Właśnie obejrzałem program po meczu na #meczyki. Merytorycznie i ciekawie. Włodarczyk widać, że wie o czym mówi i po prostu program na poziomie.
A na #kanalsportowy standardowo: darcie mordy Kowala i jeszcze te s---------e telefony
A na #kanalsportowy standardowo: darcie mordy Kowala i jeszcze te s---------e telefony



































#kanalbekowy #banalsportowy
I kolejny raz napiszę, to jest PRZEPAŚĆ MERYTORYCZNA.
Na meczykach wysłuchałem czegoś interesującego, do przemyślenia. Na banale to w sumie oni gadają totalnie o niczym, jakby to gadała o meczu żulerka pod sklepem.
To
źródło: comment_1657669500XfvyWs6Y35xdmCdqkxEqXd.jpg
Pobierz