Igrzyska dobiegają końca, więc proszę o poważne potraktowanie tej ankiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pjongczang2018 #skoki #o----------------l

Jakie wydarzenie z tych igrzysk szczególnie zapamiętasz?

  • Medale skoczków 17.7% (33)
  • Przegrany medal Huli 37.1% (69)
  • "Apel" Nowakowskiej do kibiców i stracone podium 4.8% (9)
  • Sochowicz jadący na sankach bez maski 3.2% (6)
  • Upadek Nogala na pierwszym metrze 7.5% (14)
  • Pingpong Show na Eurosporcie 9.7% (18)
  • Goła klata Zimocha 2.2% (4)
  • Złoto Ester Ledeckiej 11.3% (21)
  • Finał hokeja 3.8% (7)
  • Coś innego (napisz w komentarzu) 2.7% (5)

Oddanych głosów: 186

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Teresa Stadlober się zgubiła! Ojej! Biedna! Pomyliła trasę! A było tak pięknie! To mógł być medal i sensacja, ale Stadlober musi się wrócić do prowadzenia i wrócić na dobrą trasę... Była druga, a jest ósma!"

xDD

#o----------------l
#pyeongchang2018
#bieginarciarskie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@angelo_sodano: e nie było źle. Tego dnia, w którym ktoś z reprezentacji zdobywał medal, na cirklek wszystkie hamburgery (swoją drogą całkiem niezłe) były za połowę ceny.. w Norwegii, więc tu gdzie teraz siedzę promocja była prawie codziennie
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że po sukcesie pjongczang show Discovery postawi jakieś fajne studio Eurosportu w Polsce żeby ludzie nie musieli latać do Paryża i siedzieć w jakimś schowku na miotły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pjongczang2018 #eurosport #o----------------l
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Śmiejemy się z pepikow że mają teraz #o----------------l w #hokej a i tak Ester Ledecka > Cała reprezentacja Polski w Korei XD
#pjongczang2018
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Brawo pepiki #o----------------l na wykop.cz teraz jest najczęściej używanym tagiem
#pjongczang2018
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto zaliczył #o----------------l ?
Na pewno saneczkarz - gapa, saneczkarka "pijana", Nowakowska, łyżwiarz co się na starcie wywawlił, alpejczycy, Nędza, Marusarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pjongczang2018
x.....x - Kto zaliczył #o----------------l ? 
Na pewno saneczkarz - gapa, saneczkark...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ten_pan_zbyniu: też właśnie gdzieś coś doczytałem o jakichś punktach których mu zabrakło bo zapunktowali nie ci co trzeba i jemu brakło... XD
No po prostu p--------y majstersztyk na zakończenie kariery. Czy jak kto woli #o----------------l
Ciekawe co rano Kowalczyk odwali :D
  • Odpowiedz
  • 7
Jeśli to prawda co mówi komentator to chyba Konrad wygrywa konkurs pt. Olimpijski w------l
#pjongczang2018 #o----------------l
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach