Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@niezwykly_89: Dlatego niestety lepiej czasem pójść do Nowych Horyzontów.
Generalnie niestety w Multikinie czy Cinema City ten popcorn czy nachosy robi im obrót więc nie zmienią tego. Niektórzy niestety nie wiedzą, że nie są sami w domu tylko z ludźmi. Rozumiem jak ktoś jeszcze gada w czasie zwiastunów czy reklam albo rzuci cicho komentarz raz na jakiś czas. Natomiast dawno już nie miałem takiego bydła w kinie jakie opisujesz na
Generalnie niestety w Multikinie czy Cinema City ten popcorn czy nachosy robi im obrót więc nie zmienią tego. Niektórzy niestety nie wiedzą, że nie są sami w domu tylko z ludźmi. Rozumiem jak ktoś jeszcze gada w czasie zwiastunów czy reklam albo rzuci cicho komentarz raz na jakiś czas. Natomiast dawno już nie miałem takiego bydła w kinie jakie opisujesz na
@niezwykly_89: nienawidze jedzenia w kinie, dlatego jak juz idw, to tylko do DCF, tam nie ma zarcia a i mozna lampke wina przed seansem sobie wypic
- 0
#cocacola i #bp rozdają darmowe bilety do #multikino - aż 1000 biletów do rozdania https://zakupersi.com/promocja/darmowe-bilety-do-kina-od-coca-cola/ #rozdajo #zafree #promocje #cebuladeals
- 0
Wie ktoś czy okulary 3d z #multikino będą działać w kinie #imax?
#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #niechktos
#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #niechktos
@Niebadzksieciem: nie bo to inna technologia
- 0
@ChareimUu: dzięki za info
- 1
@Impertynencjator @misiekmr: Byliśmy dziś z kolegą okularnikiem i mówił, że kompletnie mu nie przeszkadzały
- 0
#multikino #kino #szczecin
Cześć mirki. Czy ktoś orientuje się może czy w każdym multikinie powinien być depozyt? A przynajmniej czy wpuszczą mnie z dużą torbą? Wybieram się do multikina w Szczecinie a potem wracam do domu z podróży i będę miała ze sobą sporo bagażu z którym nie mam co zrobić na czas pobytu w kinie.
Cześć mirki. Czy ktoś orientuje się może czy w każdym multikinie powinien być depozyt? A przynajmniej czy wpuszczą mnie z dużą torbą? Wybieram się do multikina w Szczecinie a potem wracam do domu z podróży i będę miała ze sobą sporo bagażu z którym nie mam co zrobić na czas pobytu w kinie.
@Brzoskwiniowa: myślę że wpuszczą. Za kowida sprzedawali popkorn ale na wynos. Powiedziałem na wejściu, że to do domu zabiorę po seansie. Więc wydaje mi się że można wszystko wnieść.
- 7
- 10
Mamy dobre wieści dla wszystkich tych, którzy przerwę świąteczną planują spędzić w kinie – nadchodzą kolejne seanse przedpremierowe brawurowej komedii Rubena Östlunda!
Sprawdź, gdzie gramy:
W wybranych kinach sieci Multikino (25-26.12 oraz 31.12-01.01) i Cinema City (25-26.12)
W
Sprawdź, gdzie gramy:
W wybranych kinach sieci Multikino (25-26.12 oraz 31.12-01.01) i Cinema City (25-26.12)
W
źródło: comment_1671632443kSM95dqPUrP44iTi2SUoyr.jpg
Pobierz- 2
Mam na sprzedaż trochę voucherów do Multikina ważnych do 23.12.2022 - do tej daty trzeba je wykorzystać, ale można wybrać termin późniejszy, nawet po świętach albo i na styczeń (zależy od dostępności repertuaru). Kody działają na filmy 2D i filmy 3D (dopłata 3,50). Zainteresowanych zapraszam na priv
#multikino #kino #film #filmy #cinemacity #helios
#multikino #kino #film #filmy #cinemacity #helios
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@4ntymateria: zależy od koncesji, ale ogólnie tak
- 0
@rysiwnuk: a nigdzie takiej prostej informacji nie idzie znaleźć, nie wspominając już o ich niedorozwiniętej stronie
- 0
@potworzusherki: Byłeś na nich? Który lepszy?
Komentarz usunięty przez autora
Ktoś sprawdza te granice stref cenowych w Multikinie? Można się bez problemów przemieszczać gdzie indziej, w miarę dostępności miejsc?
#multikino
#multikino
@Kaderabek: można
- 0
@ZalgoZalgo: ten nowy z karolakiem hehe
- 1
@ZalgoZalgo: wakanda
Dlaczego w kinach namawiają do wyrzucania jedzenia, chodzę do cinema city i czasem wezmę małą colę albo mały popcorn, bo więcej po prostu nie zjem. Kasjer od razu namawia, żeby wziąć DUŻY ZESTAW, bo się opłaca, 5 zł więcej za 4x więcej popcornu, ale po co mi 4x więcej popcornu, skoro potem wyrzucę to do śmieci xD nawet po wyjściu z sali w koszach widać, że ludzie się na to nabierają, bo
- 0
- 7
Przygotowałem poprawionę wersję - jak kina powinny INFORMOWAĆ o reedycji filmu Avatar! Ogromny apel do kin Helios, Multikino i CinemaCity i innych, żeby wielkie sieci PRZESTAŁY haniebnie wprowadzać klientuf w błond! Poniżej relacja OSZUKANYCH KLIENTÓW! #oszukujo
To skandal ! Jestem samotnom matkom ,i chciałam wczoraj sobie pujść z moim synkiem Brajankiem, który ma 9 lat za 3 i pół tygodnia ,na Avatara 2 rzeby w grudniu mudz już spendzić
To skandal ! Jestem samotnom matkom ,i chciałam wczoraj sobie pujść z moim synkiem Brajankiem, który ma 9 lat za 3 i pół tygodnia ,na Avatara 2 rzeby w grudniu mudz już spendzić
źródło: comment_1664533556VorNIwGUmK7QHWmFWsEjEE.jpg
Pobierz
























X - ostatnia liczba trzeba odgadnąć :) podpowiem, prawie środek
#multikino #rozdajo