Nadszedł czas zacząć przygodę z #jrpg ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko nie jestem pewien czy lepiej zacząć od yakuzy 0 czy persony 4. Jakie jest wasze zdanie? Które lepiej nada się na 1 krok w stronę japońskich erpegów?
#gry #yakuza #persona #rpg #steam

PYTANIE DO ANKIETY

  • yakuza 0 37.9% (22)
  • persona 4 46.6% (27)
  • coś innego(napisz w komentarzu) 15.5% (9)

Oddanych głosów: 58

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qras: Persona od 1 do 5 w kilku zdaniach trochę w krzywym zwierciadle.

1. Gościu chciał być bogiem ale system który stworzył wolał chorą dziewczynę. I dziewczyna pozmieniała wszystko. Od taki kaprys

2. Tu jest
  • Odpowiedz
Ale to nowe Spotify ładnie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mimo to nadal tęsknię za możliwością "udostępniania" tego co się słucha przez FB (nazwa utworu wyświetlana obok imienia na liście czatu) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przy okazji mam do #rozdajo kod na 3 miesiące Premium z #mediaexpert


#spotify #persona #muzyka #rozdajo
e.....n - Ale to nowe Spotify ładnie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mimo to nadal tęsknię za mo...

źródło: comment_1620038757BMitVQirGePPc3v2RTxzn6.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po 11h muszę stwierdzić, że ta Persona jest niesamowita. Pierwszy Palace ukończony (zajęło mi to prawie 5h bo szukałem tych "czaszek" (zapomniałem jak się nazywały w grze) i przy okazji trochę wylevelowałem postacie i zebrałem nowe Persony ("Hold up!") ()
Całe szczęście, że przez ok.70-75% gry będę mógł robić screenshoty, czego nie można powiedzieć o "zwykłej" Personie 5. ( ͡° ͜ʖ ͡°
e.....n - Po 11h muszę stwierdzić, że ta Persona jest niesamowita. Pierwszy Palace uk...

źródło: comment_1619700632aDOszFtvE1W1fwgtbQCZ1d.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach