Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 21

Oh mirki, ale peszek. Odpaliłem sobie turniej na 180 graczy za 2,5 $, w pierwszych dwóch rękach wyeliminowałem 3 zawodników i przez całą resztę turnieju miałem same słabe ręce. W końcu nadszedł bubble. Dostałem QQ, dwóch zawodników przede mną się all-inowało no i musiałem sprawdzić za 5 BB, które mi pozostało.
QQ vs 55 vs J6s
no i ten ostatni gość zgarnął dwie pary.
#poker
QQ vs 55 vs J6s
no i ten ostatni gość zgarnął dwie pary.
#poker

- 5
- 4
Btw. coś dziwna ta noga w tle :D
Co to się stało ze starsami, że mnie rozłączyło i połączyć nie chce? Czy mi dostęp odcięli, bo chyba 6 godzina z rzędu gry leci
#poker
#poker
- 1
@Wojt_ASR: wróciło
@JanuszEichler: widen your readership.I am really grateful for your blog post # togelonline
Mirki, właśnie zarejestrowałem się na P*. Ostatnio czytałem, że są możliwości założenia prywatnej gry. Czy ktoś ma ochotę popykać?
#poker #grajzwykopem #wykoppoker
#poker #grajzwykopem #wykoppoker
@Michelangelo: Trzeba czekać na założyciela, z niewiadomych przyczyn administratorzy grupy nie mogą dodawać :(
- 1
@MarekKillerMirek: Spoko loko. Aż tak mi się nie śpieszy z przegraniem hajsów :)
- 1
czy bilety do mm z satek można wymienić na $?
#poker
#poker
- 6
#poker #pokerstars Gramy murki dzisiaj 8,80$ MM Porgressive Super-Knockout 75k GTD? Na ten moment 10k za 1 miejsce. Jak zwątpicie to pamiętajcie że Shia w Was wierzy:

- 3
@MarekKillerMirek: @el_Papel: @parnis
@Wojt_ASR: @micky1: 10, 71 left macie stream :)
http://www.ustream.tv/channel/hijackcut
Piszcie jakby co
@Wojt_ASR: @micky1: 10, 71 left macie stream :)
http://www.ustream.tv/channel/hijackcut
Piszcie jakby co
idiot from northern europe xD
~ phil hellmuth
~ phil hellmuth
Sprawdziliście do jakiego polskiego profesjonalisty Wam najbliżej? Pańka, Góral, a może Dadowiec? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Quiz dostępny tutaj
#buzzfeedkontent #poker
Quiz dostępny tutaj
#buzzfeedkontent #poker
źródło: comment_v1miacfosEmUcA0RFs4pELac8rYZwuU5.jpg
Pobierz- 1
- 1
@cichysit: tak, stawka ktora podalem jest weekendowa, z tego co widze.
http://www.aspersstratford.co.uk/poker-schedule.html
http://www.aspersstratford.co.uk/poker-schedule.html
@cichysit: http://pokerdb.thehendonmob.com/event.php?a=l&d=22&m=07&y=2015&weeks=1&l=&t=&buyin_cur=USD&buyin_crit=l&buyin_l=&c=&location=city&city_distance=0&city=London
W UK podatek od wygranych w pokera wynosi 0%
W UK podatek od wygranych w pokera wynosi 0%
- 5
Załóżmy, że to się stało na stole finałowym. Jest szansa, że gracz który nie wszedł all ina po tym rozdaniu weźmie udział w heads upie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mraauuu: Prawie taka sytuacja jak piszesz zdarzyła się rok temu. Niestety short z 88 taki mądry nie był :>

Nieźle zaregowany FT bym powiedział :P
#poker
#poker
źródło: comment_FPEx4P9iZwGvjft2TVftLyRp6ndt3Wbh.jpg
Pobierz#!$%@? ale bad beat dzis :/
#poker
#poker
smutek :<
- 1
wieści z profilu silent sharks
Velden Austria.
High Roller 15k €.
18 entries.
Grali: Urbanovich, Garcia, Holz, O'Dwyer, Keiser, Lenkemeier i kilku innych.
Gramy bubble. 4 graczy left.
Prowadzi Jose Carlos Garcia 900k.
Grają Lenkemeier, Keiser i Dziad.
Płacą 124k, 75k i 50k.
Chyba to bierzemy.
Golden Kid wyzdrowiał!
#poker
Velden Austria.
High Roller 15k €.
18 entries.
Grali: Urbanovich, Garcia, Holz, O'Dwyer, Keiser, Lenkemeier i kilku innych.
Gramy bubble. 4 graczy left.
Prowadzi Jose Carlos Garcia 900k.
Grają Lenkemeier, Keiser i Dziad.
Płacą 124k, 75k i 50k.
Chyba to bierzemy.
Golden Kid wyzdrowiał!
#poker
@polik95: 3 miejsce ostatecznie
Widziałem kilka razy takie zagranie na NL2 i pomyślałem, że skoro ludzie tak grają to znaczy, że może ktoś to sprawdza.
Profitowo? ( ͡$ ͜ʖ ͡$)
http://www.handconverter.com/hands/2749579
#poker #pokerhand
Profitowo? ( ͡$ ͜ʖ ͡$)
http://www.handconverter.com/hands/2749579
#poker #pokerhand
@mraauuu: NL2 to chyba trzeba tagowć razem z #rakcontent
- 0
- 9
- 1
@Kolelo: nie zjadą - ja tam zadawałem też podstawowe pytania i zawsze podpowiadali - nie ma odpowiedzi na zasadzie "użyj funkcji szukaj" tylko prędzej podadzą linki. Czasami użytkownicy się z kogoś ponabijają ale to tylko w wypadku wyjątkowo durnych pytań. Jeśli chodzi o podstawy to możesz też pytać śmiało przez priv.
@xeperek: A to wskoczę! Dzięki za info i za link :)


























#poker