Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: otóż nie tym razem
konto usunięte via Android
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Jacob0237 po prostu boty już wbily wyższe lvle, w świątyni na deskach pewnie sa
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#pcmasterace polecacie jakieś monitory 4k?
Problem jest taki że mam teraz NEC EA 244WMi
I nie wyobrażam sobie dużo gęstszego dpi
Problem jest taki że mam teraz NEC EA 244WMi
I nie wyobrażam sobie dużo gęstszego dpi
- 0
@wytrzzeszcz: Dell U2720Q
Mirki poleci ktoś jakiś program do odzyskiwania danych z rozwalonego dysku?czytać go ledwo czyta ale jakoś jeszcze działa,nie mogę nic kopiować bo wyskakują błędy (╯︵╰,) #pcmasterrace #pcmastarrace#pc #pcmasterace
#pomocy #pcmasterace #komputery #grafika
Zna ktoś może program w którym będę mógł stworzyć krótki film wideo i zapisać go bez wykupywania licencji?
Zna ktoś może program w którym będę mógł stworzyć krótki film wideo i zapisać go bez wykupywania licencji?
- 0
@marian6969: jesli masz winde to windows media video czy jakos tak sie nazywal bardzo uzyteczny mimo tego ze uzywam premiera czasem sie przydaje
- 0
@marian6969: Davinci Reslove
#pcmasterace #gry
Mirku szukam jakiejs bijatyki chodzonej (moze byc w 2d) z obsluga pada. Albo jakakolwiek wciagajaca gra z obsluga padazdla nieuwymagajacych komputerów
Mirku szukam jakiejs bijatyki chodzonej (moze byc w 2d) z obsluga pada. Albo jakakolwiek wciagajaca gra z obsluga padazdla nieuwymagajacych komputerów
konto usunięte via Android
- 3
Siema, wypożyczę w #poznan jakiś fajny zestaw #vr do ogrania nowego HL (。◕‿‿◕。) Pc mam swój ofc. Może znajdzie się jakaś miła duszyczka, która nie będzie w najbliższym czasie potrzebować? Odpłatnie oczywiście ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pcmasterace #halflife
#pcmasterace #halflife
- 2
@kamil180999: też się podepne, widziałem urywek i zaciekawiło mnie to ale wyskoczyć z 2500 zł teraz to tak średnio trochę mi się widzi
Muszę się pochwalić retro maszynką ( ͡º ͜ʖ͡º) Na razie prowizorycznie silvertape'em, za kilka dni na nity zrobię.
Jakie gry wrzucić?
#chwalesie #retrogaming #pcmasterace
Jakie gry wrzucić?
#chwalesie #retrogaming #pcmasterace
źródło: comment_1584974734L7XO5q1cVYpBjjQtNRb5K0.jpg
Pobierzszukam partnera do call od duty #warzone
Lat 23, uległy
#gry #ps4 #xboxone #pcmasterace #callofduty #heheszki
Lat 23, uległy
#gry #ps4 #xboxone #pcmasterace #callofduty #heheszki
- 7
@ty0558944ui2oe3j2klem2: uległy
@cleveland: tu sobie możesz wynająć https://www.egirl.gg/
konto usunięte via Android
- 0
Proszę o namiary na dobry serwis laptopów. Dziś wysiadł mój HP omen. Chyba 15-ce008nw. Nie reaguje na włącznik. Bateria jakby napuchnięta. Zasilacz daje dobre napięcie. Najlepsze jest że gwarancja skończyła się 3miesiace temu.
#laptopy #serwis #serwispc #slaskie #lodzkie #pcmasterace #elektronika
Sorry za ilość tagów ( ͡º ͜ʖ͡º)
#laptopy #serwis #serwispc #slaskie #lodzkie #pcmasterace #elektronika
Sorry za ilość tagów ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Android
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@myrmyrek: kupilem, pogralem kilka h i sprzedalem. Jakbym chcial symulator jazdy konnej to bym kupil symulator jazdy konnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@myrmyrek mam takie samo zdanie. Zero własnych wyborów, cały czas musimy słuchać kumpli debili mimo, że wiadomo, że wszystko się posypie.
A już najbardziej mnie rozwaliło, jak cały czas płakali, że już mieli tyle kasy ile trzeba, ale nie mogą po nią wrócić do tego miasteczka bo to takie niebezpieczne. A oczywiście na końcu się okazało tam było tylko kilku kmiotów i w każdej misji się rozwalało 10 razy tyle przeciwników
A już najbardziej mnie rozwaliło, jak cały czas płakali, że już mieli tyle kasy ile trzeba, ale nie mogą po nią wrócić do tego miasteczka bo to takie niebezpieczne. A oczywiście na końcu się okazało tam było tylko kilku kmiotów i w każdej misji się rozwalało 10 razy tyle przeciwników
#informatyka #programowanie #pcmasterace
Mirki, mam problem. Otóż mam w domu firmowego laptopa i sterownik Siemens LOGO! Jak próbowałem połączyć logo z laptopem to byłem zapytany o hasło administratora bo plc musiał wprowadzić zmiany w połączeniu sieciowym. No i ok, tydzień temu poszedłem do gościa z IT, powiedziałem o co chodzi, a ten zmienił mi uprawnienia konta na administratora. Wszystko działało ładnie pięknie, logo łączył się z
Mirki, mam problem. Otóż mam w domu firmowego laptopa i sterownik Siemens LOGO! Jak próbowałem połączyć logo z laptopem to byłem zapytany o hasło administratora bo plc musiał wprowadzić zmiany w połączeniu sieciowym. No i ok, tydzień temu poszedłem do gościa z IT, powiedziałem o co chodzi, a ten zmienił mi uprawnienia konta na administratora. Wszystko działało ładnie pięknie, logo łączył się z
źródło: comment_1583155381R1xOED3znbVszXkGwQUZFR.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@ten_co_uciekl Laptop wypadł Ci z domeny bo dawno nie był w firmie. Jak masz lokalnego admina to użyj .\ przed loginem to będziesz miał logowanie lokalne.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kamilek98PL koń zwalony?
- 0
@bak_ jeszcze nie bo w pracy siedzę ale ostatnio nawet nie mam czasu zbić bo gram xD
- 2
@khaeskhaes dokładnie xd
@khaes: Gorzej, o handlu organami xD
dzie kupie klucz do gta 5 na steamie? wszystko co patrze to aktywowane na Rockstar social club, a chce miec na steamie
#gry #pcmasterace
#gry #pcmasterace
- 0
@Michal_1989: gdzie znajde takie cos?
@kamilek98PL: na wykopie się ogłaszają,ale kupiłbym dopiero jak na steam zrobią jakąś promocje
#pcmasterace #komputery #amd
Mirki ostatnio kupiłem radka 5700 XT od red devil. O ile uporałem się ze sterownikami i po załadowaniu Windowsa obraz jest a karta pracuję stabilnie. O tyle przed załadowaniem systemu obraz się nie wyświetla. Wyskakuję na monitorze komunikat "Wejście nie obsługiwane" co raczej tłumacze jako "signal out of range". Teraz pytanie, jak zmusić kartę by przed załadowaniem sterownika wyświetlała obraz w mniejszej rozdzielczości
Mirki ostatnio kupiłem radka 5700 XT od red devil. O ile uporałem się ze sterownikami i po załadowaniu Windowsa obraz jest a karta pracuję stabilnie. O tyle przed załadowaniem systemu obraz się nie wyświetla. Wyskakuję na monitorze komunikat "Wejście nie obsługiwane" co raczej tłumacze jako "signal out of range". Teraz pytanie, jak zmusić kartę by przed załadowaniem sterownika wyświetlała obraz w mniejszej rozdzielczości
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wytrzzeszcz: xD pussy destroyer purple xD.
Mirki czy na 32 calowym monitorze będzie się dobrze grało?
Myślę o takim czymś
https://allegro.pl/oferta/monitor-32-samsung-lc32f39mfuux-hdmi-8857388666
Czy może polecić coś innego
Max 1300zl
#pcmasterace
Myślę o takim czymś
https://allegro.pl/oferta/monitor-32-samsung-lc32f39mfuux-hdmi-8857388666
Czy może polecić coś innego
Max 1300zl
#pcmasterace



























źródło: comment_1586929204eEKr4oJaxxPZtKr3HmytvA.jpg
Pobierz