Potężne #meczyki Włodara 4.6k ludzi a na #kanalbekowy 12k, wy jesteście normalni?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@zielony-mis: popatrz ile mają subskrybcji
- 0
Czy jest jakaś strona gdzie mogę w dobrej jakości obejrzeć bądź pobrać mecze z różnych lat np słynny finał Liverpool Milan?
#pilkanozna #internet #mecz #pytanie #torrent #sport #meczyki #ligamistrzow #mundial
#pilkanozna #internet #mecz #pytanie #torrent #sport #meczyki #ligamistrzow #mundial
- 9
Errata do rozpiski:
Mejweński głos w waszych domach:
Nie wiecie co macie myśleć? To wam powiedzą.
#kanalbekowy #kanalsportowy
17:45 HEJT PARK - PRZEJDŹMY NA TY: CZAS NA LOSOWANIE GRUP LIGI MISTRZÓW - NAHORNY, LIPIŃSKI, POL, PIECHOTA
Mejweński głos w waszych domach:
Nie wiecie co macie myśleć? To wam powiedzą.
#kanalbekowy #kanalsportowy
17:45 HEJT PARK - PRZEJDŹMY NA TY: CZAS NA LOSOWANIE GRUP LIGI MISTRZÓW - NAHORNY, LIPIŃSKI, POL, PIECHOTA
@Matpiotr: nigdy nie zrozumiem, dlaczego losowania grup ligi mistrzów to takie wielkie wydarzenie. Od kilku dobrych lat zaraz po losowaniu wiadomo kto awansuje dalej a mecze w fazie grupowej są o pietruchę
@JeffreyLebowski: to obstaw awans 16 ekip za złotówkę i wygrasz na dom skoro wiadomo
- 34
Jak Włodarczyk nazywał Koprowiak "k---ą" i "paziem" było wielkie oburzenie, ale jak Ćwiakała mówi o swojej żonie "Komp do montażu", to wszyscy szczęśliwi. P------e te podwójne standardy.
#kanalsportowy #meczyki #cwiakala
#kanalsportowy #meczyki #cwiakala
źródło: comment_1660920366WE0egPDNbE0bnSVOR848ik.jpg
Pobierz- 11
Robert Lewandowski do polskich hejterów po strzeleniu gola dupą z Realem Sociedad.
#kanalsportowy #meczyki #lewandowski
#kanalsportowy #meczyki #lewandowski
źródło: comment_1660469996e0F2dCQhfdqEARcqCVQoMM.jpg
Pobierz@radless97: Bobert Nogedostawowski nigdy by tak nie zrobił
- 26
Kiedy znowu słyszysz pytania o molestowanie Izy Koprowiak. #meczyki #kanalsportowy
źródło: comment_1660294997yD1gMxLRJyOx9Dx9f7xyW3.jpg
PobierzPotężny Kowal ciśnie bekę z dziennikarza meczykow, Dobrasza. Będzie walka w MMA? #meczyki #kanalsportowy
@cubasaozora nie z niego, a z frekwencji
- 3
@LaPasion chodzi mi o fragment mówiący, że łatwo kupić dziennikarzy, i że pewien poznański dziennikarz jarał się, że bajerant z Holandii zarządził na treningu gierkę z podaniami po ziemi. Pił tym to Dobrasza, który mało się nad tym nie spuścił swego czasu. Na podstawie tego ćwiczenia, swoją drogą dość zwyczajnego i praktykowanego przez wielu trenerów, Dobrasz wyciągnął wniosek, że bajerant to geniusz. Tak w skrócie opisując.
@mirasKo-Kalwario: w skrócie???? Bo ja tylko 1 odcinek kto się kwalifikuję oglądałem, stwierdziłem że mega trudny i już nie oglądałem
- 0
@Znowmuszewymyslec: to obejrzyj
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
@Mysteriouss: było X razy, myślisz, że ile talentów tak jest zlewanych i odrzucanych? tylko niektórzy ze słabą psychą, wsparciem nie poradzą sobie tak jak Lewandowski, został olany ale znalazł dobrych ludzi wokół siebie, zacisnął zęby i poszedł dalej
Messi tak samo, Barcelona mu zaufała a nie miał przyszłości na wielkie granie, równie dobrze mogli go olać a jego talent rozwinąłby się w innym klubie
Messi tak samo, Barcelona mu zaufała a nie miał przyszłości na wielkie granie, równie dobrze mogli go olać a jego talent rozwinąłby się w innym klubie
- 4
@miki4ever: no ale to po prostu decyduje szczegół, teraz po latach takiej kariery łatwiej jest wywalać takie newsy, że patrzcie Legia miała na niego wywalone
- 61
Podoba mi się szczerość tego gościa z Legnicy. "Nie będę ukrywał że szukamy zawodników na transfermarkt z wolnych transferów", "Football Manager 2016, silna lewa noga i tak się narodził w Legnicy Peteri Forsell", "No korzystamy z ofert agentów ale kto by nie korzystał?", "zawodnik x chciał trafić do europy, pytały o niego kluby z Hiszpanii, Francji czy Włoch, ale wybrał nas i tak to się potoczyło", "wprawdzie nie mamy żadnego scauta na
źródło: comment_1658910588dkePUcqgiAPrIbUWZSPMF1.jpg
Pobierz@michalxd21: saido berahino? pamietam jak mial swoj prime w west bromie. jakby on zagral w miedzi to bym skisl xD
- 27
@michalxd21: zamiast przewalac hajsy na skauting ktory w polsce i tak jest niskich lotow to kupic nowego fma i tam sobie szukac.. Gorzej niz obecnie nie bedzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A najlepiej tk nauczyc sie szkolic
A najlepiej tk nauczyc sie szkolic
Jakie jest podejście portali sportowych i kanałów na YouTube do kanału Meczyki? Czy ze stroną ze streamimi, gdzie kiedyś były zamieszczane linki do transmisji sportowych, mają wspólną tylko nazwę?
#kanalsportowyy #mecz #meczyki
#kanalsportowyy #mecz #meczyki
Mistrzostwo hipokryzji. Kanał Sportowy robi program o Legii i Lechu, a w komentarzach troglodyci wyrażają wielkie oburzenie, że to podbieranie formatu od Meczyków. Nie żeby Meczyki nie zrobiły tego samego z połową formatów KS, ale o tym niedobra mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coraz bardziej kuriozalne to zbiorowe robienie loda Włodarowi i ekipie na każdym kroku.
#meczyki #kanalsportowy
#meczyki #kanalsportowy
@mrpickles_: Szczególnie że Weszło FM robiło takie programy zanim KS czy Meczyki powstały (chociażby Czarna eLka, Tego Słuchaj Wiślaku czy Stacja Poznań) a jak wiadomo KS przejęło większość audycji radia Weszło.
Odpalam wszystkie sportowe poranki na yt a tam wszędzie wałkują temat Lewego w Barcy. Spoko rozumiem media muszą czymś żyć, ale saga transferowa dobiegła do końca, teraz będziemy analizować jak Ania odnajdzie się w Barcelonie, no proszę. Teraz dopiero na meczykach wyszło fajne info, że Szymański idze prawodopodobnie do Feyenoordu, ale wrócił bym już do info naszej ekstraklapie i innych newsów transferowych. Czekam tylko czy Lewy wypali z czym mieli problem nieraz
- 2
@Mfalme_Kitunguu: wole słuchać o barcy niż o polskiej amatorskiej lidze kopania się po czołach albo płaczach że jakieś pastuchy zlały najlepsza druzynę tej amatorskiej ligi.
@Mfalme_Kitunguu: Topowy polski kopacz poszedł do jednego z najbardziej popularnych klubów na świecie, a media śmią o tym rozprawiać dzień po transferze. Niesłychany tupet
- 119
w #meczyki trwa od ponad 2h program o transferze Lewego, a #kanalsportowy jak tam?
- 0
Co jest większą kompromitacją?
- Porażka 1-5 Lecha z Karabachem 56.8% (84)
- Porażka 0-1 Pogoni z rybakami z Islandii 43.2% (64)
@jascen: Przegrać z Karabachem jest mniejszym wstydem niż przegrać z rybakami z Islandii.
Właśnie obejrzałem nocne gadki z Kapicą i Guziakiem.To jest niebo a ziemia porównując do hejtparku.Wiem że inny format ale same telefony są na innym poziomie.Dziwi ze meczyki maja malo wyświetleń a kanal sportowy ssie
#meczyki
#kanalsportowy
#mecz
#meczyki
#kanalsportowy
#mecz

















#meczyki #kanalsportowy
źródło: comment_1662066805oe48L22rpUtMUhkO2NUy4i.jpg
Pobierz