• 0
#warzone #cod #coldwar #modernwarfare
Jak to wygląda z robieniem kamuflaży do broni z CW ale na samym Warzone? Trudniejsze niż te z MW? Przewinęło mi się coś, że do kategorii trzeba mniej killi niż w MW.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kszych: cold war to gowno j----e a modern warfare nie bedzie juz zbytnio wspierane, jesli chcesz sobie na czilku postrzelac to na pewno modern warfare tym bardziej jak grasz w warzone
  • Odpowiedz
#cod #modernwarfare #callofduty #pcmasterrace Powiedzcie mi czy ostatnimi czasy też macie problemy z działaniem cod mw? Miałem ok 2 miesięczną przerwę i jakieś 2 tyg temu zrobiłem update. Od tamtej pory gdy tylko wejdę do menu głównego multiplayera karta dochodzi do 80C (przedtem do 70C nie dobijalo ) podczas gry do 90 w stosunku do 82C. Wentylatory kręcą jak głupie i podczas gry częste
  • Odpowiedz
  • 0
Mirki pomocy. Na #ps5 chciałem odpalić #modernwarfare:
- zaczęło pobierać zawartość gry, bo ponoć nie było (nie wiem, wczoraj gralem i było ok),
- wyłączylem grę i znów włączyłem - zaczęło kopiować dane z płyty,
- po skopiowabiu danych pojawia się ekran startowy i koniec, płyta chodzi cały czas w napędzie,
- gra się nie ładuje.

Daje #warzone i #cod dla zasięgu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem pograć w samego singla MW. Ile GB miałbym do pobrania? Ktoś sprawdzał? Kumpel mówił że 2 komponenty są potrzebne - ten cały Warzone + jeden moduł single/multi/cotamjeszczejest.

#modernwarfare #gry #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vomalio: ANo, dlatego pytam tutaj w sumie, może komuś na PC udało się samego singla pobrać.

Miejsce bym miał na całość, ale szczerze - szkoda mi wywalania innych gier.
  • Odpowiedz
  • 0
#modernwarfare #warzone
Czy ktoś też nie dostał darmowego pakietu halloweenowego z nożem ze sklepu? Miałem tam jakieś 2 ale same wizytówki i jakieś spraye a noża nie. Będzie to można jeszcze dostać czy to losowo dawali
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@10129: a inne bronie nie maja czasem wiekszego dystansu kiedy zalicza bliskie zabojstwa? tak jak to jest z dalekimi zabojstwami to najlatwiej robi sie to np na 725 z berenka - kilkanascie metrow i juz jest dalekie zabostwo
z tymi bliskimi nie jest tak samo? bo w przypadku pm'a to trzeba doslownie stac max 1m od siebie zeby to z-----e gowno zaliczylo
  • Odpowiedz
@sebool12: z tego co widziałem/czytałem to nie, musisz praktycznie lufą wroga dotykać i z biodra strzelać. w sumie możesz to i z shotguna 9o ile maja taki celownik, nie sprawdzałem) robić. na ffa może próbuj, tam wrogów kupa.
  • Odpowiedz
Siema!

Na wykopowym regimencie Discord Wykop, organizujemy cykliczne Turnieje w custom mini-royale. Kto chce to zgłasza drużynę i przesyła wyniki, kto woli - gra 'for fun'. Można zgłaszać drużyny z wyprzedzeniem, tuż przed rozpoczęciem turnieju albo dołączyć do składu z wolnym miejscem.

Start - Sobota, 21.11 o godzinie 20:00.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@highsky: To prawda, ale na własne oczy widziałem jak ich było więcej niż czterech. Na moją ekipę było bounty, podjechali, zabiliśmy trzech, po czym na moim trupie stało sobie jeszcze pięciu gości. Potem po wyjściu z Gułagu latali sobie w sześciu po Downtown i eliminowali drużynę za drużyną.
  • Odpowiedz