Oh mirki, ale peszek. Odpaliłem sobie turniej na 180 graczy za 2,5 $, w pierwszych dwóch rękach wyeliminowałem 3 zawodników i przez całą resztę turnieju miałem same słabe ręce. W końcu nadszedł bubble. Dostałem QQ, dwóch zawodników przede mną się all-inowało no i musiałem sprawdzić za 5 BB, które mi pozostało.

QQ vs 55 vs J6s

no i ten ostatni gość zgarnął dwie pary.

#poker
@el_Papel: To słuszna uwaga. QQ to dar z nieba i albo bym to spasował i zgarnął wpisowe, ale podjąłem słuszną i opłacalną decyzję, tym razem jednak nie trafiając dobrze.
  • Odpowiedz
Załóżmy, że to się stało na stole finałowym. Jest szansa, że gracz który nie wszedł all ina po tym rozdaniu weźmie udział w heads upie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mraauuu: Prawie taka sytuacja jak piszesz zdarzyła się rok temu. Niestety short z 88 taki mądry nie był :>
Sickstee - > Załóżmy, że to się stało na stole finałowym. Jest szansa, że gracz który...
  • Odpowiedz
wieści z profilu silent sharks

Velden Austria.
High Roller 15k €.
18 entries.
Grali: Urbanovich, Garcia, Holz, O'Dwyer, Keiser, Lenkemeier i kilku innych.
Gramy bubble. 4 graczy left.
Prowadzi Jose Carlos Garcia 900k.
Grają Lenkemeier, Keiser i Dziad.
Płacą 124k, 75k i 50k.

Chyba to bierzemy.
Golden Kid wyzdrowiał!
#poker
@Kolelo: nie zjadą - ja tam zadawałem też podstawowe pytania i zawsze podpowiadali - nie ma odpowiedzi na zasadzie "użyj funkcji szukaj" tylko prędzej podadzą linki. Czasami użytkownicy się z kogoś ponabijają ale to tylko w wypadku wyjątkowo durnych pytań. Jeśli chodzi o podstawy to możesz też pytać śmiało przez priv.
  • Odpowiedz