Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś hurtowo medale zdobywaliśmy, wciąż mamy więcej medali na IO niż Hiszpania, do tych Igrzysk mieliśmy nawet więcej od Korei Południowej, ale jest co raz gorzej
#paryz2024 #o----------------l
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Molek83: Kiedyś mieliśmy swoje specjalizacje, tak się najłatwiej klepie medale, teraz jesteśmy wszechstronni i mamy reprezentantów wszędzie, ale nigdzie w TOPie. Szkoda że zapasy i boks są już nie do odratowania.
  • Odpowiedz
#paryz2024 kilka miesięcy temu oglądałem gdzieś wywiad Marcina Lewandowskiego przepowiadajacy #o----------------l więc ziobro zdziwienia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uncle_freddie: Najgorszy jest początek. Pierwsze w-------e szybko sprawiają, że człowiek mniej czuje. Najważniejsze to podejść z negatywnym podejściem bez nadziei na cokolwiek i cieszyć się jak coś wyjdzie. I tak od lat (°°
  • Odpowiedz