Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@odyn88: moonrider
- 0
@PieceOfShit: dziękuje ziom
@Byku555: wg najnowszych przecieków trójeczka ma nie mieć eye & face trackingu, oczywiście to się jeszcze może zmienić ale jeśli faktycznie tak będzie to średnio się będzie opłacało kupować OQ3 (czy tam Meta Quest 3)
- 0
@miciek335: Wiem niestety moze sie skusze na tego ala pro zobaczymy jaka cenna. A jak nie to moze pico wleci
- 1
#oculus Ej co mi się zrobiło po nowej aktualizacji? Nie mam na airlinku ikonek wyboru monitora, do tego na kompie odpala mi się jakiś dziwny debug window.
źródło: comment_1664691344cST1Y8rw34KspVr5ONcaVf.jpg
PobierzZa mocno nie siedzę w temacie więc może Wy mi pomożecie.
Czy w którymkolwiek z budżetowych zestawów okularów VR jest opcja śledzenia wzroku?
Czy, którykolwiek z tych sprzętów zbiera informacje na temat tego na czym skupia użytkownik wzrok?
Pytam
Czy w którymkolwiek z budżetowych zestawów okularów VR jest opcja śledzenia wzroku?
Czy, którykolwiek z tych sprzętów zbiera informacje na temat tego na czym skupia użytkownik wzrok?
Pytam
Grał ktoś dla porównania w takie gry jak: RE4, Medal of Honor, Into The Radius, Contracorts, Red Matter 2 lub inne zarówno w wersji #oculusquest2 jak i #pcvr? Chodzi mi o porównanie. Taki Medal of Honor w wersji na Oculusa jest po prostu brzydki porównując np. do Red Matter 2 co przekłada się na gameplay. Czy o wiele lepsza jakość grafiki wpływa na lepsze wczucie się w
@kulawyRys: jak masz dobry komp to grafika jest lepsza stremowana z PC, jeżeli o to Ci chodzi ¯\(ツ)_/¯ ograniczeniem jest komputer moc obliczeniowa tutaj bardziej niż soczewki czy ekrany, ale owszem w soczewkach dużo można jeszcze poprawić, żeby były lepszej jakości to była by lepsza ostrość na całej powierzchni obrazu ¯\(ツ)_/¯
@kulawyRys: wersje PCVR > wersje natywne dla Quest 2. Jedynym minusem PCVR jest brak śledzenia rąk które w wersji natywnej jest dostępne w danej grze.
Np. opis Red Matter 2
Np. opis Red Matter 2
The PC version of the game features:
- 6
@KisielRock: ludzie kupili zanim została podniesiona cena na oficjalnej stronie.
- 0
@KisielRock: tak, bo sam kupowałem.
Planuje zakupić kartę graficzną. Rozważam dwie opcje rtx 3070 i rx 6750xt.
Gram na monitorze 2k i sporadycznie na oculusie.
Patrząc na porównania na YT karty są mocno do siebie zbliżone.
Skłaniałbym się do rx 6750xt, bo ma więcej vram. Jednak spotykałem się z opiniami, że pojawiają się problemy w przypadku oculusa dodatkowo encoding w przypadku nvidii jest jest wydajniejszy i lepszy.
Czy ktoś z was gra na oculusie na kartach AMD?
Gram na monitorze 2k i sporadycznie na oculusie.
Patrząc na porównania na YT karty są mocno do siebie zbliżone.
Skłaniałbym się do rx 6750xt, bo ma więcej vram. Jednak spotykałem się z opiniami, że pojawiają się problemy w przypadku oculusa dodatkowo encoding w przypadku nvidii jest jest wydajniejszy i lepszy.
Czy ktoś z was gra na oculusie na kartach AMD?
@aqnar: A nie lepiej byłoby troszkę poczekać na to co się stanie po premierze serii 40xx?
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Chcę sobie kupić Oculus Questa 2, warto dopłacać za ten pasek przytrzymujący prawie 5 stów? Grałbym w dużo gierek typowo aerobowych jak boks, więc wygoda priorytetem, ale widzę że jest dużo dostępnych zamienników znacznie tańszych, co byście polecili?
#oculus #oculusquest2 #oculusquest #gry
#oculus #oculusquest2 #oculusquest #gry
- 3
@KELO9550: kup sobie Halo Strapa, 82zł dałem i polecam. Trzyma dobrze przy boksie, pingpongu etc.
@KELO9550: Nie warto. Wystarczy kupić samą nakładkę na tył głowy za 30zł z aliexpress dokładnie ten sam efekt
źródło: comment_16629986887V03EeXfPCqI7MDZmruLuP.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@tentin_quarantino: Powiem Ci, ze po raz kolejny sprawdza sie, ze "Nie stac mnie na tanie rzeczy"
@Grysik: jak zajrzysz na forum oculusa to postow jest od groma - w innych miejscach jak reddit juz nie wspomnie. Fajnie, ze Ciebie to ominelo i obys nie trafil na nic podobnego.
@Grysik: jak zajrzysz na forum oculusa to postow jest od groma - w innych miejscach jak reddit juz nie wspomnie. Fajnie, ze Ciebie to ominelo i obys nie trafil na nic podobnego.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#oculus mireczki pomocy bo mnie zaraz cos trafi. Jak odpalic #assettocorsacompetizione w #vr ? Walcze juz ztym ze 2 godziny i mi rece opadają
#simracing
#simracing
- 1
- 1
I jeszcze apka Oculusa.
Na sprzęcie RTX 3070 Ti + R7 5800X3D wczoraj zaczynałem wyścig 12h z ok. 35 furami na CoTA i miałem na samym starcie ok. 70 klatek, ale na T1 jak już się lekko auta rozjechały i całą resztę wyścigu nie spadało poniżej 80.
Na sprzęcie RTX 3070 Ti + R7 5800X3D wczoraj zaczynałem wyścig 12h z ok. 35 furami na CoTA i miałem na samym starcie ok. 70 klatek, ale na T1 jak już się lekko auta rozjechały i całą resztę wyścigu nie spadało poniżej 80.
źródło: comment_1663504294t2eyXovJwe9B9xxTYHjTZC.jpg
PobierzDla osoby która nigdy nie miała styczności z vr polecacie kupić oculus quest 2 i czym to się różni od meta quest ? #oculus #oculusquest2 #gry #testoviron #bogactwo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pytanie do posiadaczy #oculus a konkretnie do #oculusquest2
Czy Wasze gogle jak leżą nieużywane kilka dni to się rozładowują nawet jak były nabite na full?
#vr
Czy Wasze gogle jak leżą nieużywane kilka dni to się rozładowują nawet jak były nabite na full?
#vr
źródło: comment_1662282120hZLZl5re17jjK5LNOLxghD.jpg
Pobierz@CzlowiekMagnetowid: Nie powinny, po dwutygodniowym urlopie po prostu je podniosłem i zacząłem grać.
Pytanie czy je wyłączasz*? Jeśli tego nie zrobisz to chodzą sobie w tle jak każdy inny telefon i mogą nawet zainstalować aktualizacje gdy nie patrzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
*Przytrzymanie przycisku zasilania przez parę sekund. Pojawi się menu cancel/restart/shutdown
Pytanie czy je wyłączasz*? Jeśli tego nie zrobisz to chodzą sobie w tle jak każdy inny telefon i mogą nawet zainstalować aktualizacje gdy nie patrzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
*Przytrzymanie przycisku zasilania przez parę sekund. Pojawi się menu cancel/restart/shutdown
@CzlowiekMagnetowid: potwierdzam. Jak tylko raz i szybko klikniesz power, to one się uśpią, a nie wyłączą. To samo jak po prostu zdejmiesz z głowy. Dopiero gdy długo przytrzymasz power, tak jak pisze Aramil, to pojawi się opcja całkowitego wyłączenia.
#vr #oculusquest2 #oculus
jest opcja pobrania steamowej gry bezpośrednio na gogle? Mogą służyć tak jak dysk czy to zupełnie nie w tę stronę?
Mam tylko 1TB SSD w laptopie i zastanawiam się czy jest sens celować w quest 2 z 256GB pamięci
jest opcja pobrania steamowej gry bezpośrednio na gogle? Mogą służyć tak jak dysk czy to zupełnie nie w tę stronę?
Mam tylko 1TB SSD w laptopie i zastanawiam się czy jest sens celować w quest 2 z 256GB pamięci
@msbhv: niestety steam i oculus store się gryzą i co prawda jeśli na oculus store kupisz grę crossplay to możesz pobrać zarówno na komputer (i wówczas grać na goglach przez AirLink lub kabel) a także bezpośrednio na goglach (bez konieczności jakiejkolwiek interakcji z komputerem), natomiast wszystko co na Steamie to tylko i wyłącznie przez AirLink i/lub kabel.
@msbhv: okulary nie maja takiej mocy obliczeniowej niestety
Jakbym wiedział że będę mokry jak szmata, po sparingpartnerze i jakimś rusku to bym w życiu tej gry nie kupił THE THRILL OF THE FIGHT.
Masakra jak ta gra wyciska poty.
#oculus #oculusquest2
Masakra jak ta gra wyciska poty.
#oculus #oculusquest2
@zalogowany_jako tak
- 0
@Scorpio412: ehhhh muszę jakaś ścierkę na łeb założyć bo guma aż pływa
Emocje opadly. Ac przestal sie odpalac, wyskakuje jakis błąd.gta v nie chce przelaczyc sie na #vr. Nie dziala mi g29 w pc2, a w dirt2 nie wiem jak wsteczny wrzucic. Nie mam kuwa nerwow do tego
#simracing #oculus #pcmasterrace
#simracing #oculus #pcmasterrace
- 1
@Zbieracz_kapiszonuf: jestem głupi, w pc2 wystarczylo wlaczyc kierownice jako kontroler w opcjach
- 1
@VodkaDrinkensky: taa, doszedlem do tego, debil jestem, emocje wzialy gore nad rozsądkiem
- 0
Pare dni temu zainstalowalem sobie dirt 2 i pc2 i gram sobie troche na #vr #oculus . Fajne calkiem. Gram ma padzie od xbox . Zastanawiam sie nad kierownica g23 czy tam g920.
Warto? Lubie jezdzic samochodem, gry mi tez sie podobaja.
Sa jakies gry pozwalające jezdzic po miescie , cos jak gta v?
Nie wiem po prostu czy nie wywale 200euro do kosza kupując kierownice i kolejny
Warto? Lubie jezdzic samochodem, gry mi tez sie podobaja.
Sa jakies gry pozwalające jezdzic po miescie , cos jak gta v?
Nie wiem po prostu czy nie wywale 200euro do kosza kupując kierownice i kolejny
- 4
Sa jakies gry pozwalające jezdzic po miescie , cos jak gta v?
@Zbieracz_kapiszonuf: assetto corsa z modami.
Jak sie boisz że przewalisz hajs to kup sobie używane T150 i najwyżej za tyle za ile kupisz, to za tyle samo sprzedasz
@Zbieracz_kapiszonuf tam są dwa ustawienia imadla, trzeba te kwadraty dodatkowe odczepić i już masz zakres dużo większy
Mam zagwozdkę.
3 dni temu połączyłem konta meat i Facebook. Aplikacja w telefonie ok, oculus q2 ok, ale aplikacja na desktopie nie potrafi otworzyć strony. Tzn otwiera stronę, ale zamiast linkowania jest "Sorry, something went wrong..." I kicha.nie działa mi teraz aplikacja desktop owa, więc nie mam dostępu do biblioteki na kompie, nie mówiąc już wogole o steamie (nie ma oculus link, bo apka nie działa). Jedyne, czego jeszcze nie próbowałem to reinstall
3 dni temu połączyłem konta meat i Facebook. Aplikacja w telefonie ok, oculus q2 ok, ale aplikacja na desktopie nie potrafi otworzyć strony. Tzn otwiera stronę, ale zamiast linkowania jest "Sorry, something went wrong..." I kicha.nie działa mi teraz aplikacja desktop owa, więc nie mam dostępu do biblioteki na kompie, nie mówiąc już wogole o steamie (nie ma oculus link, bo apka nie działa). Jedyne, czego jeszcze nie próbowałem to reinstall
- 2
@ElonMuskKochamCie: omg - chłopaku, ja nie kupuje Oculusa - mam dwa od dwóch lat.
Zwracam się z prośbą o pomoc w problemie a nie o zakup kolejnego - mogę Ci wysłać dwa reflinki jak chcesz :P
Zwracam się z prośbą o pomoc w problemie a nie o zakup kolejnego - mogę Ci wysłać dwa reflinki jak chcesz :P
@Mecowaty: Damn, chyba pierwszy raz widzę jak mode usuwa żebranie o reflinka
























#oculus