@Wychwalany: No i jest raz i porządnie wydawany w wersji stable, cotygodniowe aktualizacje są rozwojowe, czyli są tak jakby beta z możliwymi błędami, ale też ważnymi usprawnieniami.
  • Odpowiedz
Mirki, potrzebuję pomocy.
Dzisiaj przyszedł mi sms od #xiaomi że pozwalają odblokować bootloader, operacja szybka i bezbolesna.
Teraz chcę wgrać #miuipolska na #redminote3, będę używał TEJ instrukcji, i tu pojawia się problem:
punkt 1, "UWAGA: instalacja romu dev usunie dane z pamięci telefonu (factory reset)", czy mogę kazać telefonowi zgrać całą zawartość do chmury, łącznie z zapisami gier itd. Jeśli tak, to jak?

Druga sprawa, pobrałem już
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ratriczek: Zdjęcia, filmy itd. oczywiście że po kablu, ale ustawienia aplikacji już chyba nie bardzo się da

@pkrr: W poprzednią sobotę albo niedzielę pisałem "i just want to install miuipolska"
  • Odpowiedz
Witam polecicie jakiś dobry soft do xiaomi remi note 2 obecnie mam wersję eu 7.0.6.0. Chce wrzucić coś nowszego ale stabilnego. Na miui Polska jest ich dużo ale chciałbym coś sprawdzonego ps dzięki za linki
#xiaomi #miui #redminote2
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halo Murki!
Poszukuję aplikacji która zastąpi mi tapetę w telefonie na taką z efektem parallax. Głównie mi zależy na tym żeby można tam było ustawić własną fotkę.
Dołączam poglądowe wideło.
#android #redminote2 #miui #xiaomi
CzapkaG - Halo Murki!
Poszukuję aplikacji która zastąpi mi tapetę w telefonie na tak...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam,
Ostatnio wgrywałem MIUI Polska na Redmi Note 2 według tego poradnika
https://miuipolska.pl/forum/topic/7583-instalacja-twrp-i-miuipolska-dla-opornych/ i tam jest link
http://en.miui.com/thread-156838-1-1.html gdzie były dokładne obrazki co w każdym kroku trzeba klikać, a teraz nie ma tych obrazków i nie mogę ich znaleźć a muszę zdalnie pokierować kogoś jak to zrobić. Ma ktoś może linka do tych obrazków ??
#miui #xiaomi #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam takie pytanko dostałem xiaomi redmi note 2. Ma wgrany miui Polska 7.0.3. Nie mam roota chyba. Czy mam wykonać całą procedurę z cwm itd czy tylko pobrać plik supersu wrzucić ?
#xiaomi #miui #miuipolska
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie. Dziś jak zawsze bawiłem sie moim xiaomi redmi note 2 i w ustawieniach chciałem sprawdzic "LTE mode". Po włączeniu tego telefon sie wyłączył i nie chce włączyć. Jest samo logo, jakby zaraz miał sie włączyc. Wiem, że temat już był niżej, ale poradnika do formatowania telefonu nie moge znaleźć bo polskie forum nie działa. Pamieta ktos, jak to robił i czy wyjaśni to krok po kroku?

Byłbym bardzo wdzieczny. Jezeli nie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako że miuipolska.pl nie działa, zapytam tutaj. Dostałem mi4c od xfs, z ustawień wynika, że jest tam wgrane MIUI 7 by xiaomi.eu 5.10.8 | Beta. Teraz pytanie, jak najprościej wgrać miuipolska do tego urządzenia?
#miui
#xiaomi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaa121: Ikonka od MiPilota. Ja jadę na romie slimMIUI i też mam różne ekrany od MIUI Polska. Czy ktoś tu coś komuś p-------e? Polecam też rom sMIUI jak masz odblokowanego bootloadera i wgrane TWRP. Ten drugi na bank ma update co tydzień.
  • Odpowiedz
#android #miui

Jak zabronić aplikacji działanie w tle? Niby zablokowałem Facebookowi i Messengerowi pewne uprawnienia: kamera, mikrofon itd., ale widzę, że nadal działają w tle mimo, że ich wcale sam nie uruchamiałem.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MRacheron: Niestety nie, ani w opcjach ani w uprawnieniach aplikacji tego nie widzę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak się nie da to trudno, aż takie pilne to nie jest, przynajmniej dało się zablokować uprawnienia do mikro, kamerki i czytania SMS.
  • Odpowiedz
@korpoglut: multiwindowa się wyjątkowo bałem i nawet nie próbowałem ;p youtube background i greenify. ogolnie na xposed wszystko fajnie działa na aosp/cyanogenmod więc jeśli to tak ważne to spróbuj na tamtych romach
  • Odpowiedz
Napiszę jeszcze raz bo dalej nie wiem co zrobić jak każdy poradnik jest inny. Kupiłem na allegro #xiaomi #redminote2. Drugi dzień zabawy z telefon i chciałem sprawdzić opcje Lite Mode. Po włączeniu tego powinien być reboot, jednak telefon nie chce się włączyć. Wchodząc w fastboot(Volume down + power up) pokazuje mi się tylko logo i nic więcej(czekałem 15 minut). Rozumiem, że normalny wipe(hard reset) nie wchodzi w
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach