Co wybrać jako internet domowy?
T-mobile internet domowy 60Mb/s (bez limitu GB) - 65zł z urządzeniem
Play Internet domowy NET BOX bez limitu prędkości, limit 300GB z pełną - 80zł z urzadzeniem
#lte #internet #internetmobilny #play #tmobile

Co wybrać

  • T-mobile 60Mb/s 92.5% (37)
  • Play 300GB 7.5% (3)

Oddanych głosów: 40

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć
Mam taki dylemat z POnK, mam wychodzące do dzisiaj ale środki na transfer danych, te z bonusów za doładowania niby do 12.12.2018. Zastanawiam się więc czy mogę dziś nie doładowywać i doładować dopiero 12 grudnia, narazie tego numeru nie używam i te dwa tygodnie byłyby w zapasie. Jak myslicie?
Zawsze było tak, że ważność środków bonusowych była równa z wychodzącymi i raz jak nie przedłużyłem o czasie to cały bonus przepadł.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#play #telefony #pytaniedoeksperta #kiciochpyta

Moja mamełe przyszła z rozmowy z operatorem nie zadowolona.Podbno jakiś czas tem skońcyła się umowa jakiś mix i że mama nie zrezygnowała to Play sam przedłużył i powiedzieli,że jak teraz zrezygnuje to straci numer.

Operator może robić takie numery ?Wydawało mi się,że numer ma byc zawsze bez problemu przenoszony.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smalczyk1: przeczytaj umowę i idź do salonu, wystarczy że powiesz ze chcesz zmienić taryfę na kartę bo umowa się skończyła, zapytaj czy z tego powodu będą jakieś koszty i masz załatwione
  • Odpowiedz
@Radosnyradzik: a2mobile po przeniesieniu daje 10 zł i za to możesz włączyć pakiet neta i chyba daje to 1 GB z hakiem. Nie pamiętam. Sprawdź w regulaminie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki, z pewnych przyczyn jestem skazany na internet mobilny. Myślę, że spokojnie wystarczyłoby mi około 200Gb na miesiąc. Z tego co widzę do wyboru mam: Internet domowy 60 od T-mobile za 65zł na miesiąc, Internet domowy 4G od Orange (limit 250Gb) za 70zł na miesiąc i Internet 200Gb od Play za 60zł na miesiąc. Kupiłem startery tych sieci i po testach o różnych porach najgorzej wypada T-mobile (średnio d:13,5Mb/s u:20Mb/s ping 30)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CampLima: ja mam zle wspomnienia z play, moze juz sie poprawili bo wyszedlem z ich sieci ponad rok temu. Mialem abo u nich 10 lat i ostatnie dwa to byl dramat, niby miales lte a ledwo fb ladowalo na telefonie. Jak wszedlem na ich fp to sporo osob pisalo o podobnym problemie, ale tak jak mowie to bylo ponad rok temu.
  • Odpowiedz
@CampLima Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty :) Przy połączeniu usług zyskujesz dodatkowe zniżki i rabaty :) Obsługa przez naszych doradców realizowana jest na czacie, messengerze, infolinii :) Udzielamy się również na blogu. Cały czas uruchamiamy nowe nadajniki tak aby zapewnić dostęp do nowoczesnych technologii jak największej liczbie naszych klientów.
  • Odpowiedz
Za 6 msc kończy mi się umowa w play.

Potrzebuje przedłużyc lub przenieść numer.

Co mnie interesuje? 2x Mate 20 lite. Internet 5 gb wystarczy, rozmowy i sms no limit

Cena?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wołam @play_polska bo muszę się poskarżyć na praktyki jakie się stosuje w salonach sprzedaży. W punkcie przedłużyłem umowę przenosząc wcześniej dwa numery prywatne poprzez cesję na firmę (zresztą to w tym punkcie robiłem cesję i tutaj polecili mi wrócić po nową ofertę jak już cesja wejdzie w życie). Jeden z telefonów jaki wybrałem to Huawei P20, drugi Samsung Galaxy 8. To było w środę, dziś tj. piątek przyszła kurierem paczka ze
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arczer weź nie obrażaj, kultury cię rodzice nie nauczyli?

Mówię tylko, że nie masz prawa do odstąpienia od umowy, a w obecnej sytuacji nie da się określić kto mówi prawdę chyba, że masz jakieś nagranie rozmowy.

No bo na jakiej podstawie mam wierzyć w twoją wersję? Tylko dlatego, że tak mówisz? A konsultant mówi co innego. Dlaczego to tobie trzeba wierzyć, a nie jemu?
  • Odpowiedz
@arczer jakbyś nie reagował na moje słowa emocjonalnie to byś zobaczył, że nie staję po niczyjej stronie.

Wiem, że konsultanci wiele bzdur gadają. Ale wiem też, że klienci potrafią zachowywać się podobnie i pomimo tłumaczenia czegoś setki razy twierdzą później, że nic takiego im się nie mówiło.

Dlatego mówię, że w tej sytuacji ciężko stwierdzić kto mówi prawdę.

Być może mógłbym Ci pomóc, ale za twoje chamskie zachowanie nawet nie kiwnę
  • Odpowiedz
Mirki skończył mi się abonament w Play. Gdzie warto przenosić numer? Jaka oferta najlepsza? Który telefon za małe pieniądze brać by go od razu sprzedać. Abonament do max 100pln. #gsm #telefony #play
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Murki,

Mam mały spór z #play, który twierdzi, że w tym roku (2018) nie wysyłał już takich #sms reklamowych w notce sms (jak na załączonym obrazku).

Śmiem twierdzić coś innego, nawet znalazłem wpis na ich forum z czerwca (ale bez zrzutu), że nadal rozsyłali ten #spam, ale niestety sam zmieniałem telefon i nie mam nic sprzed wakacji.

Sprawdźcie u siebie i poratujcie, oczywiście
pomocnyGSM - Siema Murki,

Mam mały spór z #play, który twierdzi, że w tym roku (2018...

źródło: comment_l0CDesJTPkjdnupFXbRrjandK6N71HsS.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pomocnyGSM: uzupełniając bo znalazłem kolejne wysyłane z PLAY ostatni 6 maja 2018 o treści "Nieodebrane polaczenie od: +48xxx (x2),+48xxx (x1). Ostatnie o 15:33, 06.05.*Super HIT: "Shanguy-La Louze"- Slij SHLL na 333 (2zl+2zl/m-c)" czyli jeszcze spam doklejali.

Kolejne mam już wysyłane jako numer osoby dzwoniącej bez dodanych reklam.
  • Odpowiedz
Mam w #play next ziomeczki...
Po dwóch tygodniach czas na raportowanie.
Nie polecam...
-Pieniędzy ze skarbonki nie da się wypłacić.
-Kiepski roaming w Czechach
Pracuje w Czechach.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KaluHeHe, , bardzo nam przykro z powodu Twojej opinii. Jeśli chodzi o Skarbonkę, to zgromadzone tam środki możesz wykorzystać na usługi nieobjęte subskrypcją, czyli połączenia międzynarodowe i w roamingu, usługi premium lub na pakiet 1 GB - taki jest jej podstawowoy cel. :) Możesz je wypłacić po rezygnacji z subskrypcji, jeśli w ciągu 30 dni od dezaktywacji Karty SIM/USIM, złożysz taką dyspozycję. Odnośnie do problemów z zasięgiem w roamingu, prosimy
  • Odpowiedz
#prepaid #orange #plus #play #tmobile #gsm #pytanie

Planuję przenieść numer z play. Sieć może być dowolna (nawet i jestem gotów do Play wrócić).
Chodzi o to, aby konto było jak najdłużej ważne bez konieczności doładowywania (pierwsze- 5 PLN do zniesienia)
Chcę jak utrzymać numer, tak, aby mi go nie zabrano.
Propozycje ?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach