• 0
@Poludnik20: C'est juste une seule fois
C'est juste une nuit comme ça
C'est juste ton corps que je soulève
De l'or au coin des lèvres
C'est juste que j'y pense encore un peu
À nos ombres dans la
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: Ale ubezwłasnowolnienie. Mój przychodzi zazwyczaj o 5 rano i skacze na głowę. Otwieram drzwi a resztę zostawiam jemu. Jak można takiego dzikiego zwierza na smyczy trzymać (,)
  • Odpowiedz