#pizzalegia na dobre i na złe ʕʔ Niech sobie hejterzy gadają, niech te pajace co mają konto 2 miesiące lub dzbany co mają 5 wpisów i ich nikt nie zna dodają swoje wpisy z podniecenia, że Legia odpadła, bo przecież swoim klubom ze strefy spadkowej nie będą kibicować.
Plusy zbieram do północy i zwycięzca dostanie pizze w niedzielę na mecz z Rakowem i dodatkowo może wybrać
matixrr - #pizzalegia na dobre i na złe ʕ•ᴥ•ʔ Niech sobie hejterzy gadają, niech te p...

źródło: comment_YiYy7TcJTIOHqDkSBgelTPRhVs9Apc1Z.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wielki szacunek i dozgonna wdzięczność dla @matixrr za (jak zawsze zresztą) dotrzymanie słowa w #pizzalegia! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamiast pizzy poprosiłem, by wpłacił pieniądze na schronisko w #siepomaga. Na odzew nie musiałem długo czekać (pic rel). ʕʔ

Link do zbiórki

#mecz #legia #czujedobrzeczlowiek
Venflon - Wielki szacunek i dozgonna wdzięczność dla @matixrr za (jak zawsze zresztą)...

źródło: comment_vLd4cPssWlwqEhCvQRYG4Q2iOBp9JeCx.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pizzalegia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowe losowanie drugiego placka jeżeli Legia wygra a jedną z bramek strzeli Kulenovic ( ͡ ͜ʖ ͡)
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach