Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Alfabet: ja już myślałem, że się poddam na ostatnim Bossie w Royal (Maruki), ale wziąłem się w garść i #!$%@?łem gościa niczym Tyson Dalajlamę jakoś w 45min ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Alfabet: ja właśnie planuje teraz przejść Strikers a na koniec podstawke żeby się nią jakoś nie zmęczyć (co nie ukrywam jest dość trudne bo gra mnie wciągnęła mocno i zawsze było w niej coś do zrobienia, nawet nie stricte pod platynę tylko ot tak)
  • Odpowiedz
@epicreturn: mnie chyba najbardziej rozczarowały postacie i muzyka, generalnie nie przepadam za jazzem i nutki mi sę wydały nijakie. A co do postaci to moim zdaniem są to słabe kalki z 4 i 3, mniej charakteru, i jakoś nie czułem tego, że jest to grupa przyjaciół.
  • Odpowiedz
@epicreturn: Wbiłem platynkę ostatnio w P5 Strikers i bardzo polecam. Gameplay na pewno dużo szybszy i fabuła nawet ciekawa. Dużo uproszczeń za to jest. Nie ma bonda z każdą postacią tyko jest 1 bond z całą ekipą. Zalecam grę na Hard bo na Normal jest za prosto, pomimo że nie ma trofki za Harda. Jest tylko trofka za "Rozpocznij grę na Merciless".
  • Odpowiedz
@epicreturn: tak tak. Miałem to samo. System prawie identyczny tylko w ff7Re trzeba było bardziej pokombinowac przy walce niż tutaj.
Najlepiej pakować w Bond w zwiększone zdobywanie kasy, bonda i leczenie z medyków które leczą Manę.
  • Odpowiedz