#xiaomi #miui #redmi3 mam pytanie do posiadaczy najnowszego redmi 3. Mieliście zdrapkę z kodem na opakowaniu/telefonie? Jesli tak to w którym miejscu? Bo mam obawy co do oryginalności... I dodatkowo czy podczas włączania telefonu oprócz loga mi na środku ekranu pojawia się też mały napis android na dole?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zdrapki nie mam, napis androida pojawia się na ''drugim oknie ładowania''. Na początku jest samo logo MI i za chwilke android na dole i kropki ladowania.
  • Odpowiedz
#miui działa wam avast anti theft? Bo ja po instalacji w trybie stealth mode nie mogę go uruchomić ;/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kavelach: dziwne, bo root daje właśnie uprawnienia do grzebania w takich plikach. wołaj #android, bo ja to już nie pomogę.
(jest chyba coś takiego jak niepełny root? ale nie jestem pewien. u mnie po roocie bez problemu poszło)
  • Odpowiedz
  • 2
@psposki: to pierwsze - bolączka romu global. Pewnie naprawią w następnym ota. Wystarczy ekran włączyć od nowa i już działa obrót.

Druga sprawa - 2GB ramu Cię w tym momencie pozdrawia (:
  • Odpowiedz
Przy próbie zrobienia screenshota moje Redmi Note 3 wywala błąd "Nie udało się zapisać zrzutu ekranu. Nośnik może być w użyciu." Usunąłem folder "Pictures/Screenshots" i ciągle nie działa. Pomocy miraski :(
#xiaomi #redminote3 #miui
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xiaomi #miui Witam, wie ktoś może jak zablokować takie wyskakujące okna do instalacji jakiś gównianych aplikacji w remi note 2? Szukałem w prywatności/aplikacjach i nie mogę znaleźć, a wyskakuje to albo apki z jakimiś gównianymi grami, które za każdym razem muszę klikać, że nie chcę instalować;/
Plaski87 - #xiaomi #miui Witam, wie ktoś może jak zablokować takie wyskakujące okna d...

źródło: comment_QVPUVH6JkltrI86m6m2zJL7kxWZ1h20X.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alibaba848: ciężko zareklamować widząc co się dzieje na miui polska :) jedni piszą, że na mi4 działa idealnie wszystko (jak ja) inni narzekają bo coś tam coś tam ;] korzyści? telefon jest zauważalnie szybszy i to na tyle co mogę powiedzieć w tym momencie. W wyglądzie wielkich zmian nie ma bo to miui, zresztą i tak motywami wszystko można zmienić. Niby dodane jakieś smart locki czy inne bajery, ale ja
  • Odpowiedz
Telefon był oddawany magikowi do przelutowania portu USB, gdyż zrobił się luźny. Było to 4 miesiące temu.
Dziś podłączam go do kompa i nie ma żadnego transferu plików. Wcześniej nie sprawdzałem.
Magik coś z----ł? Czy miui coś ma na mózgu?
coolpad f1

#komputery #informatyka #telefony #miui #android
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Ma ktoś oprócz mnie na ostatniej wersji taki problem, że w losowych aplikacjach nie działa internet? Jakieś rozwiązanie tego problemu? Mega uciążliwe.
#miui #mi4
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mpower: mam najnowszą aktualizację, ale nie zauważyłam tego problemu. Robiłeś wipe'y? Pewnie tak. Z tego co piszą ludzie na forum, to Twój przypadek nie jest odosobniony.
  • Odpowiedz
Pytanie do wszystkich mireczków posiadających #xiaomi #redmi3 - mam zainstalowanego Developer ROM stąd, czy jest jakakolwiek wypróbowana możliwość zainstalowania Xposed? I jaka jest różnica pomiędzy romem China od Xiaomi i tym dostępnym na xiaomi.eu? Co znika z systemu, co jest dodane, czy występują różnice itd.
Dodatkowo jeszcze #miui .
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zourv: czyli całkiem sporo zmian. Jest dostępny tam root, czy trzeba coś kombinować? I będę chciał sobie wgrać ten ROM, to muszę robić całkowity wipe, czy wystarczy cache/dalvik?
  • Odpowiedz
Cześć Mirki, dziś zawitał kurier z nowym telefonem, jestem zadowolony ponieważ od chwili zakupu do otrzymania telefonu nie minęły nawet pełne 3 dni. Telefon to Mi Note Pro i mam w związku z nim kilka pytań.

1. Telefon pochodzi z ibuygoyou, podobno powinien mieć odblokowany bootloader czy to prawda? Czy mogę od razu wrzucić Miui Polska czy musze czekać na pozwolenie?
2. W jaki sposób działa dual sim tj czy są to karty "równorzędne"
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tomek_Tcz: Musiałem odblokować bootloader, normalnie trzeba czekać na jakieś pozwolenie od firmy ale znalazłem jakiś poradnik w którym krok po kroku wszystko wytłumaczone i zrobiłem sam także wszystko śmiga.

Polecam, link dla potomnych klik
  • Odpowiedz
  • 0
odziwo, tak otrzymałem paczkę dzis. myślałem że będzie w poniedizalek a tu niespodzianka. sądzę że to z okazji że wczoraj był bank holiday czy jakoś tak i nadrabiali to w sobotę (UK)
  • Odpowiedz
Czy da się w miui stworzyć prywatna galerie, coś na wzór prywatnej skrzynki sms, gdzie nikt oprócz mnie nie będzie miał dostępu? Mam redmi note 2 i miui polska. #miui #redminote2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest opcja stworzenia prywatnej galerii albo zabezpieczonej przed dostępem innych osób w miui, tak jak to jest ze skrzynka sms? Mam redmi note 2 z miui polska. #miui#redminote2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach