#mini #motoryzacja #samochody
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
0
Niemcy: Czy odwiedziłeś to rekordowe miasto

To naprawdę fajne muzeum pełne miniaturowych replik słynnych miejsc na całym świecie prawdopodobnie sprawi, że poczujesz się jak gigant.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Mini zestaw perkusyjny

Foo Fighters-The Pretender zagrany na miniaturowych bębnach.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Cooper S 2004 rok - na co uważać? Pompa wspomagania to na pewno, poza tym coś szczególnego z tymi autkami się dzieje? Szukam funcara na weekendy i trasy do 100km, czegoś co będzie stosunkowo tanie w zakupie, wydaje mi się, że znalazłem fajny egzemplarz ale muszę się jeszcze przespać z tym zanim pojadę go zobaczyć. Polecacie/odradzacie?
#mini #motoryzacja #samochody
#mini #motoryzacja #samochody
- 7
@kapral_szymcio: a nie masz czegoś bardziej r---------o?
@Nixon52: Wbij na forum mini, tutaj to tylko gorzkie żale ludzi jeżdżących samochodami taty ( ͡° ͜ʖ ͡°) i WINCYJ koni !!!... jak jesteś z wawy to sprawdź furę w światmini, większość miniaków tam się serwisuje - jest szansa ze nawet będą znali tek konkretny samochód ....
#samochody #alfaromeo #mini
Miraski, chce kupić auto i waham się pomiędzy alfa romeo giulietta albo mini countryman. Mam max 45 tys do wydania. Chcę kupić w Niemczech bo akurat jestem.
Ktoś ma do czynienia z tymi samochodami? Auto będzie używane na dojazdy do pracy (50km dziennie w obie strony), raz-dwa w miesiącu trasa min 200km no i jakieś wakacje czy narty (ʘ‿ʘ)
Miraski, chce kupić auto i waham się pomiędzy alfa romeo giulietta albo mini countryman. Mam max 45 tys do wydania. Chcę kupić w Niemczech bo akurat jestem.
Ktoś ma do czynienia z tymi samochodami? Auto będzie używane na dojazdy do pracy (50km dziennie w obie strony), raz-dwa w miesiącu trasa min 200km no i jakieś wakacje czy narty (ʘ‿ʘ)
@mojzesz87: countryman'a miałem okazję w zasadzie całego rozebrać i złożyć (po dzwonie) i powiem krótko - nie rozumiem zupełnie popularności i wyceny tego samochodu. Ergonomia od czapy, durne rozwiązania, jakość wnętrza tak na poziomie współczesnej dacii.
- 0
Cześć, mam pytanie do ludzi z MiNI: czy wie ktoś może coś na temat computer systems and networks prowadzonym na wydziale? Jakie perspektywy po tym? Ogólnie znajomy z zagranicy pyta się odnośnie nacisku na kształcenie w zakresie inżynierii oprogramowania i czy na ten temat jest kładziony duży nacisk na wydziale?
#pw #mini #politechnikawarszawska
#pw #mini #politechnikawarszawska
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@NoobMaster69- usun konto
@NoobMaster69- bo nie umiesz tagowac?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY, potrzebuję pomocy, dostałem się na Informatykę na MIM UW oraz na Inżynierię i Analizę Danych na MINI PW i nie mam pojęcia który kierunek wybrać. Inżynieria i Analiza Danych brzmi bardzo przyszłościowo, nie tylko specjalizujesz się po niej w Big Data, ale również możesz pracować jako software developer, programista czy nawet analityk. Natomiast MIM UW to przecież eLiTaRnY kierunek według wielu i wgl BiJe Na GłOwĘ MiNi. Jakie macie
Tfuj wybur na mojim miejsó
- Inżynieria i Analiza Danych MINI PW 52.7% (68)
- Informatyka MIM UW 47.3% (61)
- 4
@mirek345346: Spoko stary. Ale już mogę chyba napisać że będzie to na 99% Inżynieria i Analiza Danych na MINI PW. Podsumowując poziom na MIMie jest troszeczkę wyższy jeżeli chodzi o matematykę i algorytmy ale studia tam są nieporównywalnie trudniejsze do ukończenia - odpada połowa może i więcej. MINI ma za to kozacki szklany budynek ( ͡° ͜ʖ ͡°), znacznie łatwiej jest się utrzymać i masz czas
- 2
@Sachees: mogę postawić wszystkie pieniądze świata na to że odpadający to w zdecydowanej większości nie-olimpijczycy (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Michael355: co tam krzyczysz k---o stulejarzu?
@Michael355: xD
23
Facet zrobił mini pułapkę

Pomimo swojego wyglądu ta miniaturowa pułapka.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
konto usunięte via iOS
- 1
@Nelelele: a ja chce nie mini a GIGA
- 0
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mirki #minicooper #mini #motoryzacja #samochody.
Czy klasa oleju ACEA C3 także nada się do silnika, gdzie rekomendowany jest olej ACEA A3/B4?
Mam zagwozdkę, bo poprzedni właściciel wlał olej silnikowy mini (oryginalny) 5w40; a muszę dolać, bo poziom oleju jest na dolnej kresce sondy pomiarowej. Nigdzie nie mogę znaleźć tego oleju, a w okolicy mam w sklepie takiego castrola edge 5w30, ale on różni
Czy klasa oleju ACEA C3 także nada się do silnika, gdzie rekomendowany jest olej ACEA A3/B4?
Mam zagwozdkę, bo poprzedni właściciel wlał olej silnikowy mini (oryginalny) 5w40; a muszę dolać, bo poziom oleju jest na dolnej kresce sondy pomiarowej. Nigdzie nie mogę znaleźć tego oleju, a w okolicy mam w sklepie takiego castrola edge 5w30, ale on różni
@harrison: nie ma większego znaczenia. Ponadto oleje są mieszalne.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@harrison: acea C3 pokrywa też wszystkie poprzednie normy. Lej.
- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@chrystusie: Jak ładna dziewczyna to nie
@Rampampam: xD
- 1
Trzeba było postawić na nowo windę bym wreszcie mógł słuchać muzy na głośniku BT :D Cieszę się jak małe dziecko :D
#bluetooth #glosnikiprzenosne #glosnikbluetooth #creative #muvo #mini #windows7
#bluetooth #glosnikiprzenosne #glosnikbluetooth #creative #muvo #mini #windows7
źródło: comment_0YsgeMEiQ9JauQKZoqAv05xw8e0GrmTo.jpg
Pobierz- 2
- 0
#samochody #mini #bmw ?
Koleżanka zamierza kupić takiego szrocika:
https://www.otomoto.pl/oferta/mini-one-cooper-cosmos-black-climatronic-zadbany-serwis-do-konca-okazja-ID6BFURF.html?
Czy ktoś z szanownych mirasów posiada taki sprzęt? Na coś szczególnego zwrócić uwage przy zakupie? Mam pomóc w zakupie, a takie mini to ja tylko na zdjęciach widziałem do tej pory :]
Koleżanka zamierza kupić takiego szrocika:
https://www.otomoto.pl/oferta/mini-one-cooper-cosmos-black-climatronic-zadbany-serwis-do-konca-okazja-ID6BFURF.html?
Czy ktoś z szanownych mirasów posiada taki sprzęt? Na coś szczególnego zwrócić uwage przy zakupie? Mam pomóc w zakupie, a takie mini to ja tylko na zdjęciach widziałem do tej pory :]
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Adasi: zielona nalepka na blachach z tyłu - rok 2018, potem na okolo masz cyferki i cyfra na godzinie dwunastej to miesiac. W tym wypadku jest to 11 albo 12, bo poczatek i koniec roku jest dodatkowo oznaczony takim czarnym czyms..
1
MINI z silnikiem o mocy 300 KM - Mały ale Wariat? NIE Mały bandyta

Brytyjska marka premium zapowiada nową wersję ekstremalnie sportowego małego samochodu, która ukaże się w 2020 roku – 4-cylindrowy silnik turbo o mocy ponad 220 kW (300 KM) oraz rozwiązania z motorsportu spod znaku John Cooper Works zapowiadają zupełnie nowy wymiar osiągów i frajdy...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















ktoś coś może więcej powiedzieć o tym egzemplarzu https://www.otomoto.pl/oferta/mini-cooper-mini-cooper-mayfair-edition-ID6Cu8EE.html#a9e3dad1c6 ? Jakieś rady dla kupującego mini? o pompie wspomagania słyszałem, może wiecie na co zwrócić jeszcze uwage
#motoryzacja #mini