, bez limitu rozmowy, 20 zł. Najlepiej by było bez umów, czyli tak jak tutaj subskrypcja, może być na prepaid.
#operatorzykomorkowi #gsm #prepaid #telefony #android #plus #orange #play