Wpis z mikrobloga

@Marpop: już byłem i nie mam znowu wszystkiego żeby #!$%@?ąć i pojechać. A na serio: za długo się tam jedzie, kiedy indziej zwiedzę obszary w których mnie jeszcze nie było - wszystkie widokowe już oblazłem, został szlak graniczny, strona wschodnia, Solina.

@tasiu84: pod spoilerem dostałem linka i zwróciłem honor.
@Taiffun: ja nigdy nie byłem i obawiam się tego dojazdu (dobrze że nie pociągiem)

w okolicach Nowego Targu polecam zamki (te przy Jeziorze Czorsztyńskim), Pieniny no i Tatry

hm, z tego co doczytałem to chcesz poruszać się pieszo po okolicy a nie tak daleko w góry?
@Taiffun: ...albo jak masz siłę to po noclegu w Studzionkach dalej na Turbacz, bo czemu nie, znowu można nocować w schronisku-molochu przy szczycie albo którymś z mniejszych niżej, albo wracać prosto do Ludźmierza jak czasu starczy
@Marpop: a ja bym właśnie wolał pociągiem szczerze mówiąc. Ale poza długością nie ma czego się obawiać, jak rzadko jeździsz to możesz mieć dość po parunastu godzinach - już nawet spać się nie chce. ;)

Jutro idę po papierową mapę to będę kminił, ale mam już zarys co i jak. :)
@archive: o kurczę, solidnie. Zwłaszcza że interesujące trasy mi wychodzą na granicy możliwości, ponad 30km dziennie... No nic, będę kminił nad papierem i najwyżej łapał stopa w końcówkach czy coś. Raz jeszcze dzięki!