@JanuszSundajski: więc przynajmniej nie masz sobie nic do zarzucenia. Spróbuj być bardziej otwarty dla tych ludzi, z którymi się na co dzień widzisz i myśl o nich dobrze, ciesz się, że ich zobaczysz (nawet jesli poki co tak nie jest). Ludzie to wyczują i będą się także cieszyć z Twojego towarzystwa, a i Ty będziesz odczuwał większą satysfakcję z kontaktów z nimi. Na początku jest ciężko, ale to działa. Przetestowane
  • Odpowiedz
@Blablabla12335: Ja jestem po pierwszej zimie z trenażerem i powiem, że efekty ciekawe. Nogi przyzwyczajone do ciągłego kręcenia przez 2 godziny. Średnia na 50km poprawiona mniej więcej o 2,5km/h - choć wiadomo średnia nie świadczy o postępie, bo za każdym razem mamy inne warunki. Jedynym minusem jest to, że jak się przesiadłem ze Zwifta na Rouvy to załatwiłem sobie Achillesa - więcej jazdy w stujce, na wyższym obciążeniu i zrobiło
  • Odpowiedz