Panowie - mam dwa szybkie pytania od laika w kwestii OC. Czy zwiększenie Base Clock (BCLK) może uszkodzić sprzęt? Wczoraj coś mi strzeliło do głowy i zwiększyłem ze 100 MHz do 102 i oczywiscie nastąpił freeze i wyłączenie kompa (potem spróbowałem ze 100 na 100,5 i efekt mniej więcej ten sam). Teraz się zastanawiam czy czegoś sobie nie zepsułem (np. grafiki czy RAMU) ( ͡ ͜ʖ ͡)
Adax_DD - Panowie - mam dwa szybkie pytania od laika w kwestii OC. Czy zwiększenie Ba...

źródło: comment_1586929204eEKr4oJaxxPZtKr3HmytvA.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Daszekk: Dzięki raz jeszcze za porady - zmieniłem dzisiaj pastę (Thermal Grizzly Kryonaut), wyczyściłem dokładnie chłodzenie i teraz w spoczynku 40-50 stopni, w stress teście (99,9% load CPU) ok. 70-80 w Prime 95 więc chyba już jest ok. Planuje jeszcze ze 2 lata na obecnym kompie podziałać dlatego jestem wdzięczny za pomoc ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Siema, wypożyczę w #poznan jakiś fajny zestaw #vr do ogrania nowego HL () Pc mam swój ofc. Może znajdzie się jakaś miła duszyczka, która nie będzie w najbliższym czasie potrzebować? Odpłatnie oczywiście ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pcmasterace #halflife
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy na problemy z wifi w mieszkaniu pomoże kupno normalnego routera? Przecież nie da się korzystać z internetu w mieszkaniu 60m, bo internet działa tylko w pokoju w którym jest umieszczony...

Sorry za tyle tagów ale sam #vectra raczej nie dotarłby szerzej...

#internet
#komputery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fawek: Jeśli chesz coś na szybko, bez ciągnięcia kabli i prostego w konfiguracji to kup powerline. Łatwo "sklonujesz" obecne wifi i poprawisz zasięg w innych pomieszczeniach.
  • Odpowiedz
  • 0
@krykoz trup. Brak jakiejkolwiek reakcji na przycisk zasilania. Próbowałem także przytrzymać przycisk przez 60sec bez podłączonej baterii ( porada z angielskiego forum HP)
  • Odpowiedz
@myrmyrek mam takie samo zdanie. Zero własnych wyborów, cały czas musimy słuchać kumpli debili mimo, że wiadomo, że wszystko się posypie.

A już najbardziej mnie rozwaliło, jak cały czas płakali, że już mieli tyle kasy ile trzeba, ale nie mogą po nią wrócić do tego miasteczka bo to takie niebezpieczne. A oczywiście na końcu się okazało tam było tylko kilku kmiotów i w każdej misji się rozwalało 10 razy tyle przeciwników
  • Odpowiedz
#informatyka #programowanie #pcmasterace
Mirki, mam problem. Otóż mam w domu firmowego laptopa i sterownik Siemens LOGO! Jak próbowałem połączyć logo z laptopem to byłem zapytany o hasło administratora bo plc musiał wprowadzić zmiany w połączeniu sieciowym. No i ok, tydzień temu poszedłem do gościa z IT, powiedziałem o co chodzi, a ten zmienił mi uprawnienia konta na administratora. Wszystko działało ładnie pięknie, logo łączył się z
tencouciekl - #informatyka #programowanie #pcmasterace 
Mirki, mam problem. Otóż mam ...

źródło: comment_1583155381R1xOED3znbVszXkGwQUZFR.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#pcmasterace #komputery #amd
Mirki ostatnio kupiłem radka 5700 XT od red devil. O ile uporałem się ze sterownikami i po załadowaniu Windowsa obraz jest a karta pracuję stabilnie. O tyle przed załadowaniem systemu obraz się nie wyświetla. Wyskakuję na monitorze komunikat "Wejście nie obsługiwane" co raczej tłumacze jako "signal out of range". Teraz pytanie, jak zmusić kartę by przed załadowaniem sterownika wyświetlała obraz w mniejszej rozdzielczości
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach