@lrllrlrr: uja, pamiętam ten kod od ponad 15 lat, bo dostałem kiedyś pirata diablo bez tego kodu, czekałem na niego z utęsknieniem, że gdy go w końcu otrzymałem to zapamiętałem. będę już go do końca życia pamiętał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#mikroblogplus czy #administracja zamierza jeszcze coś z tą aplikacją zrobić? Czy to już martwy projekt? Pytam serio bo nawet odpowiadała mi aplikacja do przeglądania samego mikrobloga,ale chyba autorzy już o niej zapomnieli... Szkoda. #wykop
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ej jest na pc jakas alternatywa do przegladania wypoku na pc poza stronką? bo na telef mam #owm #mikroblogplus normalny #wykop a na pc w sumie tylko strona na której i tak wysrywa tona reklam nawet jak mam abp. Moja platforma to od niedawna Linux Mint Cinammon wiec jak sa jakies apki do przegladanie mirko pod linuxa to chetnie przyjme
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach