Wytłumaczcie mi z tą Nysą, ona już raz była zalana w sobote czy niedziele, a to zalanie pokazywane dziś z heliktoptera to jeszcze tamto zalanie czy jakas kolejna fala dzis była? Jesli kolejna to skąd pochodziła? (Otomuchów nie pękł jeszcze z tego co wiem i ten wał dzisiejszy też jeszcze nie)

#nysa #powodz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 28
@Davvs: Teraz to jest po frytkach, można było działać wcześniej, był czas, ale wtedy rządzący twierdzili że nie ma powodów do paniki i że sytuacja nie jest poważna, to jest kolejny dowód na to że jeżeli jakikolwiek rząd mówi Ci żebyś nie panikował to czas zbierać majdan i s--------c jak najdalej
  • Odpowiedz
ale wtedy rządzący twierdzili że nie ma powodów do paniki


@HlHl: minęło prawie 30 lat ale zawód polityka nic się nie zmienił to i reakcja ta sama xD
  • Odpowiedz
Na moje oko to woda po obu stronach wału jest na mniej więcej tej samej wysokości. Jak się okaże teraz, że ewakuacja Nysy była jednak bez sensu, to w-------i mieszkańcy wrócą i powieszą tego burmistrza za jaja na latarni.

#powodz #nysa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 27
@sciana: tak, napewno się ludzie w-----ą w przypadku ewakuacji, która jednak się okazała finalnie niepotrzebna... zdecydowanie lepiej jakby się okazała potrzebna i by r-------o miasto w p---u ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#powodz Jak będzie przebiegać ta ewakuacja mieszkańców w #nysa? Podstawią autobusy? Wyznaczą kierunek , by udać się gdzieś pieszo?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach