@darth_invader wiadomo że tak można jeść, ale jak masz rzadką okazję zjeść świeżo oprawione mięso z tuńczyka to raczej dążysz do tego żeby jak najbardziej czuć smak tego mięsa, u gubernatora to znana praktyka żeby jeść sos z potrawą a nie na odwrót
Druszlaki znów narzekajo że opłata była. Umówiliśmy się, że skoro nie ma oznaczenia, że filmik sponsorowany, to nie było żadnego wsparcia od kieleckiej suszarni ( ͡°͜ʖ͡°) #mocnyvlog
#mocnyvlog