Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 2
"Teresa Stadlober się zgubiła! Ojej! Biedna! Pomyliła trasę! A było tak pięknie! To mógł być medal i sensacja, ale Stadlober musi się wrócić do prowadzenia i wrócić na dobrą trasę... Była druga, a jest ósma!"
xDD
#o----------------l
#pyeongchang2018
#bieginarciarskie
xDD
#o----------------l
#pyeongchang2018
#bieginarciarskie
@angelo_sodano: przydalaby sie kompilacja jak u Mahewskiego 12 lat temu
@angelo_sodano: e nie było źle. Tego dnia, w którym ktoś z reprezentacji zdobywał medal, na cirklek wszystkie hamburgery (swoją drogą całkiem niezłe) były za połowę ceny.. w Norwegii, więc tu gdzie teraz siedzę promocja była prawie codziennie
Niech jakiś Mirek zrobi kompilację naszych "turystów" do tej melodii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podawajcie propozycje jako #glupiewykopowezabawy
#pjongczang2018 #o----------------l
Podawajcie propozycje jako #glupiewykopowezabawy
#pjongczang2018 #o----------------l

- 20
Mam nadzieję, że po sukcesie pjongczang show Discovery postawi jakieś fajne studio Eurosportu w Polsce żeby ludzie nie musieli latać do Paryża i siedzieć w jakimś schowku na miotły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pjongczang2018 #eurosport #o----------------l
#pjongczang2018 #eurosport #o----------------l
Za 5 minut ostatnie wydanie Pjongczang show, mam nadzieję ze bedą prawdziwe petardy i Kot znowu zmasakruje Tajnera i PZN i jemu podobne #pjongczang2018 #o----------------l
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Śmiejemy się z pepikow że mają teraz #o----------------l w #hokej a i tak Ester Ledecka > Cała reprezentacja Polski w Korei XD
#pjongczang2018
#pjongczang2018
Brawo pepiki #o----------------l na wykop.cz teraz jest najczęściej używanym tagiem
#pjongczang2018
#pjongczang2018
Kto zaliczył #o----------------l ?
Na pewno saneczkarz - gapa, saneczkarka "pijana", Nowakowska, łyżwiarz co się na starcie wywawlił, alpejczycy, Nędza, Marusarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pjongczang2018
Na pewno saneczkarz - gapa, saneczkarka "pijana", Nowakowska, łyżwiarz co się na starcie wywawlił, alpejczycy, Nędza, Marusarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pjongczang2018

@xDawidMx no i Niedźwiecki oblał dzisiaj z matmy ;)
@Bartoligni: Niedźwiecki to powinien zwrócić koszty wyjazdu. Zamiast walczyć do końca to spacerkiem mija metę gadając sobie z innym zawodnikiem.
...
#pjongczang2018 #o----------------l
#pjongczang2018 #o----------------l
źródło: comment_aHFUQuICgfUKP2m4y9Q0Trvg5KFbHczq.jpg
Pobierz- 110
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@FantaZy: Konrad Niedźwiedzki,panczenista który zajął 10 miejsce,zrealizował swój plan ale przegrał bo gdzieś go cyknęli.
@ten_pan_zbyniu: też właśnie gdzieś coś doczytałem o jakichś punktach których mu zabrakło bo zapunktowali nie ci co trzeba i jemu brakło... XD
No po prostu p--------y majstersztyk na zakończenie kariery. Czy jak kto woli #o----------------l
Ciekawe co rano Kowalczyk odwali :D
No po prostu p--------y majstersztyk na zakończenie kariery. Czy jak kto woli #o----------------l
Ciekawe co rano Kowalczyk odwali :D
Jeśli to prawda co mówi komentator to chyba Konrad wygrywa konkurs pt. Olimpijski w------l
#pjongczang2018 #o----------------l
#pjongczang2018 #o----------------l
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Chyba Polska znalazła swoją niszę w sportach zimowych
#pjongczang2018 #o----------------l
#pjongczang2018 #o----------------l
źródło: comment_S3PFXpiXMjbsVPBiozblKnQ3T35e660h.jpg
Pobierz- 36
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
kolejna leży xDDDDDDDDDDDDDDDDD
#o----------------l
#o----------------l
- 1
#o----------------l XDD















#pjongczang2018 #skoki #o----------------l
Jakie wydarzenie z tych igrzysk szczególnie zapamiętasz?