niby w koszyku ale komunikat ze brad towaru w danym punkcie. To co mam zarezerwoane jak dowiaza czy po ptokach #pgg
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@monstergagarin: XD To masz tylko w koszyku a nie kupione
@monstergagarin: już jest twój, musisz tylko zapłacić na specjalne konto, mogę podać.
Do wtorku
#pgg
#pgg
- 0
Kliknąłem kostke piasta, a do koszyka dodał mi się orzech piasta o co chodzi?
#pgg
#pgg
26 min i nawet groszki i orzech się nie ostały :D. Współczuję tym, którzy nie mają węgla na zimę.
#pgg
#pgg
@termometr: hunger games na jesieni ¯\_(ツ)_/¯ wszystko zgodnie z planem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lekarz_operator_kolonoskopu: Były ale tylko chwile
@lekarz_operator_kolonoskopu: Karlik był, kupilam
Jak udało mi się dodać do koszyka, to teraz mam nie wyłączać przeglądarki i czekać do wtorku ? Cały czas będzie w koszyku mimo braku dostępności ?
#pgg
#pgg
@MikrometrPiotr: Będzie nawet jak wyłączysz kompa do wtorku ;)
@MikrometrPiotr: No pewnie
- 38
@Nie_quatschen granulacja zupełnie jak ekogroszek. Kopalnia Marcel
źródło: comment_1656026884Gw2zXbmOF4zSTSQPP7is0W.jpg
Pobierz@Nie_quatschen workowalem sam. Nawet maszynę zrobiłem. Foto prototypu we wczesnej fazie produkcji
źródło: comment_1656026961b1nKvMyo380wrSe6IiNJBw.jpg
Pobierz#pgg ekogroszek skończył się po 15 minutach?
@srgs: tak XD
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
A bylo tak blisko ;) na worki...
#pgg
#pgg
źródło: comment_1655994063oaGe7WpPeMWPPZG3DRBSpr.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jakaś kpina z tym węglem( ͡° ʖ̯ ͡°)
XXI wiek, ludzie latają w kosmos, a w tym s----------m kraju nawet nie są stanie zrobić działającej strony.
Marznij polaczku, ważne że władza bombelkom dała ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
K---a mać!
#pgg
XXI wiek, ludzie latają w kosmos, a w tym s----------m kraju nawet nie są stanie zrobić działającej strony.
Marznij polaczku, ważne że władza bombelkom dała ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
K---a mać!
#pgg
- 0
@BoloMaster: Tak to bywa kiedy budujesz kraj z gówna i patyków... tzn chrustu.
- 0
@BoloMaster: A jeszcze mają w planach przejąć pakiet większościowy jedynej zyskownej kopalni tj. Bogdanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
- 0
"419 | Strona wygasła" już po baletach?
#pgg
#pgg
- 0
pieklorz over
#pgg
#pgg
- 3
- 17
no to dzisiaj panowie rekord z dostepnoscia ( ͡° ͜ʖ ͡°) a pamietacie jak pisali, ze bedzie go wiecej jesli ograniczymy sprzedaz na dwa dni w tygodniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pgg
#pgg
- 1
no to dzisiaj panowie rekord z dostepnoscia ( ͡° ͜ʖ ͡°) a pamietacie jak pisali, ze bedzie go wiecej jesli ograniczymy sprzedaz na dwa dni w tygodniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kocioIek: raptem 1 sesja była po zmianie terminu gdzie boty nie kupowały i do 21 był towar. Jest coraz szybciej, 20 min i po zawodach.
Komentarz usunięty przez autora

























#pgg
Po prostu ukryli komunikat z botem i cyk pora na CS'a :D