Czy #miui 8 jest już stabilny i nadaje się do codziennego użytku? Ostatnio mój #xiaomi mi4 coś świruje i się właśnie zastanawiam, czy nie zrobić wipe i przejść z miui 7 na 8.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
6
Xiaomi Redmi 4 Specyfikacja i cena ujawniona - Telefony, tablety i...

Xiaomi Redmi 4 Specyfikacja i cena ujawniona. Poznaliśmy przecieki na temat nowego telefonu Xiaomi. MediaTek Helio P10, 2GB RAM, 16GB ROM oraz pojemny akumulator, a całość w metalowej obudowie ze skanerem odcisków za jedyne 105$ (Chiny) Czy takich telefonów oczekujemy? Nie za dużo nowych modeli ?
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #

Dar_Q
- 1

Jelen_Szlachetny
- 0
@3erpl: w tej wersji 6.7.28 ponoć to przez czytnik linii papilarnych, którego i tak nie używam. Tak jak pisałem, u mnie każde wydanie miui8 drenuje baterię.

lukaszcba1989
via Android- 0
@Jelen_Szlachetny u mnie miui 8 global beta 6.7.29. Bateria 2 dni i 14h i zostało 19 procent. Trochę gram, kilka godzin wifi. Jest ok, czy da się lepiej?
Co mirki sądzą o Xiaomi Redmi Pro? Czas uciekać z Windows Phone xD. Nastawiłem się już na zakup, bo bebechami wygląda dobrze, do tego ekran OLED (na tej technologii ekranu mi zależy - pytanie tylko na ile różni się jakością od Samsungowych Super AMOLEDów). #android #xiaomi #redmi #miui
- 3
@Lrrr: Nie, nie. WP już podziękuję. Kibicowałem motzno temu systemowi, ale to już niestety martwa platforma :/
- 1
@Vitane: tak, bo idąc do sklepu wydając duży hajs mam jeszcze sobie system usprawniać xD to za co ja płacę? Inne systemy nie wymagają takich zabiegów a cyanogenmoda miałem na s3, ale ten telefon był takim gównem że dobry boże nie pomoże xD
- 1
Nie macie żadnych problemów z wi-fi po przejsciu na globala? wcześniej smigalem na xiaomi.eu i było ok, teraz mam problemy prawie za każdym razem z połączeniem z wi-fi. Przy próbie polaczenia co chwilę wywala "problem z uwierzytelnieniem" i dopiero po wlaczeniu i wyłączeniu wi-fi jakos udaje się polaczyc, co jest grane?
#xiaomi #miui #redmi #redmi3 #telefony #smartfon
#xiaomi #miui #redmi #redmi3 #telefony #smartfon
Jak zmienić wygląd ikon na zaokrąglone, kiedyś miałem ale teraz nie mogę znaleźć.
#miui
#miui
- 0
@LuckyI owszem jest to jakiś sposób, ale chciałbym ściągnąć osobno wygląd ikon albo zegara, wiem że kiedyś tak robiłem ale jakoś teraz nie mogę znaleźć
- 0
@soundboy: zegar można ściągnąć zrobić gest uszczypnięcia (jakby oddalenia zdjęcia) na pulpicie i obok zegara można kliknąć małą ikonkę w rogu widżetu zegara.
z ikonkami nie wiem
z ikonkami nie wiem
- 1
Zacząłem się obawiać, że to jakiś bubel.
@bubel-: Bo jest. Chyba 3 razy dziennie mówi się że sklep jest na czarnolisto.
- 2
@dawid-dobrzeniecki-31: @aggeta: @xarojek:
Kurde trza było czytać mirko zanim się kupiło, mam nauczkę na przyszłość!
Dziękuję za odpowiedzi, właśnie się wczytuję, że opinie bywają różne (jedni dostają w <tydzień i wszystko bez problemu, inni wręcz przeciwnie). Oby mi akurat pykło. Skusiłem się na cenę i 2 lata gwarancji... :P
Kurde trza było czytać mirko zanim się kupiło, mam nauczkę na przyszłość!
Dziękuję za odpowiedzi, właśnie się wczytuję, że opinie bywają różne (jedni dostają w <tydzień i wszystko bez problemu, inni wręcz przeciwnie). Oby mi akurat pykło. Skusiłem się na cenę i 2 lata gwarancji... :P
- 1
Piszę o prośbą o w pomoc we wgraniu MIUI 8 na mojego #redminote3 MT 2/16. Kupiłem go na aliexpress od goldwaya z jakimś badziewnym softem. Wgrałem MIUIPolskahennessy6.3.3v7-5.0repack.FT.JDStar.pl
z tego linka:
https://miuipolska.pl/forum/topic/9653-rom-miuipolskaxiaomieu-6630-miui8-flashtool-dla-zablokowanego-bootloadera/
zgodnie z instrukcją stąd:
https://miuipolska.pl/forum/topic/8409-wgrywanie-czystego-romu-miui-stable-7019-oraz-unbrick-martwego-ju%C5%BC-telefonu/
dostałem pozwolenie na odblokowanie Mi device i nie mogę przytrzymując Vol- & Power off wejść w fastboot, aby odblokować
z tego linka:
https://miuipolska.pl/forum/topic/9653-rom-miuipolskaxiaomieu-6630-miui8-flashtool-dla-zablokowanego-bootloadera/
zgodnie z instrukcją stąd:
https://miuipolska.pl/forum/topic/8409-wgrywanie-czystego-romu-miui-stable-7019-oraz-unbrick-martwego-ju%C5%BC-telefonu/
dostałem pozwolenie na odblokowanie Mi device i nie mogę przytrzymując Vol- & Power off wejść w fastboot, aby odblokować
- 0
@Hattrick: tak
- 0
Alarm odwołany, mimo polecenia w Mi Unlock o przytrzymaniu jednocześnie Vol- oraz Power off to u mnie tryb fastboot włącza się poprzez przytrzymanie Vol- oraz jednoczesne podłączenie usb (ciągle trzymając Vol- do pojawienia się trybu na ekranie)
- 1
@Dzbanek_soku: Każda na marshmallow jest na połączone, ale ostatnia na kit kacie pewnie łączy partycje.
- 2
#xiaomi #miui #bootloader
tak, przejżałem tagi, nie widziałem odpowiedzi. Mi Flash nie wykrywa mojego #rn3pro kiedy jest w trybie EDL, Mi Flash Unlock wywala się na 50%, bo niby konta sie nie zgadzaja. tryb wymuszonego podpisywania sterownikow wylaczony, normalnie sie niby instaluja a w menedzerze urzadzen nie ma tego czegos Qualcomm, nic nie ma. w bezpiecznym usuwania na pasku mam QHSUSB_BULK. chcialem wgrac china
tak, przejżałem tagi, nie widziałem odpowiedzi. Mi Flash nie wykrywa mojego #rn3pro kiedy jest w trybie EDL, Mi Flash Unlock wywala się na 50%, bo niby konta sie nie zgadzaja. tryb wymuszonego podpisywania sterownikow wylaczony, normalnie sie niby instaluja a w menedzerze urzadzen nie ma tego czegos Qualcomm, nic nie ma. w bezpiecznym usuwania na pasku mam QHSUSB_BULK. chcialem wgrac china
- 0
@masterrbrainn: odpal teamviewer i pisz pw z danymi
- 0
@masterrbrainn: bo musisz mieć global dev/china dev......
Mirasy, pomóżcie bo nie mam pojęcia co mam zrobić. Okej, więc jakies 3 tyg temu zamówiłem rn3pro z ibuygou, zgodę na odblokowanie bl dostałem jakiś czas temu, ale ze jestem leniwy i nie chciałem czegoś s--------c to siedziałem/siedze na global. Na początku był miui 7, potem 8. Czas na baterii miui 8 był rewelacyjny, wszystkie cotygodniowe aktualizacje nic w tym aspekcie nie zmieniały aż do tej najnowszej. Mam zwyczaj zostawiać tel z
źródło: comment_cGXbonq32PeiEFeFNQOycQt6maEhglrp.jpg
Pobierz- 1
Przeskoczylem dziś na globala w redmi3, wszystko poszlo dobrze, tylko nie wiem czemu ale przywracam kopię zapasową z chmury xiaomi i leci juz kilka godzin, a jest dopiero 18%, z netem wszystko w porządku 50Mbps.. zawsze to trwało kilkanaście minut i było po temacie, wie ktos o co chodzi?
#xiaomi #redmi3 #miui #smartfon #telefony
#xiaomi #redmi3 #miui #smartfon #telefony
- 1
konto usunięte via Android
- 0
Dziękuję pan @voorhees
- 1
#xiaomi #miui
Mam Redmi 3 PRO z wgranym Miui 8 i spotkał mnie dziwny problem. Jak podłączam ładowarkę (oryginalną) do telefonu to czasami nic się nie dzieje, a czasami świeci się światełko ładowania, jednak obok ikonki baterii nie wyświetla się, że telefon się ładuje. Na wyłączonym telefonie gdy podłączam ładowarkę to pojawia się logo MI i przez sekundę na ekranie duży obrazek baterii, po czym telefon się tak
Mam Redmi 3 PRO z wgranym Miui 8 i spotkał mnie dziwny problem. Jak podłączam ładowarkę (oryginalną) do telefonu to czasami nic się nie dzieje, a czasami świeci się światełko ładowania, jednak obok ikonki baterii nie wyświetla się, że telefon się ładuje. Na wyłączonym telefonie gdy podłączam ładowarkę to pojawia się logo MI i przez sekundę na ekranie duży obrazek baterii, po czym telefon się tak
Spodziewam się Xiaomi w ciągu kilku dni. Jesteście w stanie dać mi jakiś poradnik, żeby ogarnąć ten cały p--------k z romami? Z tego co znalazłem, to jest jakiś MII Polska, Xiaomi.eu, Global i Official (czy 2 ostatnie to to samo?). Nie potrzebuję polskiego języka, angielski wystarczy. Bylebym szybko dostał Androida 6. Który będzie najlepszy? Chcę sobie to ogarnąć zawczasu. Redmi Note 3 Pro.
#xiaomi #miui
#xiaomi #miui
- 1
@ortofosforan: Jesli chodzi o wersje androida to na kazdej wersji (xiaomi.eu,globalc=,china) jest taka sama.
Xiaomi.eu=MIUIPolska
Global(oficjalny system globalny xiaomi)
China(oficjalny system na rynek chinski xiaomi)
Na 1szy potrzebujesz odblokowany bootloader, na 2 pozostałe nie
Ale patrząc na Polskę to masz wybór między global a xiaomi.eu
Xiaomi.eu=MIUIPolska
Global(oficjalny system globalny xiaomi)
China(oficjalny system na rynek chinski xiaomi)
Na 1szy potrzebujesz odblokowany bootloader, na 2 pozostałe nie
Ale patrząc na Polskę to masz wybór między global a xiaomi.eu
- 2
@ortofosforan: tak, dobrze jest zainstalowac global beta bo masz aktualizacje OTA co tydzień
Mireczki, wam też po nowej aktualizacji #miui zniknęło pobieranie widżetów zegarka osobno?
#xiaomi #kiciochpyta
#xiaomi #kiciochpyta
- 2
- 0
@kot_w_krawacie: Na 100% wyłączałem ją na miui v7 z poziomu ustawień :P Teraz nie powiem gdzie bo chwilowo nie mam nic od xiaomi pod ręką
- 0
@sakson: no to może coś pozmieniali ostatnio, bo teraz się nie da ;/ W ogóle to xiaomi ma czasem dziwne pomysły, od pewnego czasu w MIUI v7 nie można selektywnie rzeczy z motywów instalować tak jak kiedyś...teraz tylko cały motyw. W becie v8 jest jeszcze ok.
@uppss @dawid-dobrzeniecki-31: niee to przecież tylko pokazuje przeciążenie po upadku telefonu. Jeśli nie Ty, to widocznie jakiś chińczyk upuścił wcześniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@dawid-dobrzeniecki-31: to jest czujnik uderzenia , przeciążenie 4G wskazuje na upadek z wysokości :/
- 0
@lukasz-k: Możesz mi podać dokładny apn który u ciebie działa ?
Nazwa: Plus
APN: plus
Typ uwierzytelniania: PAP
Typ APN: default lub internet
APN: plus
Typ uwierzytelniania: PAP
Typ APN: default lub internet

















