Wielki szacunek i dozgonna wdzięczność dla @matixrr za (jak zawsze zresztą) dotrzymanie słowa w #pizzalegia! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamiast pizzy poprosiłem, by wpłacił pieniądze na schronisko w #siepomaga. Na odzew nie musiałem długo czekać (pic rel). ʕ•ᴥ•ʔ
Link do zbiórki
#mecz #legia #czujedobrzeczlowiek
Link do zbiórki
#mecz #legia #czujedobrzeczlowiek














Plusy zbieram do północy i zwycięzca dostanie pizze w niedzielę na mecz z Rakowem i dodatkowo może wybrać
źródło: comment_YiYy7TcJTIOHqDkSBgelTPRhVs9Apc1Z.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora