Znacie takie Grażyny, które maja po 40-50 lat, chodzą na solarium, tlenią włosy, a do tego ich brwi maja 1mm grubości, bo taka była moda za ich najlepszych, nastoletnich lat i się w niej zatrzymały?

No to właśnie się boje, ze się w taka Grażynkę zamieniam i będę wiecznie p-------ć w sombre, rurkach i ramonesce, bo jak patrzę na trendy 2k20, to nie rozumiem ¯_(ツ)_/¯

#modadamska #moda #
Moseva - Znacie takie Grażyny, które maja po 40-50 lat, chodzą na solarium, tlenią wł...

źródło: comment_1601548069YQB1mdu7M6pFnWudW30pOh.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tak teraz się powinniśmy ubierać?


@stolemy: ale oczywiście, że nie. Skąd w ogóle pomysł, że proletariacka biedota ma się ubierać u Gucciego?

Wejdź sobie na stronę Croppa, albo przejdź się na bazar w swoim najbliższym mieście powiatowym.
  • Odpowiedz
#mirabelkopomusz #modadamska
Pytanie do różowych pasków: gdzie kupujecie dobrej jakości basicowe topy? Takie przylegające do ciała, z normalnym dekoltem i bez żadnych nadruków czy finezyjnych cięć?
Z rozmiarówką zaczynającą się od XXS/XS?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Bardzo sobie cenię elitarny portal ekspercki jakim jest Wypok.PE EL za szczerość.

Gdyby różowa wrzuciła to zdjęcie na pejsbuka to byłyby same zachwyty, ochy i achy. Tymczasem na mirko dostajesz opinią mirków - ekspertów prosto w twarz

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#wykop #mirko #rozowepaski #niebieskiepaski
QBA__ - Bardzo sobie cenię elitarny portal ekspercki jakim jest Wypok.PE EL za szczer...

źródło: comment_1601206981FwKWvZYfiAxTZ2i5ypzv9S.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co i jak się tutaj ustawia żeby zrobić pranie? bo zauważyłem, że ustawienia moich poprzednich prań nawet nie pobierały nawet odrobiny proszku tylko sam płyn do płukania. wybieram kobiece tagi bo liczę na szybką odpowiedź żeby w końcu normalnie wyprać sobie ciuchy, już wypełniłem komorę

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #modadamska #korpobitch #korposwiat #korpo
litosctozbrodnia - co i jak się tutaj ustawia żeby zrobić pranie? bo zauważyłem, że u...

źródło: comment_16011095257YiYdkkVS6OjW0ApjA4W4y.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@litosc_to_zbrodnia: Zajebiste tagi xD Uwaga ważna informacja, w tych czasach większość facetów umie obsłużyć pralkę. Po prostu wyszukaj w Google instrukcje do swojego modelu i ją przeczytaj.
  • Odpowiedz
zamawial ktos moze z oficjalnego sklepu Missguided? bo juz mialam kupowac ale znalazlam duzo sprzecznych opinii, niektorym niby wszystko przyszlo szybko i bez problemu, inni z kolei czekali dlugo i nie mogli sie skontaktowac ze sklepem

#missguided #rozowepaski #ubrania #modadamska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do Panów i Pań (osobno) wolicie u kobiet spodnie typu rurki czy raczej takie luźne?
#moda #modadamska #ankieta #pytanie #kiciochpyta

Jakie spodnie lepiej wyglądają, rurki czy luźne?

  • Jestem facetem i u kobiet wole rurki 58.3% (35)
  • Jestem facetem i u kobiet wole luźne spodnie 10.0% (6)
  • Jestem kobietą i u kobiet wolę rurki 23.3% (14)
  • Jestem kobietą i u kobiet wolę luźne spodnie 8.3% (5)

Oddanych głosów: 60

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach