Witam mirki. Jakieś top atrakcje w #opole ?? Myślałam o muzeum Wsi Polskiej. Dziś na zoo się już niestety nie dostane. Rejsy gondola pewnie są tylko latem co? No i myślałam o Amfiteatrze Tysiąclecia. Może macie jakieś ekstra miejscówki do zobaczenia ;)?
wpisy
Najnowsze
Archiwum
karolajjnn
via iOS- 1

scharlottka
- 7
@karolajjnn: przy Amfiteatrze koniecznie Muzeum Polskiej Piosenki! W centrum polecam kamienicę czynszową, obok niej jest też Muzeum Śląska Opolskiego, ale to akurat nie każdego zainteresuje ;)

konto usunięte
- 3
@karolajjnn: McDonald i galeria
Gdzie w #opole wydrukuje model?
Z czarnego filamentu - pic rel. Z jakim kosztem się liczyć?
#rower może ktoś z Was ma na sprzedaż xD
https://www.thingiverse.com/thing:678170/
Z czarnego filamentu - pic rel. Z jakim kosztem się liczyć?
#rower może ktoś z Was ma na sprzedaż xD
https://www.thingiverse.com/thing:678170/
źródło: comment_nkWLURJJ9REtNpGcanfNafTPXf9rLDtm.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Myszoskocznia: są lepsze patenty
źródło: comment_8vZxNAoeE9IwIj4rNJkXkCQaXIHFirtO.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
#opole mamy burze xD
źródło: comment_BCBWhIxJpyw1NZQVkPg3zb83jZAm9u3m.jpg
Pobierz- 1
@Draakul: zasnałem jak zabity po napisaniu do Ciebie xDD
@Myszoskocznia to czyjas tesciowa wpadla w odwiedziny
konto usunięte via iOS
- 0
Polecicie dobrego doradze finansowego w #opole ?
Czy ktoś z #opole chciałby wpaść na chińską herbatę? :D
@Jerry_the_Coin: A czym się rózni od normalnej?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 1
@michal_0107: Ładna ta nubira
- 13
Opole - Hanka
Najbardziej znany wysokościowiec Opola zawdzięcza swoją nazwę pośrednio Hance Sawickiej, która była patronką placu, przy którym stoi budynek a bezpośrednio to zawdzięcza ją dokładnie klubokawiarni, która się w nim znajdowała i tak się właśnie nazywała - Hanka. Wysokość 42 metry.
#architektura #podroze #fotografia #opole
#
Najbardziej znany wysokościowiec Opola zawdzięcza swoją nazwę pośrednio Hance Sawickiej, która była patronką placu, przy którym stoi budynek a bezpośrednio to zawdzięcza ją dokładnie klubokawiarni, która się w nim znajdowała i tak się właśnie nazywała - Hanka. Wysokość 42 metry.
#architektura #podroze #fotografia #opole
#
źródło: comment_3csExZBKp24AShn4ObOBKsV4H4bUPMgA.jpg
Pobierz@George_Stark wydaje mi się że zaraz przy Odrze, koło Mostu Piastowskiego.
@ALLDAYCHILL: szef mojej mamy miał mieszkanie na samej górze, byłam tam raz za dzieciaka. Wspaniały widok (。◕‿‿◕。) chciałabym tam mieszkać
Upadek hokeja w Opolu. Klub rezygnuje z gry w barażach!
W zeszłym miesiącu z rozgrywek zrezygnowała Polonia Bytom, dzisiaj kolejny hokejowy klub podjął taką samą decyzję. Orlik Opole wycofał się z gry w barażach i tym samym Naprzód Janów może świętować awans do Polskiej Hokej Ligi.
Info: Hokej.net
#
W zeszłym miesiącu z rozgrywek zrezygnowała Polonia Bytom, dzisiaj kolejny hokejowy klub podjął taką samą decyzję. Orlik Opole wycofał się z gry w barażach i tym samym Naprzód Janów może świętować awans do Polskiej Hokej Ligi.
Info: Hokej.net
#
źródło: comment_hY0j6j5lk7RYhTR72vXVO3EJ71JkIkJJ.jpg
Pobierz@high_hopes smutne :(
- 4
@reett: Ten sam powód co zawsze, brak funduszy. Na obecną sytuacje wpływ ma kilka czynników. Wycofanie się sponsora PGE, brak dotacji od miasta, długi itp.
- 3
@Zuzelda: W Opolu mamy już zaufaną partię - Mniejszość Niemiecka. Proszę nie siać propagandy
konto usunięte via Android
- 3
@Zuzelda o, już wiem gdzie zabiorę różowego paska na dzień kobiet xD
Jakby ktoś chciał kupić używaną gtx 1050 Ti, to mam do sprzedania, używana chyba krócej niż rok, kupiona w x-kom, gwarancja jeszcze jest.
https://www.x-kom.pl/p/415313-karta-graficzna-nvidia-asus-geforce-gtx-1050-ti-cerberus-oc-4gb-gddr5.html
Grałem w niej w sumie tylko w LoLa, bo miała być tylko na przeczekaniu zanim wyjdzie seria RTX, ale wiedźmin na średnich 60 FPS trzyma. Plus tej karty jest też taki, że nie potrzeba zasilania dodatkowego podpinać.
Cena 450 zł i raczej tylko Opole albo okolice, nie chce
https://www.x-kom.pl/p/415313-karta-graficzna-nvidia-asus-geforce-gtx-1050-ti-cerberus-oc-4gb-gddr5.html
Grałem w niej w sumie tylko w LoLa, bo miała być tylko na przeczekaniu zanim wyjdzie seria RTX, ale wiedźmin na średnich 60 FPS trzyma. Plus tej karty jest też taki, że nie potrzeba zasilania dodatkowego podpinać.
Cena 450 zł i raczej tylko Opole albo okolice, nie chce
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
gdzie w #opole będą takie stoliki małe (50cm) poza JYSK?
źródło: comment_BUCJsUVaeVW0qYEvs7N0Ai1aSTmGdYwf.jpg
PobierzKtóre sushi w #opole polecacie?
@rozdygotany_jaszczomp: tylko Kaiseki
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Jakiś fryzjer męski w okolicach malinki? Ostatnio zacząłem płacić 30pln za strzyżenie i zastanawiam się czy znajdę coś taniej i bliżej...
#opole
#opole
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@d1ck: Zależy jakie strzyżenie, nie pamiętam dokładnie cennika, ale takie zwykłe z cieniowaniem to chyba poniżej 30 zł
Gdzie w #opole najlepiej blisko centrum, przyjmują butelki bez jakiegoś sapania o paragon itd.? W Kaufland przyjmują, ale tylko te, które u nich się sprzedaje, a mi się trochę uzbierało butelek innych marek.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
- 0
@Myszoskocznia: ja bede podsłuchiwać z zewnątrz ;)
- 0
















