Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@p8108362: oby nigdzie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Mirki, potrzebuję pomocy.
Dzisiaj przyszedł mi sms od #xiaomi że pozwalają odblokować bootloader, operacja szybka i bezbolesna.
Teraz chcę wgrać #miuipolska na #redminote3, będę używał TEJ instrukcji, i tu pojawia się problem:
punkt 1, "UWAGA: instalacja romu dev usunie dane z pamięci telefonu (factory reset)", czy mogę kazać telefonowi zgrać całą zawartość do chmury, łącznie z zapisami gier itd. Jeśli tak, to jak?
Druga sprawa, pobrałem już
Dzisiaj przyszedł mi sms od #xiaomi że pozwalają odblokować bootloader, operacja szybka i bezbolesna.
Teraz chcę wgrać #miuipolska na #redminote3, będę używał TEJ instrukcji, i tu pojawia się problem:
punkt 1, "UWAGA: instalacja romu dev usunie dane z pamięci telefonu (factory reset)", czy mogę kazać telefonowi zgrać całą zawartość do chmury, łącznie z zapisami gier itd. Jeśli tak, to jak?
Druga sprawa, pobrałem już
Witam polecicie jakiś dobry soft do xiaomi remi note 2 obecnie mam wersję eu 7.0.6.0. Chce wrzucić coś nowszego ale stabilnego. Na miui Polska jest ich dużo ale chciałbym coś sprawdzonego ps dzięki za linki
#xiaomi #miui #redminote2
#xiaomi #miui #redminote2
- 3
Halo Murki!
Poszukuję aplikacji która zastąpi mi tapetę w telefonie na taką z efektem parallax. Głównie mi zależy na tym żeby można tam było ustawić własną fotkę.
Dołączam poglądowe wideło.
#android #redminote2 #miui #xiaomi
Poszukuję aplikacji która zastąpi mi tapetę w telefonie na taką z efektem parallax. Głównie mi zależy na tym żeby można tam było ustawić własną fotkę.
Dołączam poglądowe wideło.
#android #redminote2 #miui #xiaomi

- 1
@CzapkaG: Fajna sprawa, zawołaj jak coś znajdziesz.
- 0
@kodijak: @HypnoSq: Możecie sobie wpisać "parallax wallpapers" bo są różne, nawet z lepszym efektem. Mnie zależało na tym żeby swoją fotkę można było ustawić.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidwasabi.livewallpaper.parallax&hl=pl
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidwasabi.livewallpaper.parallax&hl=pl
Witam,
Ostatnio wgrywałem MIUI Polska na Redmi Note 2 według tego poradnika
https://miuipolska.pl/forum/topic/7583-instalacja-twrp-i-miuipolska-dla-opornych/ i tam jest link
http://en.miui.com/thread-156838-1-1.html gdzie były dokładne obrazki co w każdym kroku trzeba klikać, a teraz nie ma tych obrazków i nie mogę ich znaleźć a muszę zdalnie pokierować kogoś jak to zrobić. Ma ktoś może linka do tych obrazków ??
#miui #xiaomi #pytanie #pytaniedoeksperta
Ostatnio wgrywałem MIUI Polska na Redmi Note 2 według tego poradnika
https://miuipolska.pl/forum/topic/7583-instalacja-twrp-i-miuipolska-dla-opornych/ i tam jest link
http://en.miui.com/thread-156838-1-1.html gdzie były dokładne obrazki co w każdym kroku trzeba klikać, a teraz nie ma tych obrazków i nie mogę ich znaleźć a muszę zdalnie pokierować kogoś jak to zrobić. Ma ktoś może linka do tych obrazków ??
#miui #xiaomi #pytanie #pytaniedoeksperta
- 0
@PaulKirszner: Zjedź sobie w komentarzach i tam masz poradnik z adb, który polecam, obrazki będą niepotrzebne...
Mam takie pytanko dostałem xiaomi redmi note 2. Ma wgrany miui Polska 7.0.3. Nie mam roota chyba. Czy mam wykonać całą procedurę z cwm itd czy tylko pobrać plik supersu wrzucić ?
#xiaomi #miui #miuipolska
#xiaomi #miui #miuipolska
- 0
@magiczny_orangutan: A jaki stabilny soft polecisz ? A roota jak zrobić jak już mam twrp i rom ?
Roota robisz wrzucając wspomniany zip z supersu i tyle
Witajcie. Dziś jak zawsze bawiłem sie moim xiaomi redmi note 2 i w ustawieniach chciałem sprawdzic "LTE mode". Po włączeniu tego telefon sie wyłączył i nie chce włączyć. Jest samo logo, jakby zaraz miał sie włączyc. Wiem, że temat już był niżej, ale poradnika do formatowania telefonu nie moge znaleźć bo polskie forum nie działa. Pamieta ktos, jak to robił i czy wyjaśni to krok po kroku?
Byłbym bardzo wdzieczny. Jezeli nie
Byłbym bardzo wdzieczny. Jezeli nie
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@marcin-sobczak-52: cieszę się, że mogłem pomóc ;)
- 2
- 2
konto usunięte via Android
- 1
- 0
@WatchYourBack: na miui? Na poprzednim telefonie gdzie byl czysty andek latwo to znalezc, a na miui nie moge znalezc tego badziewia.
@151617: tak, MiuiPolska. Prawie na pewno jest w tej aplikacji.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jaa121: Ikonka od MiPilota. Ja jadę na romie slimMIUI i też mam różne ekrany od MIUI Polska. Czy ktoś tu coś komuś p-------e? Polecam też rom sMIUI jak masz odblokowanego bootloadera i wgrane TWRP. Ten drugi na bank ma update co tydzień.
@jaa121: wyłącz powiadomienia z tej aplikacji i po problemie.
- 0
@MRacheron: Niestety nie, ani w opcjach ani w uprawnieniach aplikacji tego nie widzę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak się nie da to trudno, aż takie pilne to nie jest, przynajmniej dało się zablokować uprawnienia do mikro, kamerki i czytania SMS.
@BlueFeather: zobacz greenify skoro masz roota
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zawszespoko: wczysc telefon i zainstaluj miuipolska, pewnie chinczyk ci dorzucil jakies smieci.
@uppss: op nie pisze o reklamach w aplikacjach ktore posciagal z google play.
@uppss: op nie pisze o reklamach w aplikacjach ktore posciagal z google play.
- 2
@zawszespoko: jakie reklamy?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Mirki z #xiaomi #redminote3 na #miuipolska
Korzystacie z #xposed? Działa na takim combo jak wyżej bez żadnych Force Close?
Jakie moduły są przydatne dla #miui?
Korzystacie z #xposed? Działa na takim combo jak wyżej bez żadnych Force Close?
Jakie moduły są przydatne dla #miui?
- 0
@korpoglut: multiwindowa się wyjątkowo bałem i nawet nie próbowałem ;p youtube background i greenify. ogolnie na xposed wszystko fajnie działa na aosp/cyanogenmod więc jeśli to tak ważne to spróbuj na tamtych romach
@LuckyI: Dzięki za info, niestety oficjalny CM jest niedopracowany :/ https://miuipolska.pl/forum/topic/14815-kenzooficjalny-cyanogenmod-13/
- 1
Napiszę jeszcze raz bo dalej nie wiem co zrobić jak każdy poradnik jest inny. Kupiłem na allegro #xiaomi #redminote2. Drugi dzień zabawy z telefon i chciałem sprawdzić opcje Lite Mode. Po włączeniu tego powinien być reboot, jednak telefon nie chce się włączyć. Wchodząc w fastboot(Volume down + power up) pokazuje mi się tylko logo i nic więcej(czekałem 15 minut). Rozumiem, że normalny wipe(hard reset) nie wchodzi w
konto usunięte via Android
- 1
@IceGoral: poszukaj poradnika z miflash


























https://miuipolska.pl/bez-miuipolska-dla-nowych-xiaomi/
#xiaomi #telefony #miui #miuipolska #aliexpress
Komentarz usunięty przez autora