@niezwykly_89: Dlatego niestety lepiej czasem pójść do Nowych Horyzontów.

Generalnie niestety w Multikinie czy Cinema City ten popcorn czy nachosy robi im obrót więc nie zmienią tego. Niektórzy niestety nie wiedzą, że nie są sami w domu tylko z ludźmi. Rozumiem jak ktoś jeszcze gada w czasie zwiastunów czy reklam albo rzuci cicho komentarz raz na jakiś czas. Natomiast dawno już nie miałem takiego bydła w kinie jakie opisujesz na
  • Odpowiedz
#multikino #kino #szczecin

Cześć mirki. Czy ktoś orientuje się może czy w każdym multikinie powinien być depozyt? A przynajmniej czy wpuszczą mnie z dużą torbą? Wybieram się do multikina w Szczecinie a potem wracam do domu z podróży i będę miała ze sobą sporo bagażu z którym nie mam co zrobić na czas pobytu w kinie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam na sprzedaż trochę voucherów do Multikina ważnych do 23.12.2022 - do tej daty trzeba je wykorzystać, ale można wybrać termin późniejszy, nawet po świętach albo i na styczeń (zależy od dostępności repertuaru). Kody działają na filmy 2D i filmy 3D (dopłata 3,50). Zainteresowanych zapraszam na priv
#multikino #kino #film #filmy #cinemacity #helios
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś sprawdza te granice stref cenowych w Multikinie? Można się bez problemów przemieszczać gdzie indziej, w miarę dostępności miejsc?
#multikino
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego w kinach namawiają do wyrzucania jedzenia, chodzę do cinema city i czasem wezmę małą colę albo mały popcorn, bo więcej po prostu nie zjem. Kasjer od razu namawia, żeby wziąć DUŻY ZESTAW, bo się opłaca, 5 zł więcej za 4x więcej popcornu, ale po co mi 4x więcej popcornu, skoro potem wyrzucę to do śmieci xD nawet po wyjściu z sali w koszach widać, że ludzie się na to nabierają, bo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przygotowałem poprawionę wersję - jak kina powinny INFORMOWAĆ o reedycji filmu Avatar! Ogromny apel do kin Helios, Multikino i CinemaCity i innych, żeby wielkie sieci PRZESTAŁY haniebnie wprowadzać klientuf w błond! Poniżej relacja OSZUKANYCH KLIENTÓW! #oszukujo

To skandal ! Jestem samotnom matkom ,i chciałam wczoraj sobie pujść z moim synkiem Brajankiem, który ma 9 lat za 3 i pół tygodnia ,na Avatara 2 rzeby w grudniu mudz już spendzić
ziuaxa - Przygotowałem poprawionę wersję - jak kina powinny INFORMOWAĆ o reedycji fil...

źródło: comment_1664533556VorNIwGUmK7QHWmFWsEjEE.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziuaxa: Nawet po poprawionej wersji jestem w stanie uwierzyć, że ktoś i tak pomyśli, że idzie obejrzeć drugą cześć xD

Naprawdę, nic mnie już nie zdziwi xD
  • Odpowiedz