Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Pierwszy raz od czasu kupna zrobiłem aktualizację, z 7 na #miui8. Wszystko pięknie, tylko ten ekran powiadomień mnie strasznie irytuje. :( Domyślam się, że dopóki nie będzie specjalnych motywów, to tego efektu rozmycia już nie zobaczę, ale można przynajmniej zmienić ten jasnoniebieski kolor belki u góry na jakiś ciemniejszy?
#xiaomi #miui
#xiaomi #miui
źródło: comment_T4CtJ8Ylh34Xqwm24UP7bFfoXE6p9Zep.jpg
Pobierz@MowMiDejw Motyw Android N ma czarny pasek, o taki.
źródło: comment_cFPsyMPXBT5kmmwwgmZxvn8PKMC06tgn.jpg
Pobierz@srogie_ciasteczko: co do adblocka to u mnie na globalu z bootloaderem i bez roota zostaje chyba tylko adguard...
- 1
#xiaomi #mi4c #miui #miuipolska
Czy któś ma może problemy z połączeniem z netem z sieci komórkowej na MIUI 8? Mam MI4C, sieć to nju mobile i telefon ze dwa razy na dzień gubi połączenie z netem. Wtedy pomaga dopiero przełączenie na chwile w tryb samolotowy i z powrotem. Ktoś ma podobnie? Jest na to jakaś rada?
Teoretycznie da się z tym zyć ale co
Czy któś ma może problemy z połączeniem z netem z sieci komórkowej na MIUI 8? Mam MI4C, sieć to nju mobile i telefon ze dwa razy na dzień gubi połączenie z netem. Wtedy pomaga dopiero przełączenie na chwile w tryb samolotowy i z powrotem. Ktoś ma podobnie? Jest na to jakaś rada?
Teoretycznie da się z tym zyć ale co
#xiaomi #mi4c #miui #miuipolska
Pytanie do dobrze zorientowanych. Korzystam z aplikacji do komunikacji takich jak Viber, Whatsapp, Hangouts. Jeżeli żadnej nie mam w danej chwili odpalonej to nie dostaje wiadomości. Dopiero jak ją odpalę, to dostaje info że np. 3h temu ktoś do mnie coś pisał. Gdzie mogę ustawić, żeby te aplikacje cały czas pracowały w tle?
Pytanie do dobrze zorientowanych. Korzystam z aplikacji do komunikacji takich jak Viber, Whatsapp, Hangouts. Jeżeli żadnej nie mam w danej chwili odpalonej to nie dostaje wiadomości. Dopiero jak ją odpalę, to dostaje info że np. 3h temu ktoś do mnie coś pisał. Gdzie mogę ustawić, żeby te aplikacje cały czas pracowały w tle?
@Ro_bercik: iOS, Android, WindowsPhone?
@Ro_bercik: Odpalasz appki i wracasz do ekranu głównego, wciskasz lewy przycisk pod ekranem, pojawiają Ci się poprzednie appki i na tych co Ciebie interesują przytrzymujesz palcem i "ściagasz" ją w dół. Wtedy w prawym górnym rogu appki masz symbol kłódki. Zaznaczasz go i telefon nie będzie jej wywalał :-) Możesz też wejść w panel sterowania w telefonie i w opcjach autostartu dodać te appki żeby po włączeniu telefonu się uruchamiały.
- 1
- 3
Zakupiłem Redmi 3 Pro, który od razu miał zainstalowany MIUI 7 Global 7.3.5.0. Odblokowanie bootloadera staje na 50%, więc wziąłem się za instalację China dev przez MIFlash. Po wpisaniu adb reboot edl, zgasł ekran ale nie miga dioda, w menadżerze urządzeń telefon widoczny jest jako port COM (sterownik zainstalował się sam). Czy to oznacza, że mam zablokowany tryb EDL? Bo czytałem, że blokują w wersjach Stable od 7.3. Czy w takim wypadku
- 0
@cincin27: przy rozpakowywaniu paczki z ROMem wypakowałem przez przypadek tylko folder images bez pozostałych plików luzem, rozpakowałem całość prawidłowo i potem zacząłem flashować i najadłem się sporo nerwów :P proces trwał już ponad 2500 s i przeczytałem, żeby odłączyć, uruchomiłem ponownie komputer i chociaż telefon po włączeniu wpadł w bootloopa, dało radę przejść w tryb edl i za drugim razem poszło flashowanie :) odblokowałem bootloader i na dziś mi starczy
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Mircy, pytanie. Mam Redmi 3 i nie mogę się zdecydować na launcher : stockowy MIUI czy jakiś inny?
Co wy o tym sądzicie? Na moim poprzednim telefonie mam Smart Launcher, ale w sumie jak patrzę to tylko potrzebna szukajka do aplikacji. Poza tym możliwość widżetów i to wszystko.
#pytanie #android #miui #launcher
Co wy o tym sądzicie? Na moim poprzednim telefonie mam Smart Launcher, ale w sumie jak patrzę to tylko potrzebna szukajka do aplikacji. Poza tym możliwość widżetów i to wszystko.
#pytanie #android #miui #launcher
@Mato: tylko Nova Launcher.
- 1
- 1
#xiaomi #miui
Mam przed ostatnią wersję miui polska. Niesty bateria padła i teefon mimo podłączenia do kilku różnych ładowarek się nie chce ładować. Dochodzi do obrazka baterii i się rozłącza. Raz zrobił się cały niebieski ekran i zaczeła mrugać latarka przy apaarcie. Telefon udało mi się naładować w trybie fastboot i włączyć. Telefon jest widoczny z poziomu menadzera zadań ale się nie ładuje. Ma ktoś jakiś pomysł?
Mam przed ostatnią wersję miui polska. Niesty bateria padła i teefon mimo podłączenia do kilku różnych ładowarek się nie chce ładować. Dochodzi do obrazka baterii i się rozłącza. Raz zrobił się cały niebieski ekran i zaczeła mrugać latarka przy apaarcie. Telefon udało mi się naładować w trybie fastboot i włączyć. Telefon jest widoczny z poziomu menadzera zadań ale się nie ładuje. Ma ktoś jakiś pomysł?
- 1
Mam MIUI Global 7.3.5.0, czy przed wgraniem MIUI Global 8 mogę zrobić jakoś backup obecnego MIUI żeby szybko wrócić do niego gdybym nie był zadowolony z nowego?
#miui
#miui
- 0
@schreder dzięki, jeszcze jedno pytanie, jak będe wgrywał MIUI przez MIFlash to ROM mam pobrać z którego linka 1) http://en.miui.com/download-298.html 2) http://en.miui.com/a-234.html?
- 0
- 3
- 0
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
- 1
Fajne te nowe #miui polecam
- 1
Siema murki jaki telefon wybrać bo trochę się pogubiłem z nazewnictwem chodzi mi o max 5 cali i markę #xiaomi #telefony #kiciochpyta #miuipolska #miui #mi4 #mi4c #mi4i #mi4s mam 200 usd do wydania
- 4
- 1
#xiaomi #miui #redminote3pro
Mirki, tez tak macie w swoich telefonach ze jak ogladacie np. filmy na youtube z telefonem w pozycji horyzontalnej, to pozniej we wszsytkich aplikacjach Wam juz ta pozycja zostaje i autoobracanie nie za bardzo chce wspolpracowac?
Mam RN3PRO, z global dev romem ( aktualizacje tygodniowe MIUI8). To jest bug, czy moze jakies adaptacyjne ustawienia telefonu?
Mirki, tez tak macie w swoich telefonach ze jak ogladacie np. filmy na youtube z telefonem w pozycji horyzontalnej, to pozniej we wszsytkich aplikacjach Wam juz ta pozycja zostaje i autoobracanie nie za bardzo chce wspolpracowac?
Mam RN3PRO, z global dev romem ( aktualizacje tygodniowe MIUI8). To jest bug, czy moze jakies adaptacyjne ustawienia telefonu?





























#miui #xiaomi #redminote3pro