#xiaomi #miui #redmi3 mam pytanie do posiadaczy najnowszego redmi 3. Mieliście zdrapkę z kodem na opakowaniu/telefonie? Jesli tak to w którym miejscu? Bo mam obawy co do oryginalności... I dodatkowo czy podczas włączania telefonu oprócz loga mi na środku ekranu pojawia się też mały napis android na dole?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
playand1
- 1

3erpl
- 1
@playand1: maly napis android jest jak najbardziej ok a co do kodu to chyba powinien gdzies byc, jak nie to sprawdz za pomoca imei

dlugi8
- 1
Zdrapki nie mam, napis androida pojawia się na ''drugim oknie ładowania''. Na początku jest samo logo MI i za chwilke android na dole i kropki ladowania.
- 1
Mirki, czemu bateria mi tak masakrycznie szybko schodzi? Odlaczylem telefon od ladowania o 8.40, mam włączone dwie karty SIM, czas na ekranie 17 minut, Wi-Fi włączone było dosłownie 10 i mam już tylko 86%. Wina roma?
#rn2 #xiaomi #kiciochpyta #android #miui #redminote2
#rn2 #xiaomi #kiciochpyta #android #miui #redminote2
- 1
#miui działa wam avast anti theft? Bo ja po instalacji w trybie stealth mode nie mogę go uruchomić ;/
- 1
@Kavelach: a zmień nazwę np. xcameraclick.ogg, xcamerafocus.ogg
- 1
- 2
Mirki czy tylko mi się zdaje czy na nowym romie 6.3.24 redmi note 2 działa szybciej i jest bardziej responsywny?
#xiaomi #miui #redminote2
#xiaomi #miui #redminote2
- 0
@Piotr_z_Wykopu: A jednak
źródło: comment_qMx0CzHNHCUAv5RIVgePQAADiMiUxJfm.jpg
Pobierz- 1
Miewa ktoś kłopoty z obrotem?
Mam na myśli, że jak np. Przerwócę ekran na bok to nie mogę wrócić do pozycji pionowej. Pomaga jedynie ubicie apki.
Druga rzecz: Wait a sec
Czy to normalne? Dzieje się to BARDZO często (Wychodzenie na pulpit z aplikacji)
#xiaomi #redminote3 #redminote3pro #miui
Mam na myśli, że jak np. Przerwócę ekran na bok to nie mogę wrócić do pozycji pionowej. Pomaga jedynie ubicie apki.
Druga rzecz: Wait a sec
Czy to normalne? Dzieje się to BARDZO często (Wychodzenie na pulpit z aplikacji)
#xiaomi #redminote3 #redminote3pro #miui
źródło: comment_g3rxogdJhjlc2Pw37BBbi73oMDa4rS6V.jpg
Pobierz@psposki: to pierwsze - bolączka romu global. Pewnie naprawią w następnym ota. Wystarczy ekran włączyć od nowa i już działa obrót.
Druga sprawa - 2GB ramu Cię w tym momencie pozdrawia (:
Druga sprawa - 2GB ramu Cię w tym momencie pozdrawia (:
- 1
Przy próbie zrobienia screenshota moje Redmi Note 3 wywala błąd "Nie udało się zapisać zrzutu ekranu. Nośnik może być w użyciu." Usunąłem folder "Pictures/Screenshots" i ciągle nie działa. Pomocy miraski :(
#xiaomi #redminote3 #miui
#xiaomi #redminote3 #miui
co robię źle, gdzie popełniam błąd?
wisi tak już od dłuższego czasu.
#android #grimfandango #humblebundle #gryandroid #redminote3 #miuipolska #miui
wisi tak już od dłuższego czasu.
#android #grimfandango #humblebundle #gryandroid #redminote3 #miuipolska #miui
źródło: comment_SrCw5Uq9MZMrSwfNpxzkNV9iePYPgWM9.jpg
Pobierz- 1
@mMichu: nie wspieramy piractwa
- 1
#xiaomi #miui #redminote3
Jak usunąć z kontaktów adresy e-mail z Gmaila? Synchronizacja wyłączona, w opcjach odznaczyłem kontakty, usunąłem przez contact remover i wciąż to samo...
Jak usunąć z kontaktów adresy e-mail z Gmaila? Synchronizacja wyłączona, w opcjach odznaczyłem kontakty, usunąłem przez contact remover i wciąż to samo...
@2PacShakur: w kontaktach opcje i potem wyświetlanie kontaktów i pokaż kontakty z numerami
- 0
@selekcjoner541: dzięki!
- 1
Szukam telefonu 5,5 cala do 700zł. Prawilna oferta?
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-16gb-fv23-black-szklo-etui-i6013472096.html
#telefony #xiaomi #redminote2 #miui
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-16gb-fv23-black-szklo-etui-i6013472096.html
#telefony #xiaomi #redminote2 #miui
- 1
Komentarz usunięty przez autora
@alibaba848: ciężko zareklamować widząc co się dzieje na miui polska :) jedni piszą, że na mi4 działa idealnie wszystko (jak ja) inni narzekają bo coś tam coś tam ;] korzyści? telefon jest zauważalnie szybszy i to na tyle co mogę powiedzieć w tym momencie. W wyglądzie wielkich zmian nie ma bo to miui, zresztą i tak motywami wszystko można zmienić. Niby dodane jakieś smart locki czy inne bajery, ale ja
@PolakPotrafi321: Lol CoC uruchomił logo... i tyle. Ale coś nowego. I wywalił błąd....
- 0
@Jaracz_Joint: U mnie w FB jest logo, a Messenger od razu wyrzuca :'(
Telefon był oddawany magikowi do przelutowania portu USB, gdyż zrobił się luźny. Było to 4 miesiące temu.
Dziś podłączam go do kompa i nie ma żadnego transferu plików. Wcześniej nie sprawdzałem.
Magik coś z----ł? Czy miui coś ma na mózgu?
coolpad f1
#komputery #informatyka #telefony #miui #android
Dziś podłączam go do kompa i nie ma żadnego transferu plików. Wcześniej nie sprawdzałem.
Magik coś z----ł? Czy miui coś ma na mózgu?
coolpad f1
#komputery #informatyka #telefony #miui #android
- 7
Pytanie do wszystkich mireczków posiadających #xiaomi #redmi3 - mam zainstalowanego Developer ROM stąd, czy jest jakakolwiek wypróbowana możliwość zainstalowania Xposed? I jaka jest różnica pomiędzy romem China od Xiaomi i tym dostępnym na xiaomi.eu? Co znika z systemu, co jest dodane, czy występują różnice itd.
Dodatkowo jeszcze #miui .
Dodatkowo jeszcze #miui .
- 0
@zourv: czyli całkiem sporo zmian. Jest dostępny tam root, czy trzeba coś kombinować? I będę chciał sobie wgrać ten ROM, to muszę robić całkowity wipe, czy wystarczy cache/dalvik?
- 0
@Kavelach: ja wgrywalem przez miflash, zgodnie z tym: https://miuipolska.pl/forum/topic/9512-instalacja-systemu-na-zablokowany-bootloader/
roota nie ma, zainstalowalem pozniej KingRoot i tym zrootowalem
roota nie ma, zainstalowalem pozniej KingRoot i tym zrootowalem
- 1
- 1
@Dpdp: to jest rom na zablokowany bootloader, w takim razie co robic? odpiac go po prostu?? boje sie... :( eeeh
instaluje to:
http://telchina.pl/redmi-3-instalacja-romu-xiaomi-na-zablokowanym-bootloaderze-t26169.html
instaluje to:
http://telchina.pl/redmi-3-instalacja-romu-xiaomi-na-zablokowanym-bootloaderze-t26169.html
- 1
@kredzion: Jak 64 bity to powinien dać radę.
Cześć Mirki, dziś zawitał kurier z nowym telefonem, jestem zadowolony ponieważ od chwili zakupu do otrzymania telefonu nie minęły nawet pełne 3 dni. Telefon to Mi Note Pro i mam w związku z nim kilka pytań.
1. Telefon pochodzi z ibuygoyou, podobno powinien mieć odblokowany bootloader czy to prawda? Czy mogę od razu wrzucić Miui Polska czy musze czekać na pozwolenie?
2. W jaki sposób działa dual sim tj czy są to karty "równorzędne"
1. Telefon pochodzi z ibuygoyou, podobno powinien mieć odblokowany bootloader czy to prawda? Czy mogę od razu wrzucić Miui Polska czy musze czekać na pozwolenie?
2. W jaki sposób działa dual sim tj czy są to karty "równorzędne"
- 1
- 0
odziwo, tak otrzymałem paczkę dzis. myślałem że będzie w poniedizalek a tu niespodzianka. sądzę że to z okazji że wczoraj był bank holiday czy jakoś tak i nadrabiali to w sobotę (UK)
Czy da się w miui stworzyć prywatna galerie, coś na wzór prywatnej skrzynki sms, gdzie nikt oprócz mnie nie będzie miał dostępu? Mam redmi note 2 i miui polska. #miui #redminote2
- 0
@MisiuMisiu: Slowpoke ale może pomogę.
galeria->albumy->ciągniesz w dół aż się pojawi kłódka.
galeria->albumy->ciągniesz w dół aż się pojawi kłódka.
- 0
@mer: już rozkminiłem, dzieki :D przed tym trzeba najpierw zaznaczyć zdjęcie i kliknąć "ukryj" :D
Czy jest opcja stworzenia prywatnej galerii albo zabezpieczonej przed dostępem innych osób w miui, tak jak to jest ze skrzynka sms? Mam redmi note 2 z miui polska. #miui#redminote2

























