Mirki od #xiaomi i #miui mam już jakiś czas redmi note 2, od goldway, jakoś tak się zbierałem za wgranie miui ale zawsze coś wypadało że nie odwlekalem to aż do teraz (ponad pół roku) już pewnie chińczyki maja moje wszystkie hasła, zdjęcia i co tylko, no ale cóż :D obczailem jakiś tutorial (bo jestem totalnie zielony w tej kwestii) wyczytałem że jak mam wersję xiaomi.eu z polskim
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@dawid-dobrzeniecki-31 blokada i hasła
- 0
Dzięki mireczku
- 3
Jak wyłączyć pokazywanie się w kontaktach również maili w RN3 Pro na MIUI8? Tak, żeby wyświetlaly się same kontakty z Google, bez właśnie maili.
#xiaomi #redminote3 #miui #miuipolska
#xiaomi #redminote3 #miui #miuipolska
@Vencite: wyswietlanie kontaktow>pokaz kontakty z numerami
- 1
- 1
W MIUI 8 zniknęła opcja ustawienia dźwięku wiadomości dostarczonej (w sensie nie tej odebranej przez nas) za to pojawiła się tylko opcja czy ma być dżwięk czy nie bez możliwości jego zmiany, jeszcze chyba przy przedostatnim devromie 6.7.21 wystarczyło w /system/media/audio/notifications podmienić MessageComplete.ogg i voila a teraz jest jakiś inny dźwięk, którego nie mogę znaleźć nigdzie w ROMie. ktoś coś wie?
#xiaomi #miui #mi5
#xiaomi #miui #mi5
- 1
zdebloatowałem sobie MIUI jeszcze bardziej z systemowych aplikacji ale rozumiem, że po aktualizacji cotygodniowej apki znowu się pojawią
przed sflashowaniem zipa można by na kompie jeszcze odchudzić system.img, pytanie jak to zrobic? wypakować łatwo ale jak go z powrotem spakować? chyba, że jest jakiś inny sposób, najlepiej pod win$hit
#xiaomi #miui #android #xda
przed sflashowaniem zipa można by na kompie jeszcze odchudzić system.img, pytanie jak to zrobic? wypakować łatwo ale jak go z powrotem spakować? chyba, że jest jakiś inny sposób, najlepiej pod win$hit
#xiaomi #miui #android #xda
Cześć,
Miałem problem z moim #redminote3pro kupionym w #ibuygou. Telefon poszedł do serwisu we Wrocławia. Wrócił z wymieniona płyta główną. Przed wysłaniem miałem odblokowany bootloader i wygrane miui eu. Teraz na telefonie mam #miui 8 global. Rozumiem że czeka mnie na nowo procedura odblokowania bootloadera?
Miałem problem z moim #redminote3pro kupionym w #ibuygou. Telefon poszedł do serwisu we Wrocławia. Wrócił z wymieniona płyta główną. Przed wysłaniem miałem odblokowany bootloader i wygrane miui eu. Teraz na telefonie mam #miui 8 global. Rozumiem że czeka mnie na nowo procedura odblokowania bootloadera?
Jak sobie poradziliscie ze sprawdzaniem pisowni w #miui? Chodzi o podkreślanie wyrazów na czerwono jak w Wordzie. Wcześniej udało mi się to wyłączyć przez odinstalowanie aktualizacji klawiatury Google, ale po zmianie na miui8 tak zrobiłem i nadal mi podkreśla.
- 0
@dawid-dobrzeniecki-31 przecież to jest wkurzające i rozpraszajace jak 150
@darkroman Nie dla mnie. Ale szkoda, że nie sprawdza z 2 języków na raz :D
@QuerTTrutcyQ: Jak MIUI8, to pewnie nie ma jeszcze skórki zawierającej ikony. Póki co jest chyba 5 skórek, w dodatku badziewnych. Zainstaluj se Nova Launcher i zmienisz ikonki od ręki :)
- 0
@wiadrovit No właśnie miui8 może dlatego ich nie ma(tego nie przemyślałem) Chociaż te które pobralem na miui7 zostały i działają.
@miotaczsledzi zainstalować sam rom bez dodatków.
- 0
- 1
- 1
Czy posiadając MIUI 7 Global 6.4.28 zaktualizuję do najnowszej wersji 6.7.21 za pomocą
,czy jest jakaś bardziej skomplikowana procedura?
#xiaomi #redminote3pro #miui
Aktualizacje ---> Trzy kropki w prawym górnym rogu ---> Zainstaluj aktualizację z pliku .zip ---> Wskaż lokalizację pliku, który pobrałeś
,czy jest jakaś bardziej skomplikowana procedura?
#xiaomi #redminote3pro #miui
Mirasy dlaczego dyktafon nagrywa tak ładnie, a rozmowy są nagrywane gorzej niż przez mikrofon ze sklepu "wszystko po 5 złotych"? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#xiaomi #miui #redminote3pro
#xiaomi #miui #redminote3pro
- 1
@Jelen_Szlachetny: Trochę słabo, że aplikacja cały czas musi w tle działać, żeby zacząć nagrywać. Często wyłączam wszystkie aplikacje naraz i mogę zapomnieć ją włączyć przed rozmową. A jak ktoś zadzwoni, to już w ogóle.
@korynt: ale dobrze, że o tym wspomniałeś, bo też sobie wczoraj zainstalowałem ten program i patrzę, a dzisiejsze rozmowy się nie nagrały. :) Ale też już dodałem do autostartu.
- 1
#miui
Mirki, co powinno sie stac po instalacji chinskiego dev rom?
robie kroki z instrukcji https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ i mam problem z odblokowaniem bootloadera. Mam Redmi 3 pro w wersji 7.2 i niby wedlug instrukcji nie musze instalowac chinskiego dev roma, ale w MiFlashUnlock pojawia mi sie ciagle "current account is different from the account info on the device".
Czy po instalacji chinskiego dev rom kasuja sie ustawienia tylko, czy aplikacje tez?
Mirki, co powinno sie stac po instalacji chinskiego dev rom?
robie kroki z instrukcji https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ i mam problem z odblokowaniem bootloadera. Mam Redmi 3 pro w wersji 7.2 i niby wedlug instrukcji nie musze instalowac chinskiego dev roma, ale w MiFlashUnlock pojawia mi sie ciagle "current account is different from the account info on the device".
Czy po instalacji chinskiego dev rom kasuja sie ustawienia tylko, czy aplikacje tez?
- 0
@lukash: U mnie na zwykłym Redmi 3 nie chciało pójść na romie wgranym przez sprzedawce (7.1.3).
Ten poradnik jest chyba już nieaktualny, ponieważ nie da się instalować dev romów przez Updatera. Trzeba użyć MiFlasha. Możesz w nim zaznaczyć "Flash all except data and storage" i wtedy powinny zostać aplikacje, ale lepiej zrobić flasha wszystkiego, bo później mogą się dziać dziwne rzeczy. No i zostaną Ci syfiaste chińskie apki, które pewnie
Ten poradnik jest chyba już nieaktualny, ponieważ nie da się instalować dev romów przez Updatera. Trzeba użyć MiFlasha. Możesz w nim zaznaczyć "Flash all except data and storage" i wtedy powinny zostać aplikacje, ale lepiej zrobić flasha wszystkiego, bo później mogą się dziać dziwne rzeczy. No i zostaną Ci syfiaste chińskie apki, które pewnie
- 1
#xiaomi #android
Panie i Panowie. Mam ogromny problem z Redmi Note2. Chciałem zaktualizować #miui z poziomu telefonu przez aktualizacje i po tym telefon już nie wstał. Zawiesza się na czarnym ekranie mi.com. Mogę włączyć w trybe recovery, ale wpie nie da rady zrobić, bo wywala błąd.
W programie MiPCSuite i w trybie fastboot również nie mogę zainstalować nowego ROMu.
W programie MiFlash flashowanie zawiesza się (czekałem z pół
Panie i Panowie. Mam ogromny problem z Redmi Note2. Chciałem zaktualizować #miui z poziomu telefonu przez aktualizacje i po tym telefon już nie wstał. Zawiesza się na czarnym ekranie mi.com. Mogę włączyć w trybe recovery, ale wpie nie da rady zrobić, bo wywala błąd.
W programie MiPCSuite i w trybie fastboot również nie mogę zainstalować nowego ROMu.
W programie MiFlash flashowanie zawiesza się (czekałem z pół
- 1
Mircy pytanie. Mając konto na #miui i zaakceptowaną możliwość flashowania mogę drugi telefon też flashować na tym samym koncie czy to jest tak, że jedno konto - jeden telefon do flashowania? #pytanie #pytaniedoeksperta #android
Ogarnia ktoś co się stało z Xem od kasowania powiadomień w nowej aktualizacji od xiaomi.eu (6.7.21)? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jest tylko kółko od ukrywania powiadomień z aplikacji..
#xiaomi #miui #redminote3pro
Jest tylko kółko od ukrywania powiadomień z aplikacji..
#xiaomi #miui #redminote3pro
- 0
@korynt: Tylko nastaw się, że po czyszczeniu cache telefon będzie wstawał nawet kilkanaście minut.
A TWRP się nie pytał o instalację SuperSU? U mnie zawsze wyskakuje po instalacji.
A TWRP się nie pytał o instalację SuperSU? U mnie zawsze wyskakuje po instalacji.
- 0
@radd00: Wyczyściłem ten cache i generalnie iks wrócił, ale wcześniej też się pojawiał jakby już częściej. Tak, twrp pyta o zrobienie roota, ale robiłem tylko update, więc twrp nawet nie odpalałem :P Ale chyba wszystko już jest w porządku. Do kolejnej aktualizacji zapewne.
- 1
@impet wylacz hdr
- 0
@kubakabana: w przedniej nic to nie dało
2
Mi5S I MiNote 2 Z Dotykiem 3D?
Zwykle tak bywa, że parę miesięcy po premierze flagowego urządzenia od Xiaomi w sieci pojawiają się kolejne plotki o następcach. Tak jest i tym razem.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
#xiaomi #mi4 #miui #miuipolska
Mirki na miui 5.12.17 powiadomienia z niektórych aplikacji nie są wyswietlane. Różnie z tym bywa raz dostanę powiadomienie ze mam np snapa raz nie, próbowałem wrzucić apki do autostartu ale wtedy zostaje mi 400 mb wolnego ramu, a nawet jak nie mam ich w autostarcie to pozostaje mi ok 800 mb wolnego ramu ... pomocy
Mirki na miui 5.12.17 powiadomienia z niektórych aplikacji nie są wyswietlane. Różnie z tym bywa raz dostanę powiadomienie ze mam np snapa raz nie, próbowałem wrzucić apki do autostartu ale wtedy zostaje mi 400 mb wolnego ramu, a nawet jak nie mam ich w autostarcie to pozostaje mi ok 800 mb wolnego ramu ... pomocy
@wiorek: autostart / klodka na appke / wylaczenie apki w inteligetnym oszczedzaniu baterii
- 0
@PurpleHaze wybrałem opcję nr 3 i jest lepiej z ranen czekam na powiadomienia :)




















źródło: comment_LA8q54pgRtBLm0lwIpe2c99odGk4sHfR.jpg
Pobierz