#poker

w tagu poker pokazują mi się tylko 3 wpisy, wczesniej dwa, w powiadomieniach osobno moge kliknąć każdy z wpisow, ale jak klikam na tag to 3 wpisy zawsze te same i koniec, żadne nowe się nie pojawiają, ktos tak ma?
Korzysta ktoś z Xeestera? W czym jest gorszy od HM2 lub PokerTrackera ( Xeester jest od nich 3x tańszy)
Dodatkowo mam pytanie w związku z tym programem: Hudy wyświetlają mi się z tego programu na stołach zarówno w 888 jak i PartyPoker, jednak nie pojawiają się na pokerstarsach ( hud jest cały czas włączony w programie trackującym), choć czyta z niego statsy i na bieżąco aktualizuje informacje w głownym menu. Ktoś wie
Miałem przed chwilą taką sytuację na stole:

W rozdaniu brało udział 3 graczy:

Gracz 1: zagrywa do 0.08
Gracz 2: przebija do 0.14
Ja: przebijam do 0.42
Gracz 1 miał tylko 0.43 i wszedł all in
Gracz 2 dołożył do 0.43

Chciałem wejść all in , ale poker starts pokazał mi tylko opcje: fold albo dołóż 1 centa.

Dlaczego nie mogłem zagrać za więcej?
#poker
@mraauuu: Jeśli gracz, który robi po tobie re-raise wchodzi jednocześnie all-in, a jego all-in jest mniejszy niż mini-raise twojego podbicia (czyli 2x twoje podbicie) to możesz jedynie sprawdzić lub foldować.
  • Odpowiedz
@mraauuu: @supremin1: Po przebiciu do 0.14 i kolejnym przebiciu do 0.42 kolejne minimalne przebicie wynosi 0.70 (liczy się to tak: 0.42 + (0.42-0.14)).
Gracz 1 nie zrobił więc przebicia (bo nie miał tyle kasy), tylko callnął, a później callnął również gracz 2. Akcja wróciła do Ciebie bez przebicia, więc sam też już nie możesz przebić.
  • Odpowiedz
Zakończyłem na 10 :( tuż przed final table.
Ale mimo wszystko 10/5040 osób to jak dla mnie w takim turnieju to i tak duży sukces.
O porażce zadecydowały chyba 3 rozdania:
1. Powyższe, które wkleiłem.
2. nie sprawdzenie all inn k9 z 4BB, gdzie na flopie dostałem strita.
3. Przegrany All in z 68 na 3 bb. Mógłbym spasować, ale byłbym na BB w następnej kolejce.

#poker
  • Odpowiedz
@Michelangelo: Jak masz takiego agenta przy stole to grasz w miarę tight i czekasz na okazje, pare razy nie trafisz flopów i najlepiej będzie się poddać ale jak już trafisz to jest szansa, że zabierzesz mu cały stack jeśli on też trafił cokolwiek. No i przy takich fishach maniakach można spokojnie obniżyć wartość swojej ręki, ja na takich kolesi traktuję np top parę top kicker jako monstera.
  • Odpowiedz
@Michelangelo: Grając przeciwko takim maniakom kieruj się prostą zasadą - graj te ręce, z którymi czujesz się komfortowo. Obstawiaj wtedy, gdy chcesz, żeby Cię sprawdził. Sprawdzaj i przebijaj wtedy, gdy chcesz, żeby obstawiał więcej. Jeśli nie wiesz, czy Twoja ręka jest wystarczająco silna i czujesz się, źle dorzucając pieniądze do puli, po prostu ją spasuj.

Daniel Negreanu, jeden z najsłynniejszych pokerzystów świata, powiedział jakiś czas temu:

Obstawiam, gdy mam silną rękę.
  • Odpowiedz