14/68 jak komus sie nudzi to na ps gram jakis tur 6max za 1$ ostatnie 2 dni zaliczalem ft nick Supremin87
#p---r
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p* dzis po 8 latach przypomnialo sobie zeby mi konto zweryfikowac( ͡° ͜ʖ ͡°) to sznie duzy ruchjakas zorganizowana akcja czy cos? wyslalem im dokumenty na maila i odpisali ze to potrwa bo maja strasznie duzy ruch
#p---r
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jak to jest z transmisjami z WSOP? Nie ma takich streamów, jak z EPT? Tylko Main Event jest transmitowany?
#p---r
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy może być lepsze uczucie niż po przegranym allinie AJ < A9 i stracie połowy stacka, parę rąk później znów zagrać allina ale tym razem wygrać AQ > A7 i odzyskać co się straciło z naddatkiem i wyeliminować tego frajera? ;D
#p---r
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach