Czy #miui 8 jest już stabilny i nadaje się do codziennego użytku? Ostatnio mój #xiaomi mi4 coś świruje i się właśnie zastanawiam, czy nie zrobić wipe i przejść z miui 7 na 8.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vitane: tak, bo idąc do sklepu wydając duży hajs mam jeszcze sobie system usprawniać xD to za co ja płacę? Inne systemy nie wymagają takich zabiegów a cyanogenmoda miałem na s3, ale ten telefon był takim gównem że dobry boże nie pomoże xD
  • Odpowiedz
Nie macie żadnych problemów z wi-fi po przejsciu na globala? wcześniej smigalem na xiaomi.eu i było ok, teraz mam problemy prawie za każdym razem z połączeniem z wi-fi. Przy próbie polaczenia co chwilę wywala "problem z uwierzytelnieniem" i dopiero po wlaczeniu i wyłączeniu wi-fi jakos udaje się polaczyc, co jest grane?

#xiaomi #miui #redmi #redmi3 #telefony #smartfon
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak zmienić wygląd ikon na zaokrąglone, kiedyś miałem ale teraz nie mogę znaleźć.
#miui
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@LuckyI owszem jest to jakiś sposób, ale chciałbym ściągnąć osobno wygląd ikon albo zegara, wiem że kiedyś tak robiłem ale jakoś teraz nie mogę znaleźć
  • Odpowiedz
@soundboy: zegar można ściągnąć zrobić gest uszczypnięcia (jakby oddalenia zdjęcia) na pulpicie i obok zegara można kliknąć małą ikonkę w rogu widżetu zegara.

z ikonkami nie wiem
  • Odpowiedz
Mirki zamawiał ktoś coś z www.xiaomi.com.pl? Zamówiłem w piątek popołudniu i do teraz zero aktualizacji statusu zamówienia. Jest tylko "w trakcie realizacji". Zacząłem się obawiać, że to jakiś bubel...

#pytanie #xiaomi #miui
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid-dobrzeniecki-31: @aggeta: @xarojek:
Kurde trza było czytać mirko zanim się kupiło, mam nauczkę na przyszłość!
Dziękuję za odpowiedzi, właśnie się wczytuję, że opinie bywają różne (jedni dostają w <tydzień i wszystko bez problemu, inni wręcz przeciwnie). Oby mi akurat pykło. Skusiłem się na cenę i 2 lata gwarancji... :P
  • Odpowiedz
Piszę o prośbą o w pomoc we wgraniu MIUI 8 na mojego #redminote3 MT 2/16. Kupiłem go na aliexpress od goldwaya z jakimś badziewnym softem. Wgrałem MIUIPolskahennessy6.3.3v7-5.0repack.FT.JDStar.pl
z tego linka:
https://miuipolska.pl/forum/topic/9653-rom-miuipolskaxiaomieu-6630-miui8-flashtool-dla-zablokowanego-bootloadera/
zgodnie z instrukcją stąd:
https://miuipolska.pl/forum/topic/8409-wgrywanie-czystego-romu-miui-stable-7019-oraz-unbrick-martwego-ju%C5%BC-telefonu/
dostałem pozwolenie na odblokowanie Mi device i nie mogę przytrzymując Vol- & Power off wejść w fastboot, aby odblokować
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alarm odwołany, mimo polecenia w Mi Unlock o przytrzymaniu jednocześnie Vol- oraz Power off to u mnie tryb fastboot włącza się poprzez przytrzymanie Vol- oraz jednoczesne podłączenie usb (ciągle trzymając Vol- do pojawienia się trybu na ekranie)
  • Odpowiedz
Wie ktoś, jak synchronizować kontakty z google i i.mi.com, żeby zapisywało automatycznie tu i tu bez dublowania przy wyświetlaniu?
#miui #xiaomi #mi4c
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xiaomi #miui #bootloader
tak, przejżałem tagi, nie widziałem odpowiedzi. Mi Flash nie wykrywa mojego #rn3pro kiedy jest w trybie EDL, Mi Flash Unlock wywala się na 50%, bo niby konta sie nie zgadzaja. tryb wymuszonego podpisywania sterownikow wylaczony, normalnie sie niby instaluja a w menedzerze urzadzen nie ma tego czegos Qualcomm, nic nie ma. w bezpiecznym usuwania na pasku mam QHSUSB_BULK. chcialem wgrac china
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, pomóżcie bo nie mam pojęcia co mam zrobić. Okej, więc jakies 3 tyg temu zamówiłem rn3pro z ibuygou, zgodę na odblokowanie bl dostałem jakiś czas temu, ale ze jestem leniwy i nie chciałem czegoś s--------c to siedziałem/siedze na global. Na początku był miui 7, potem 8. Czas na baterii miui 8 był rewelacyjny, wszystkie cotygodniowe aktualizacje nic w tym aspekcie nie zmieniały aż do tej najnowszej. Mam zwyczaj zostawiać tel z
s.....r - Mirasy, pomóżcie bo nie mam pojęcia co mam zrobić. Okej, więc jakies 3 tyg ...

źródło: comment_cGXbonq32PeiEFeFNQOycQt6maEhglrp.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeskoczylem dziś na globala w redmi3, wszystko poszlo dobrze, tylko nie wiem czemu ale przywracam kopię zapasową z chmury xiaomi i leci juz kilka godzin, a jest dopiero 18%, z netem wszystko w porządku 50Mbps.. zawsze to trwało kilkanaście minut i było po temacie, wie ktos o co chodzi?

#xiaomi #redmi3 #miui #smartfon #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xiaomi #miui
Mam Redmi 3 PRO z wgranym Miui 8 i spotkał mnie dziwny problem. Jak podłączam ładowarkę (oryginalną) do telefonu to czasami nic się nie dzieje, a czasami świeci się światełko ładowania, jednak obok ikonki baterii nie wyświetla się, że telefon się ładuje. Na wyłączonym telefonie gdy podłączam ładowarkę to pojawia się logo MI i przez sekundę na ekranie duży obrazek baterii, po czym telefon się tak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spodziewam się Xiaomi w ciągu kilku dni. Jesteście w stanie dać mi jakiś poradnik, żeby ogarnąć ten cały p--------k z romami? Z tego co znalazłem, to jest jakiś MII Polska, Xiaomi.eu, Global i Official (czy 2 ostatnie to to samo?). Nie potrzebuję polskiego języka, angielski wystarczy. Bylebym szybko dostał Androida 6. Który będzie najlepszy? Chcę sobie to ogarnąć zawczasu. Redmi Note 3 Pro.

#xiaomi #miui
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ortofosforan: Jesli chodzi o wersje androida to na kazdej wersji (xiaomi.eu,globalc=,china) jest taka sama.
Xiaomi.eu=MIUIPolska
Global(oficjalny system globalny xiaomi)
China(oficjalny system na rynek chinski xiaomi)

Na 1szy potrzebujesz odblokowany bootloader, na 2 pozostałe nie
Ale patrząc na Polskę to masz wybór między global a xiaomi.eu
  • Odpowiedz
@Willy666: sprawdzę temat, dzięki za cynk, bo na moim RN2 ostatnio jest dramat. W pierwsze 20min na włączonym wyświetlaczu potrafi mi zjechać 25%, a wyciąga może 1,5h SOT
  • Odpowiedz
Jeśli kogoś też wkurza włączone na stałe sprawdzanie pisowni w #xiaomi #miui to polecam to mini howto:

- turn on developer options
- turn on usb debugging
- connect phone
- enter in cmd shell: adb shell
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sakson: no to może coś pozmieniali ostatnio, bo teraz się nie da ;/ W ogóle to xiaomi ma czasem dziwne pomysły, od pewnego czasu w MIUI v7 nie można selektywnie rzeczy z motywów instalować tak jak kiedyś...teraz tylko cały motyw. W becie v8 jest jeszcze ok.
  • Odpowiedz