Wpis z mikrobloga

@L3stko: Mam obie wersje. Mobilnie gram tylko na Lite, żona gra na normalnym + wieczorami gramy razem na TV.

Jeżeli ma być tylko dla syna to Lite ze względu na rozmiary może być wygodniejszy. Z drugiej strony na normalnym możecie razem pograć.
  • Odpowiedz
@L3stko: ŻŁy nie jest, pograsz w to samo. Ale mając do wyboru zwykłego i lite to bym się nie zastanawiał.
Może Nintendo nie dla ciebie? Nie tak daleko nowa generacja ps i xboxa może warto na nie poczekać i odzbierać?
  • Odpowiedz
Może Nintendo nie dla ciebie?


@Papasanbaba: chyba.

Nie tak daleko nowa generacja ps i xboxa może warto na nie poczekać i odzbierać?


Mam jeszcze PS4 i Xbox One ale nie mam czasu grać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3stko: Czemu Lite nie warto ? Ma te same, niepoprawione analogi, które tak czy siak padną. Wymiana w lite jest trudniejsza. Nawet jeśli komuś nie potrzeba grania na tv, to i tak bym postawił na zwykłego.
  • Odpowiedz
@L3stko: jak masz monitor/drugi telewizor, to wg mnie ze względu na wzrok lepiej wybrać zwykły. Długie granie w Pokemon Go na ekranie smartfona + granie w poksy na ekranie Lite może być zabójcze dla wzroku dziecka, które jeszcze rośnie. Nie wspominając o różnicy w pozycji siedzącej.
  • Odpowiedz