Wpis z mikrobloga

Po 11h muszę stwierdzić, że ta Persona jest niesamowita. Pierwszy Palace ukończony (zajęło mi to prawie 5h bo szukałem tych "czaszek" (zapomniałem jak się nazywały w grze) i przy okazji trochę wylevelowałem postacie i zebrałem nowe Persony ("Hold up!") ()
Całe szczęście, że przez ok.70-75% gry będę mógł robić screenshoty, czego nie można powiedzieć o "zwykłej" Personie 5. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam, i pozdrawiam.


#ps4 #persona5 #persona5royal #persona
e.....n - Po 11h muszę stwierdzić, że ta Persona jest niesamowita. Pierwszy Palace uk...

źródło: comment_1619700632aDOszFtvE1W1fwgtbQCZ1d.jpg

Pobierz
  • 6
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alfredbuzdygan: jedyne co mnie denerwuje jak na razie to fakt, że gdy wyczyści się dany obszar, wejdzie do innego miejsca i powróci do wcześniejszego "wyczyszczonego" obszaru to wrogowie znowu się pojawiają. Ofc taka jest chyba natura gier jrpg, ale denerwuje mnie trochę że po raz n-ty muszę walczyć z tymi samymi mobkami (mimo tego, że walka zajmuje max 20-30 sekund ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Niby jest opcja
@alfredbuzdygan: nie chcę sobie kupować gier na zapas, bo tylko rośnie mi "kupka wstydu" (już i tak mam do skończenia FF XII TZE, trylogię Kingdom Hearts i FF8,9,10,10-2) + Persona 5 (zwykła, aktualnie przechodzę Royal). Może kiedyś (fajnie jakby zrobili reedycję P3 na PS4, bo nie chce mi się wygrzebywać PS3 z szafy)