Wpis z mikrobloga

@Raffael: własnie chcę sprawdzić a na tej aplikacji do wypożyczania chcą 1300 zl + 200-300 zł za wypożyczenie na miesiąc więc wolę kupić u producenta sprawdzić i zwrócić. A jest jakiś regulamin rozumiem że nie może być sladow użytkowania tak?
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: no tak mi nie chodzi o to żeby robić coś złego nawet mogę na kilka dni nie muszę tych 30 dni wykorzystywać chodzi mi o to że jak mi się nie spodobają czy będa nudne żeby zwrócić a jak nie to zatrzymac
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: jako osoba posiadająca od blisko dwóch lat oculusa stwierdzam, że wizyta w salonie VR to nie jest dobry wyznacznik tego czy kupno ma sens. Faktycznie dopiero 2-3 tygodnie dość intensywnego korzystania mogą pokazać czy to coś dla Ciebie, czy szybko się znudzi, czy choroba lokomocyjna przejdzie czy może jest nie do przezwyciężenia i tak dalej.
  • Odpowiedz
@kubenqqqq: Tak, kupujesz bezpośrednio od Oculusa i możesz testować 30 dni na pojedynczych płatnych (ref na 30$) oraz wielu darmowych grach: https://gibbysguide.org/content/gibbysguidev9.pdf
Przy zwrocie są standardowe europejskie warunki - sprzedawca ma prawo odjąć zmniejszenie wartości gogli od zwrotu. Jeśli pobrudzisz paski - spadnie trochę na wymianę/czyszczenie, jak porysujesz obudowę - spadnie więcej na wymianę obudowy, etc. O ile będziesz uważać to raczej żadnych redukcji nie będzie.

@Ziutek_Grabaz: xD
  • Odpowiedz