Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@jakosdajerade: o kurde, śnieg!
- 2
#turystyka #polskiegory #pieniny #gory
Mireczki, co polecacie odwiedzić, gdzie warto wpaść ze śpiworem na noc w okolicach Pienin? Jeszcze w tamtej okolicy nigdy nie byłem a zamierzam, wszelkie rady mile przyjmę, chętnie widziane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mireczki, co polecacie odwiedzić, gdzie warto wpaść ze śpiworem na noc w okolicach Pienin? Jeszcze w tamtej okolicy nigdy nie byłem a zamierzam, wszelkie rady mile przyjmę, chętnie widziane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Taiffun: wg mnie Szczawnica jest nudna, dużo emerytów i rencistów. ja jeżdżże od 17 lat w jedno miejsce, tylko do Jaworek i u jednej kobietki sobie śpię. Ceny noclegu w schroniskach sa mi nieznane. oprócz tych wymienionych wcześniej tras, warto odwiedzić Jezioro Czorsztyńskie z zamkami. a z samych pienin warto iść na Przehybe (tam jest schronisko) i ogólnie w kierunku Beskidu Sadeckiego aż po Nowy Sącz.
zwykly pokoj z lozkiem, łazienka na korytarzu dla wszystkicvh (zwykle nikogo nie ma) wlascicielka meeega mila :)wysylam nr tel na priv
Ile zajmie zejście z Szafranówki dla osób, które w ogóle po górach nie chodzą? #szczawnica #gory #polskiegory
- 0
@sheilacooper: to zobacz coś takiego: http://mapa-turystyczna.pl/route/+1moeyB3YYB2jB2oKr
Wyjeżdżasz na Palenicę. Idziesz z buta na Szafranówkę. Schodzisz niebieskim szlakiem do schroniska i wzdłuż Dunajca, a później deptakiem wzdłuż Grajcarka wracasz do centrum Szczawnicy. Caly sparer wg mapy to niecałe 2 godziny. Z postojami, piknikiem, rozglądaniem się :P laik przejdzie w 3 godziny. To taka mega lajtowa trasa, a wydaje mi się przyjemniejsza niż zejście żółtym szlakiem pod wyciągiem.
Wyjeżdżasz na Palenicę. Idziesz z buta na Szafranówkę. Schodzisz niebieskim szlakiem do schroniska i wzdłuż Dunajca, a później deptakiem wzdłuż Grajcarka wracasz do centrum Szczawnicy. Caly sparer wg mapy to niecałe 2 godziny. Z postojami, piknikiem, rozglądaniem się :P laik przejdzie w 3 godziny. To taka mega lajtowa trasa, a wydaje mi się przyjemniejsza niż zejście żółtym szlakiem pod wyciągiem.
- 0
@faramka: dziękuję dziękuję bardzo, chyba damy rade :)
- 1
Mirki,
gdzie w #gorystolowe polecacie nocleg? Myślałem o okolicach Pasterki lub Karłów, chcę odpocząć na uboczu i pochodzić po górkach.
#pytanie #turystyka #polskiegory
gdzie w #gorystolowe polecacie nocleg? Myślałem o okolicach Pasterki lub Karłów, chcę odpocząć na uboczu i pochodzić po górkach.
#pytanie #turystyka #polskiegory
@Thou: i jak? byłeś? polecasz jakiś nocleg?
- 0
@kontrowersje: Jest takie miejsce jak "chatka w lesie" na deptaku na Szczeliniec, tam możesz zaparkować jeśli zamówisz u nich obiad. Ale warto, za dwa dania spoko domowego jedzenia płaciłem 20 zł za osobę.
Polecam odwiedzić Skalne miasto w Teplicach, na mnie osobiście zrobiło dużo większe wrażenie niż Szczeliniec.
Polecam odwiedzić Skalne miasto w Teplicach, na mnie osobiście zrobiło dużo większe wrażenie niż Szczeliniec.
Jakiej strony używacie do szukania noclegów w Polsce. Chce się w góry wybrać na weekend do jakiegoś domku. Wiecie taka romantyczna atmosfera, żeby było.
Ale może znacie chociaż jakiś dobry portal.
#wakacje #wypoczynek #domkiletniskowe #polskiegory
Ale może znacie chociaż jakiś dobry portal.
#wakacje #wypoczynek #domkiletniskowe #polskiegory
konto usunięte via Android
- 0
@Jack_Pstrong: korzystam z Airbnb ale generalnie czuj się farciarzem jak znajdziesz domek po rozsądnej cenie w ogóle.
W drodze na Połoninę Wetlińską. W tle widać lotniarzy, którzy pofrunęli ze Smereku.
#bieszczady #gory #polskiegory #bieszczadyboners #goryboners
#bieszczady #gory #polskiegory #bieszczadyboners #goryboners
źródło: comment_9u9PU9cFa9uhk9F0Z8iIVQOWABGwjl1X.jpg
Pobierz@podajgarnek: ech, tak p--------ć to wszystko i jechać w Bieszczady..
- 0
@tangerine_: No...
- 11
Mireczki , gdzie polecacie jechać na narty w Polskie gory? I może znacie jakiś dobry pensjonat czy cos gdzie można się zatrzymać.
#kiciochpyta #narty #polskiegory #zakopane
#kiciochpyta #narty #polskiegory #zakopane
@07zglosSie: W polsce słabo, przynajmniej w mojej okolicy. Ostatecznie czarna góra daje radę.
- 3
@07zglosSie: W polskie drogo i raczej średnio, lepiej Słowacja
- 3
Mireczki, wyląduje w okolicach Nowego Targu w długaśny weekend, dokąd warto się wybrać stamtąd pieszo, co polecacie?
#turystyka #polskiegory #gory #gorce #nowytarg
#turystyka #polskiegory #gory #gorce #nowytarg
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Taiffun: Jak będziesz szalał po Gorcach to do szacowanego czasu przejścia dolicz sobie z godzinę, jeśli nadal nie uprzątneli drzew ze szlaku po wichurze (o ile nie ma nowych niespodzianek po dzisiejszym halnym)
http://www.wykop.pl/wpis/8608142/#comment-22382716
http://www.wykop.pl/wpis/8608142/#comment-22382716
- 1
Mirki, ma ktoś pożyczyć milion złotych? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zachorowałem na: https://sprzedajemy.pl/stylowy-domek-w-koscielisku,1677706
#dom #domyboners #polskiegory
#dom #domyboners #polskiegory
- 0
Mirki, gdzie we wrześniu warto wybrać się w Bieszczady pod namiot? Pola namiotowe i schroniska mnie nie interesują. W grę wchodzi tylko dziki obóz. Chcę w miarę bezpiecznej okolicy.
Druga sprawa- co warto zobaczyć w Bieszczadach? Wstyd przyznać, ale mimo, że góry lubię, to Bieszczady znam bardzo słabo. Na pewno będziemy chcieli odwiedzić wyludnione wioski, co dalej?
#bieszczady #gory #polskiegory #turystyka
Druga sprawa- co warto zobaczyć w Bieszczadach? Wstyd przyznać, ale mimo, że góry lubię, to Bieszczady znam bardzo słabo. Na pewno będziemy chcieli odwiedzić wyludnione wioski, co dalej?
#bieszczady #gory #polskiegory #turystyka
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@jantarka: Jeden czy dwa namioty rozbite na noc i zebrane wcześnie z rana krzywdy nikomu nie robią.
#kiciochpyta #zakopane #polskiegory #gory
na poczatku sierpnia chce nawiedzic polskie gory, macie jakies fajne miejsca gdzie mozna sie zakwaterowac? Najlepiej jakies ze sniadaniem i kolacja :3
na poczatku sierpnia chce nawiedzic polskie gory, macie jakies fajne miejsca gdzie mozna sie zakwaterowac? Najlepiej jakies ze sniadaniem i kolacja :3
- 0
@pandinozaur: Ostatnio pytałem o to, nikt nic ciekawego nie polecił.
@jakubnn:
@pandinozaur: dosyć spoko i tanio jest willi cicha woda 2... w drodze na bystre 10 albo 10a nie pamoetam. Lokalizacja jakies 20 min spacerkiem od kuźnic i krupówek...
@pandinozaur: dosyć spoko i tanio jest willi cicha woda 2... w drodze na bystre 10 albo 10a nie pamoetam. Lokalizacja jakies 20 min spacerkiem od kuźnic i krupówek...
Zaczynam kompletowac sprzet na tegoroczny wypad w gory (od schroniska do schroniska). Jaki polecacie plecak na taka wyprawe? 40l starczy?
Ps. Ktore polskie gory sa najlepsze na taki wypad?
#gory #polskiegory #pytaniedoeksperta #turystyka
Ps. Ktore polskie gory sa najlepsze na taki wypad?
#gory #polskiegory #pytaniedoeksperta #turystyka
- 0
@debesciak1: imvho 40l maks, sam spędziłem z powodzeniem tydzień w Biesach z 28l z Salewy + na zewnątrz w bocznych kieszeniosiatkach 3l wody, karimata, namiot, a wewnątrz cała reszta z kompresowalnym śpiworem. Grunt żeby był jakiś stelażyk i sensowny pas biodrowy do wzrostu nosiciela. Mój różowy pasek zresztą podobnie - zdołał się upchnąć w 30l quechua. Im mniejszy masz plecak tym zdolniej tetrisujesz i minimalistyczniej dobierasz rzeczy. ;)
Wspomniane Bieszczady
Wspomniane Bieszczady
@debesciak1:
Jak planujesz nolegi w schroniskach, to 40l to za dużo. Co chcesz pakować - bierzesz ubranie, mapy, niezbędnik przetrwania (nóż, ogień, apteczka, kompas, latarka) i zapas jedzenia/picia potrzebny na maks jeden dzień. Naładujesz masę rzeczy i będziesz musiał to dźwigać. Polska to nie Wietnam, w każdym w zasadzie miejscu masz maks. godzinę drogi do cywilizacji, masz na szlaku sklepy, knajpy i wzmiankowane schroniska :)
Z tych samych powodów odradzam
Jak planujesz nolegi w schroniskach, to 40l to za dużo. Co chcesz pakować - bierzesz ubranie, mapy, niezbędnik przetrwania (nóż, ogień, apteczka, kompas, latarka) i zapas jedzenia/picia potrzebny na maks jeden dzień. Naładujesz masę rzeczy i będziesz musiał to dźwigać. Polska to nie Wietnam, w każdym w zasadzie miejscu masz maks. godzinę drogi do cywilizacji, masz na szlaku sklepy, knajpy i wzmiankowane schroniska :)
Z tych samych powodów odradzam
- 1
Mirasy, zastanawiam się nad wycieczką gdzieś w góry. Biorę pod uwagę południe, czyli tu gdzie mieszkam. Co o tej porze roku (w sumie przedwiośnie) warto zobaczyć? Może lepiej poczekać na wiosnę w Tatrach? Pieniny odpadają bo tam byłem dużo razy, Gorce również, Beskidy też bo to swoje okolice. Ważny dojazd (nie biorę auta) i jakieś spoko schroniska.
Polećcie coś, zdam się na mikro.
#turystyka #polskiegory #wycieczki
Polećcie coś, zdam się na mikro.
#turystyka #polskiegory #wycieczki
@sspiderr: Wal w Bieszczady, jest zajebiście
- 0
@sspiderr: @POFUR: lato w Bieszczadach jest średnie, pogoda lubi się nagle załamać, właśnie wiosna i jesień są tam najciekawsze - nawet miejscowi temu przytakują. Rok temu spędziłem tydzień weekendu majowego zdeptując wszystko widokowego co się dało, jak wcześniej jest z noclegami - nie wiem, ale podejrzewam że tez się znajdą. W razie szczegółów nt. noclegów w poszczególnych miejscowościach lub konkretnych tras mogę doradzić w razie czego. No i
- 1




















Poleca ktoś jakieś miejsce w znośnej lokalizacji? Jadę z zamiarem chodzenia po górach.
Jakieś promocję, zniżki, informacje gdzie i jak szukać? Coś do 70 zł na za dobę.
#zakopane #nocleg #hotel #pensjonat #spanie #polskiegory #gory #gory