Ostatnio wróciłem do MuOnline po 12 latach. Grałem na Tiger Mu, później Psychic-Doom i ApocalypseMu.
Z nostalgią wspominałem i patrze, a tu Psychic-Doom znowu online, pograłem trochę ale trochę archaiczny i niedostosowany do obecnych rozdziałek. Znalazłem też OldSquad, i ZhyperMu. Na Oldsquad troche mi się nuży przez ten mały EXP, natomiast na Zhyperze fajnie, szybko idzie tylko mam kilka problemów: nie ma Archanioła w Devias do wejścia do BC, po rozdaniu dużej
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ky0sHiR0: Nie gram i nie grałem na Wykopmu poza pierwszym "testowym" tygodniem gdzie serwer odpalony "for fun" niemal bez żadnych konfiguracji stał u kogoś w domu na kompie. Ja pytam o Greatmu a nie Wykopmu. Straciliście 75% graczy w 2 tygodnie więc coś jest na rzeczy.
  • Odpowiedz
Ostatnio kłóciłem się z jełopem co twierdził, że Liverpool to tylko Salaha. Może i tak ale Liverpool ciśnie do końca. MU w takim meczu by skończyło na 1:0 i Ferguson by wyszedł do kibla w 60.min bo dalej oglądać by się nie dało.
#lfc #mu #mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moty: Firmino, Mane .. to paka świetna. I mnie się bardzo Lpool podoba. Dużo mniejszym kosztem zrobili fajny team. A nie płacenie tony hajsu i potem grają takie barany z MU aż wstyd oglądać ...
  • Odpowiedz
Chyba transfer Alexisa staje się powoli faktem, więc powoli można zacząć myśleć nad ustawieniem. Moim zdaniem na lewym skrzydle zostaje Martial, Alexis leci na prawe. Boje się jednak, że Mou moze wysłać Alexisa na lewe skrzydło (gdzie grał w 4rsenalu) kosztem Martiala, a na prawym zostanie Mata, który moim skromnym zdaniem lepiej by się sprawdził za plecami Lukaku. Dalej nie mogę się przekonać do Lingarda. Czekam na wasze opinie ( ͡°
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@kidi1 -Warto kupić ten model telefonu? - ,,A skąd mam wiedzieć czy ci się spodoba?
-Warto iść na ten film do kina? - Myślisz, że milionerem zostaniesz dzięki temu filmowi?
Po co się w ogóle odzywasz jak i tak nic nie wnoszą?
  • Odpowiedz
Odpalone wczoraj, pograne i... pogram. Dawno miałem ochotę na kilka chwil w MMO, ściagałem ich z 15, w większość 40 minut klikania i uninstall. #mulegend mi się podoba z uwagi na prostotę i diablopodobność. Jakieś Mirki chętne do pogrania razem? #mu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach