Kurnia 300 koła poszło na plastik fantastik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można było za tę kwotę latać nad drogą, no ale wtedy to by nie była tesla i by był "gorszy" od dżerego. Ja p------e ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaraz tesla wjedzie na strych
#mocnyvlog
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grubas oczywiście już w swoim stylu, plecie bzdury na temat produktu o którym nie ma pojęcia. A to o dostępie do przedniego bagażnika, a to o "zatrzaśnięciu się w bagażniku". Ma tucznik wgraną w ekran instrukcje obsługi, ale chodzi, sapie i plecie głupoty.
#mocnyvlog
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid131: Jak by schudł do deklarowanych 106kg, to kołpaki by były zbędne, a gdyby schudł do 70kg przy swoim 169cm to tesla miała by zasięg 600km, problem jest taki że marcin tyje, z dnia na dzień, co w połączeniu z zużyciem akumulatorów zacznie owocować znacznym zmniejszeniem zasięgu,to z kolei przełoży się na kwik,iż nie może jechać zjeść zupy do krakowa,bo po drodze trzeba będzie się ładować. Błędne koło z tym
  • Odpowiedz
@NCR_CraigBoone: za twarde zawieszenie, plastikowe wnętrze, skórzane fotele nie do wyczyszczenia, dywaniki od chińczyka, ekran za kolorowy, żre prąd za pół chałupy, ale jest poza tym jest PRZEZAJEBISTY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Deku: zdarza się. Jak ktoś dużo jeździ po mieście to jest raczej nieuniknione. Ja w nowym aucie (Sportage) po 3 miesiącach dostałem jakimś syfem w przednią szybę i zrobił się pajączek, to też był niezły w---w.
  • Odpowiedz
@cr_7: Marian zdaje się coraz bardziej oddalać od pomysłów marcina cisnąc mu gdy tylko ma okazję. Może to tylko przekora i zagrania pod publiczkę, a może zauważa to co widzimy na tagu - hipokryzję i oszustwa pontona.
  • Odpowiedz
ech Druszlaki znów daliście się nabrać na mega żarty Marcinka. Oczywiście, że jest SAKRAMENCKO zadowolony ze swojego ulanowozu. Tak tylko się czepia tu i tam bo sobie sam go wybrał i wymarzył to czepiać się może. A wy drogie Druszlaki cały czas w swoich golfach 3 i BMW na ropę - z dystansem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mocnyvlog
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zyjemy w matrixie. Wchodze sobie do kuchni, a tam moja seniorka stoi z durszlakiem w rekach. Witam sie i mowi mi, ze mam zalozyc durszlak na glowe i ona mi zrobi zdjecie.
#mocnyvlog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach