Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 125
Dla pewności, ze nic nie przeszkodzi w starcie Robertowi, powinni go teraz zamrozic i odmrozić bezpośrednio przed pierwszym wyscigiem, juz w padoku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubica #powrutcontent #f1
#kubica #powrutcontent #f1
- 159
W 2020 roku mam nadzieje że Alonso wruci, i stworzy dream team w Ferrari z Panem Kierowcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #powrutcontent #kubica
#f1 #powrutcontent #kubica
źródło: comment_fUAtKAjqFYcxI3VXe4QqE8nJjlXB5phz.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
40
Jacques Villeneuve znów krytycznie o Robercie Kubicy. "Jego powrót nie...

Jacques Villeneuve nie jest fanem Roberta Kubicy, o czym wiemy od roku 2006, gdy Polak wygryzł Kanadyjczyka z BMW Sauber. - Jego powrót nie jest dobry dla F1 - twierdzi mistrz świata z sezonu 1997.
z- 24
- #
- #
- #
- #
- #
- #

Zanim rozpocznie się ostatni wyścig w sezonie.
#
Po ostatnich wypowiedziach dziennikarzy, że powrót Roberta na tor to największy powrót w historii F1 czy nawet sportu (polemizowałbym z powrotem Jordana, ale poczekamy na wyniki), to jedyny powrót, który mógłby to przyćmić to powrót Michaela za kółko po jego wypadku na nartach 5 lat temu.
Większe szanse na jazdę w F1 ma teraz jego syn Mick, który wygrał w tym roku Formułę 3.
#
źródło: comment_tb2dgL61tYaHuzRwAW642CxCLJcUQXwA.jpg
Pobierz@rybak_fischermann Jordan nie wracał po aż takiej kontuzji i walce o ŻYCIE. Z drugiej strony nie ma się co przescigac. Wielki powrót, wielka historia.
- 0
konto usunięte via iOS
- 205
- 26
#f1, #kubica, #powrutcontent, #pasta
Nie wiem, czy jest się czym chwalić. Ale jakiś czas temu, zanim Robert oficjalnie powrócił do F1 pracował przy kierowaniu ruchem. Pamiętam jakby, to było dzisiaj.
6.30, pojawienie się na placu budowy i informacja od kierownika budowy, że mamy nowego pracownika. Od samego początku kogoś mi przypominał. Dopiero po jakimś czasie przyznał się, że jest byłym kierowca
Nie wiem, czy jest się czym chwalić. Ale jakiś czas temu, zanim Robert oficjalnie powrócił do F1 pracował przy kierowaniu ruchem. Pamiętam jakby, to było dzisiaj.
6.30, pojawienie się na placu budowy i informacja od kierownika budowy, że mamy nowego pracownika. Od samego początku kogoś mi przypominał. Dopiero po jakimś czasie przyznał się, że jest byłym kierowca
źródło: comment_IJfDYmjcvcdqKV3c5wbxIm66wR2MdDsI.jpg
Pobierz- 32
- 362
Chciałbym żeby na mnie tak jakaś patrzyła jak Ona na Pana Kierowcę (ง✿﹏✿)ง
#kubica #f1 #powrutcontent #wpatrzonedziewczyny #wpatrzona #maslanespojrzenie
#kubica #f1 #powrutcontent #wpatrzonedziewczyny #wpatrzona #maslanespojrzenie
źródło: comment_p8oJrkaiNDLoJIYew7zEIKMRADMIRkYE.jpg
Pobierz@szuwarek nie ona jedna tak patrzy
źródło: comment_CIB0YWcd9B8SqOOTwiSSknNBJ28LjVYx.jpg
PobierzKochani - ANKIETA. Na jakim kanale TV lub internetowym wolał/wolała byś oglądać przyszłoroczny sezon F1?
#f1 #formula1 #f15 #kubica #motoryzacja #powrutcontent #wyscigi
#f1 #formula1 #f15 #kubica #motoryzacja #powrutcontent #wyscigi
Na jakim kanale wolał/wolała byś oglądać przyszłoroczny sezon F1?
- TVP 1/2 15.1% (30)
- Polsat 29.1% (58)
- Eleven Sports 45.2% (90)
- Canal + 5.5% (11)
- Eurosport 5.0% (10)
- 16
Teraz pompknął ten Fernando Alonso niczym piżmak, którego kiedyś przejechał
#powrutcontent #borowczyk
#f1
#powrutcontent #borowczyk
#f1
- 18
w sumie od przyszłego roku można zmienić osobę której, której dotyczyć będzie #powrutcontent , a chodzi oczywiście o tego pana po prawej na zdjęciu (╥﹏╥)
#f1 #kubica #wruci
#f1 #kubica #wruci
źródło: comment_8HChRvsuY0XAHUODcc8ycg7r8diVtQ1o.jpg
Pobierz@marsellus: Też tak myślałem, jak już się w USA zadomowi. Wymienić takiego Grosjeana albo Dzbanussena na Alonso to win, myślę że też dla samego kierowcy bo ten Haas taki gowniany nie jest
W sierpniu mieliśmy jeszcze do czynienia z takimi nagłówkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #powrutcontent #kubica #wruci #sirotkin
#f1 #powrutcontent #kubica #wruci #sirotkin
źródło: comment_fY4iUn7Wi7qmANC5BaCRPRhcPIbdyYFN.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@Redz18: no bez powrotu torpedy mogloby byc inaczej, bo 2ch ruskow to za duzo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
- 2
@parolek124: jakbym czytał Sanok.
wrzesień / październik - antykubicyzm
listopad - odkorkowanie picollo, spełnienie marzeń.
wrzesień / październik - antykubicyzm
listopad - odkorkowanie picollo, spełnienie marzeń.

























#f1 #wrc #rajdy #nascar #dakar #heheszki #humorobrazkowy #powrutcontent
źródło: comment_sDkc6Fzup4ry9cctVFlw47laIDvPOHSg.jpg
Pobierz