@puzno: obecność na paru grupach na fb nauczyła mnie, że nie ma wyrazu, w którym nie da się nie p--------ć babola ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@domin997 najlepsze jest to, że takie dzbany nawet sobie nie zdają sprawy, że takie pieniądze co roku i tak szły na sponsoring Dakaru, Porsche Supercup, WRC2 i innych, tyle że tam, w przeciwieństwie do F1 ta kasa nie miała szansy się zwrócić.
  • Odpowiedz
  • 22
Dla pewności, ze nic nie przeszkodzi w starcie Robertowi, powinni go teraz zamrozic i odmrozić bezpośrednio przed pierwszym wyscigiem, juz w padoku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kubica #powrutcontent #f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach