Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 86
- 36
@piotr-zbies: numer i włosy po Rodmanie
źródło: comment_1656181010vxBu5aOHLFaT6Gpp0oFcKa.jpg
Pobierz- 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Wykopaliskasz: raczej wampiryczny promotor-właściciel, bądź jakiś Żymianin.
- 0
@titus1: Obaj wyglaądają jak kosmici.
POV Miami: Jimmy i Bam są jedynymi nietykalnymi w drużynie. Miami znalazło się na liście życzeń Kyriego. W dodatku w przypadku prośby o wymianę bukmacherzy obstawiają, że Durant również wyląduje w Miami. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#heatculture #nba
#heatculture #nba
Co robicie?
- Podpisujecie Kyriego 4.6% (3)
- Robicie wymianę po Duranta 53.8% (35)
- Kyrie i Durant? A co tam... 4.6% (3)
- Nie bierzecie żadnego z nich 30.8% (20)
- A może Harden do tego? 6.2% (4)
- 21
@piotr-zbies: Jeśli już to tylko Durant. Wydaje mi się, że Irving niezbyt pasowałby charakterem do Miami, Butler mógłby nie dograć sezonu, bo mógłby iść siedzieć, przez przebywanie z takim imbecylem w jednej szatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
@kosteq64: @TuTurLekria: @sokool: @Kubsior: @iAmTS: Tymczasem właściciel Miami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
źródło: comment_1656174932Xi6VInFquQshMUVVFMI6zC.jpg
Pobierz- 14
@Weed233: xDDDD boli dupka westbricka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Te drafty działają tak, że teoretycznie najlepsi zawodnicy trafiają do teoretycznie najsłabszych zespołów? A do najlepszych zespołów ci których nikt nie wziął wcześniej? Nie ogarniam tego xd
#nba
#nba
- 21
Te drafty działają tak, że teoretycznie najlepsi zawodnicy trafiają do teoretycznie najsłabszych zespołów? A do najlepszych zespołów ci których nikt nie wziął wcześniej? Nie ogarniam tego xd
@Alex_mski: dobrze ogarniasz i jest to sposób (wraz z oględnie mówiąc kominami płacowymi) żeby nie betonować ligi na lata, tylko żeby była jakaś rotacja w czołówce ligi. O ile nie zawsze zespoły źle zarządzane potrafią z draftu dobrze skorzystać, o tyle te najlepsze,
@Alex_mski: na przestrzeni jednego sezonu, znając składy wiesz mniej więcej które drużyny powinny być w danym sezonie odpowiednikiem Bayernu a które są średniakiem, których bardzo dobry wynik będzie niespodzianką.
Nie masz natomiast sytuacji, że Chicago Bulls są Bayernem przez 30 lat, będąc kibiciem takiego Orlando Magic istnieje nadzieja, że pare dobrych draftów i wymian spowoduje, że to słabi obecnie Magic będą za parę lat topową drużyną. W piłce nożnej pozycje
Nie masz natomiast sytuacji, że Chicago Bulls są Bayernem przez 30 lat, będąc kibiciem takiego Orlando Magic istnieje nadzieja, że pare dobrych draftów i wymian spowoduje, że to słabi obecnie Magic będą za parę lat topową drużyną. W piłce nożnej pozycje
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Witam szanownych użytkowników tagu. Jaralem się koszykówka w latach 90 ale od dziś znowu bym zaczął oglądać. Od jakiś 15min jestem kibicem San Antonio Spurs które kojarzę z plakatu w pokoju i gry tzw,, Twin Tower" czyli Tima Duncana i Robinsona. Jakie mają szansę na przyszły sezon na play offy i jakie szanse ma nasz Polak Rodak Juliusz Sochan na grę i w jakim wymiarze?
#nba
#nba
@ziko100: mają szansę na play-in (turniej dla drużyn z miejsc 7-10 w konferencji). Sochan pewnie w drugiej połowie sezonu będzie grał więcej nawet do 30 minut na mecz, ale na sam początek może wylądować w G-League (taka liga zaplecze dla NBA).
kupić canal plus
@ziko100: proponuję po fali entuzjazmu zastanowić się czy warto dla kilku(nastu) meczów SAS na żywca w C+ to kupować, czy nie lepiej League Passa gdzie masz wybór co chcesz oglądać (również z odtworzenia), czy na sam początek w ogóle nie korzystać z porannych piratów w dobrej jakość HD, online, bez zaznajomienia się z wynikiem
- 34
- 24
EJ ROBERT PATRZ, PALETKOM TEŻ UMIEM
#nba
#nba
źródło: comment_1656087122uDfT05h4Uo5kV5tGaT2Vz0.jpg
Pobierz- 22
- 309
- 96
@johnblaze12345: Już treningi zaczął
źródło: comment_1656072047gv6wtWNO9Ma3K4HHRxF67t.jpg
Pobierz- 95
@johnblaze12345: uczy się jeździć bolidem na wypadek gdyby jeszcze Kubica miał wrócić
źródło: comment_1656073303bfenfJd2Vd6D2Fqj3gb4nN.jpg
Pobierz- 19
może jakaś zabawa w steal draftu poniżej 15 numeru? Zawołam za rok, kto trafił kogoś ciekawego.
Ja obstawiam:
Patrick Baldwin jr
TyTy Washington Jr
EJ Liddell
#nba
Ja obstawiam:
Patrick Baldwin jr
TyTy Washington Jr
EJ Liddell
#nba
- 6
@GrubyChudini: Poniżej 15? Sporo może wypalić. AJ Griffin. Nikola Jovic (daję 5zł, że dostanie jakiś punkt w głosowaniu na MVP w tym roku), Jaden Hardy.
@GrubyChudini: Jake LaRavia, Walker Kessler, Trevor Keels i Kendall Brown. Chociaż po roku to też nie zawsze widać kto ma nosa.
- 33
Chet Holmgren i Aleksey Pokusevski na pierwszym treningu OKC
#nba
#nba
źródło: comment_1656062572yelVZ4HXKyuosAWRoP0Rk7.jpg
Pobierz- 135
Brytyjska mafia w natarciu. Dziś w drafcie NBA wybrany został Jeremy Sochan - koszykarz urodzony w USA, ale grający w reprezentacji Polski. Grał co prawda kilka lat w UK, ale nie ma nawet obywatelstwa tego kraju. Brytyjskim mediom nie przeszkadza to jednak nazywać go "brytyjskim koszykarzem"
#f1 #nba #koszykowka
#f1 #nba #koszykowka
źródło: comment_16560616656w91OQ9kAFGVL0BqpT7WC8.jpg
Pobierz- 230
- 83
@ignorancie: Matka Sochana jest polką, Sam Jeremy na drugie ma Juliusz po dziadku i osobiście jest też związany mocno z tym krajem, plus umie mówić po polsku więc no
Moi drodzy jesteśmy coraz bliżej. Może być problem z Bol Bólem bo chłop to już chyba wyleciał z ligi, ale ciagle wierzę. Trzeba jeszcze poczekać rok na Francuza i słowo ciałem się stanie.
#nba
#nba
źródło: comment_16560614598lKKXH3bxxxuXReAM4CKK3.jpg
Pobierz@parooow: wierzę, że kiedyś w PLK zobaczymy frontcourt Thon Maker i Bol Bol
@LebronAntetokounmpo: jako Back court , 1/2 lub 2/3
- 224
@iAmTS: ???
źródło: comment_1656059839K82iV26gTjQ7oVTUuxD1y3.jpg
Pobierz- 234
jakieś korzenie.
@iAmTS: ej ale Ty tak serio? on jest dokładnie w 50% Polakiem, w 50% Brytyjczykiem, urodzonym w USA. Przy czym sam deklaruje że jest Polakiem, wybrał polskie reprezentacje w wieku 15 lat. Jeszcze powiedz że Sochan to nie jest polskie nazwisko XD
ja to bym chciał zeby ktos z europejskim treningiem wszedł do draftu
@iAmTS: ale przecież do gry w kosza przygotowali go w UK i

























https://twitter.com/tom_orsborn/status/1540736029090426886?t=J8NPXx5YUAfgzi1ngIpmAA&s=19