#ciekawostki #atlantyda #mu
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

paczelok
- 0

- 2
Ostatnio wróciłem do MuOnline po 12 latach. Grałem na Tiger Mu, później Psychic-Doom i ApocalypseMu.
Z nostalgią wspominałem i patrze, a tu Psychic-Doom znowu online, pograłem trochę ale trochę archaiczny i niedostosowany do obecnych rozdziałek. Znalazłem też OldSquad, i ZhyperMu. Na Oldsquad troche mi się nuży przez ten mały EXP, natomiast na Zhyperze fajnie, szybko idzie tylko mam kilka problemów: nie ma Archanioła w Devias do wejścia do BC, po rozdaniu dużej
Z nostalgią wspominałem i patrze, a tu Psychic-Doom znowu online, pograłem trochę ale trochę archaiczny i niedostosowany do obecnych rozdziałek. Znalazłem też OldSquad, i ZhyperMu. Na Oldsquad troche mi się nuży przez ten mały EXP, natomiast na Zhyperze fajnie, szybko idzie tylko mam kilka problemów: nie ma Archanioła w Devias do wejścia do BC, po rozdaniu dużej

deeuss
- 1
@r4mzi: i wszystko jasne. Dzięki :)

kamyk_
via Android- 0
@deeuss dzięki
1
Solskier XD

Zobacz jak się czyta nazwisko znanego niegdyś piłkarza, a obecnie trenera Manchester United.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 7
konto usunięte via Android
- 0
@krowaa to jest świeże!!!
- 0
MUUU XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
6
Éric Cantona - najgorsze czerwone kartki w karierze

Dzisiejsi źli chłopcy boisk piłkarskich są niczym przy "wyczynach" tego jegomościa.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#manchesterunited #mu Mourinho odchodzi z MU
- 0
konto usunięte via Android
- 1
- 1
#mu #muonline #wykopmu #mmorpg
Ponownie zapraszam na http://www.greatmuonline.com/.
Przekroczyliśmy 200 osób online, duż aktywność, dużo spotów, więcej expa w PT, limit bota na 2h i wiele usprawnień jak 8 depo, reset in game etc.
:)
Ponownie zapraszam na http://www.greatmuonline.com/.
Przekroczyliśmy 200 osób online, duż aktywność, dużo spotów, więcej expa w PT, limit bota na 2h i wiele usprawnień jak 8 depo, reset in game etc.
:)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Ky0sHiR0: Nie gram i nie grałem na Wykopmu poza pierwszym "testowym" tygodniem gdzie serwer odpalony "for fun" niemal bez żadnych konfiguracji stał u kogoś w domu na kompie. Ja pytam o Greatmu a nie Wykopmu. Straciliście 75% graczy w 2 tygodnie więc coś jest na rzeczy.
- 2
- 3
@Moty: Firmino, Mane .. to paka świetna. I mnie się bardzo Lpool podoba. Dużo mniejszym kosztem zrobili fajny team. A nie płacenie tony hajsu i potem grają takie barany z MU aż wstyd oglądać ...
- 2
Pozwoliłem mu się godnie pożegnać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mu #united #fifa18 no i niech będzie #plotkitransferowe
#mu #united #fifa18 no i niech będzie #plotkitransferowe
źródło: comment_eQSaphRUNw9ywr3FGdwe451zUNUVpBYj.jpg
PobierzChyba transfer Alexisa staje się powoli faktem, więc powoli można zacząć myśleć nad ustawieniem. Moim zdaniem na lewym skrzydle zostaje Martial, Alexis leci na prawe. Boje się jednak, że Mou moze wysłać Alexisa na lewe skrzydło (gdzie grał w 4rsenalu) kosztem Martiala, a na prawym zostanie Mata, który moim skromnym zdaniem lepiej by się sprawdził za plecami Lukaku. Dalej nie mogę się przekonać do Lingarda. Czekam na wasze opinie ( ͡°
- 1
@ejrafi Mowie o 3 pozycjach, wiec nie o całej 11tce
@eltosteron mam do Pana jedna prosbe, bardzo prosze nie uzywac tagu do ustawiania pionkow w swoim klubiku bo to nie na miejscu, szanujmy tagi, transfer klepniety oficjalnie, wtedy info, dziekuje pozdrawiam
- 3
@Bezkrytyczny: nie warto
- 2
@kidi1 -Warto kupić ten model telefonu? - ,,A skąd mam wiedzieć czy ci się spodoba?
-Warto iść na ten film do kina? - Myślisz, że milionerem zostaniesz dzięki temu filmowi?
Po co się w ogóle odzywasz jak i tak nic nie wnoszą?
-Warto iść na ten film do kina? - Myślisz, że milionerem zostaniesz dzięki temu filmowi?
Po co się w ogóle odzywasz jak i tak nic nie wnoszą?
- 1
- 4
















